11 listopada 2017, 12:00 - Tarnowo Podgórne (stadion Tarnovii)
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-7 Lech Poznań
Nicki Bille Nielsen 30, 35, 40, 80, Abdul Aziz Tetteh 58, Adrian Kaliszan 71 (s), Mihai Răduț 72

Tarnovia Tarnowo Podgórne: Jacek Brzuśkiewicz - Szymon Jerzewski, Adrian Kaliszan, Maksymilian Jankowski, Błażej Telichowski, Adrian Stypczyński, Paweł Kowal, Marcin Kikut, Zbigniew Zakrzewski, Bartosz Ślusarski, Maciej Frankowski. Grali także: Tomasz Figlerowicz, Artur Dorna, Bartosz Dylewski, Damian Szurgot, Benjamin Bednarz, Marcin Mazurek, Eryk Piaskowski, Maksymilian Wentland, Krzysztof Lachman, Leon Jasłowski.

Lech Poznań: Miłosz Mleczko - Marcin Wasielewski, Vernon De Marco, Lasse Nielsen, Wołodymyr Kostewycz (46 Tymoteusz Klupś) - Mihai Răduț, Maciej Gajos (46 Łukasz Trałka), Abdul Aziz Tetteh, Radosław Majewski, Darko Jevtić (73 Kamil Jóźwiak) - Nicki Bille Nielsen.

W meczu sparingowym Lech Poznań wygrał 7-0 (3-0) z czwartoligową Tarnovią Tarnowo Podgórne.

źródło: własne / Lech Poznań / Nasz Głos Poznański

Dodano: 11 listopada 2017, 13:50:30

Jamal - 11 listopada 2017, 14:11:28 - *.icpnet.pl
I to jest właśnie poziom rozgrywkowy w sam raz dla Bille-Nielsena. Wypożyczcie go do Tarnovii, będzie tam wymiatal

Rado - 11 listopada 2017, 14:53:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nicki powinien mieć co najmniej 5 bramek na koncie
jedna z nie uznanych bramek prawidłowo zdobyta nie było spalonego .. No to się teraz Nicki odblokuje..Razem z Mają robili różnice biegali za trzech ,woli walki im nie zabrakło ,Fajnie pokazali się też byli Lechici w zespole Tarnowi ,ale sił wystarczyło tylko na 45 min.Fajny sparing..

Piotr - 11 listopada 2017, 15:13:58 - *.opera-mini.net (*.146.106.241)
Dajcie spokoj juz z tymi obcokrajowcami w lechu,reprezentuja poziom trzecioligowy.

kkk - 11 listopada 2017, 15:55:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kompromitacja Tarnovii. Nie pojachali na mecz IV ligi by zagrać z Lechem... Nawet rywala nie poinformowali. Wstyd.

Wojala - 11 listopada 2017, 16:49:17 - *.play-internet.pl
Oddali mecz walkowerem w 4 lidze aby zagrać z prawie rezerwami Lecha. Wstyd i jeszcze starsza przeciwników że ich hamburgerwotala i superaszakieewicz wyrzuca z ligi. A rozmowy są nagrane 😁😂😁😂

Gnieźniani - 11 listopada 2017, 16:50:34 - *.146.148.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tarnovia co roku robi szum, że awansuje a potem wychodzi coś takiego jak 14 punktów straty do Mieszka. Teraz sobie jeszcze na własne życzenie tę stratę powiększyli. Poddawać się w połowie sezonu nie wypada.

needle - 11 listopada 2017, 17:14:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Rado
Uważasz, że jest zablokowany...?
I że mecz z drużyną z piątego szczebla rozgrywek pomoże mu w dalszym rozwoju...???
Jeśli tak to powinien tam do końca sezony grać i później ARSENAL, INTER czy BORUSSIA go kupią jak nic
IGła

jarock - 11 listopada 2017, 19:10:07 - *.free.aero2.net.pl
Odpowiedni poziom dla NB Nielsen.

Ciamciak - 11 listopada 2017, 23:18:11 - *.centertel.pl
Jak Lech chciał już grać z kimś z IV ligi to powinien to być lider grupy w której jest tarnovia czyli Mieszko Gniezno. Mieszko ma 17 punktów przewagi nad trzecim w tabeli tarnowem po 16 kolejkach

Adi - 12 listopada 2017, 0:24:58 - *.play-internet.pl
Napinacze z Tarnowa Podgornego jak już w lidze zero szans na awans bo Mieszko pokazało gdzie ich miejsce to już nawet na mecz ligowy nie chcą jeździć śmiech dziwie się śmiesznemu prezesowi tarnovi jaki sens jest trzymać leśnych dziadków telichowski Zakrzewski czy pijaka slusarskiego w klubie niech młodzi się ogrywają a nie stare dziadki ile można

kibic - 12 listopada 2017, 11:43:55 - *.238.83.28
Terminy meczów ligowych były znane od bardzo dawna, a tu ciach, mecz z Lechem zaklepany i chcieli mecz z Lubuszaninem Trzcianka przełożyć. Zamiast najpierw zapytać o ewentualne przełożenie meczu i wtedy zaklepać z Lechem. Jest przerwa ja reprezentację, dużo terminów na sparing, to oni zrobili akurat w ten sam dzień i godzinę, co mieli grać mecz ligowy w Trzciance. Potem opluwają w internecie klub z Trzcianki, że to ich wina :D

kibic - 12 listopada 2017, 11:51:26 - *.238.83.28

nostr - 12 listopada 2017, 13:17:22 - *.dyn.luxdsl.pt.lu