31 sierpnia 2017, 17:00 - Skawina (Stadion Miejski)
Skawinka Skawina 0-10 Wisła Kraków
Macauley Chrisantus 5, 23, 39, Rafał Boguski 20, Tibor Halilović 40, 56, Rafał Pietrzak 45 (k), Zé Manuel 62, Carlitos 71, Patryk Plewka 87

Skawinka Skawina: 1. Bartłomiej Wygaś (46, 13. Michał Wałachnia) - 7. Szczepan Mrowiec, 5. Sławomir Szałek, 3. Michał Gorzkowski, 22. Krzysztof Banach - 18. Łukasz Kopycki, 21. Rafał Śliwa, 8. Jakub Niepsuj, 11. Damian Danaj, 10. Michał Kozik - 6. Rafał Piszczek. W II połowie grali także: Wojciech Matys, Grzegorz Chmiołek, Piotr Banach, Jan Hachlowski, Kamil Pałac, Dawid Piszczek, Kacper Młodzik.

Wisła Kraków: 74. Kacper Chorążka - 19. Tomasz Cywka, 15. Zoran Arsenić (61, 88. Patryk Małecki), 32. Iván González (46, 49. Piotr Świątko), 2. Rafał Pietrzak - 77. Martin Košťál, 7. Pol Llonch (46, 41. Patryk Plewka), 8. Tibor Halilović, 70. Zé Manuel, 9. Rafał Boguski (66, 10. Carlitos) - 48. Macauley Chrisantus.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

W meczu towarzyskim rozegranym w Skawinie z okazji 95-lecia miejscowej Skawinki Wisła Kraków wygrała z grającymi w lidze okręgowej gospodarzami 10-0 (6-0).

W drużynie Wisły zagrał m.in. Piotr Świątko z drużyny juniorów.

info - 1 września 2017, 0:24:00 - *.dynamic.chello.pl
pojawił się jakiś błąd w sprawozdaniu...

jul - 1 września 2017, 8:36:03 - *.146.2.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z okręgówką taki wynik to norma.Takich meczów nie powinno się rozgrywać.To nieuczciwe.

nouname - 2 września 2017, 1:22:41 - *.hsd1.il.comcast.net
...,ze tez Polska musiala trafic na Danie a nie na "Skawinke".