7 lipca 2018, 11:00 - Środa Wielkopolska (CSiR Stadion Średzki)
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Chrobry Głogów
Mateusz Dunaj 15 - Przemysław Trytko 88 (k)

Polonia Środa Wielkopolska: Łukasz Spychała - Juchacz, Szymon Zgarda, Damian Buczma, Igor Jurga, Machowski, Mateusz Dunaj, Michał Górzyński, Apolinarski, Wójec, Adrian Chopcia. Grali także: Sebastian Lorek - Adam Gajda, Piotr Skrobosiński, Mikołaj Nowak, Mikołaj Panowicz, Mateusz Duchowski, Wieczorek, Zając, Adrian Błaszak, Walkowiak, Marek Matysiak.

Chrobry Głogów: (I połowa) Mateusz Abramowicz - Michał Ilków-Gołąb, Marek Wasiluk, Daniel Wajsak, Przemysław Stolc, Michał Borecki, Maciej Kona, Szymon Nowicki, Łukasz Zejdler, zawodnik testowany, Konrad Kaczmarek. (II połowa) Adam Makuchowski - Jakub Bach, Przemysław Stolc (70 Daniel Wajsak), Michał Michalec, Jarosław Ratajczak, Michał Pawlik, Daniel Wajsak (60 Michał Borecki), Bartosz Machaj, Damian Sędziak, zawodnik testowany, Przemysław Trytko.

Chrobry Głogów zremisował 1-1 (0-1) w meczu sparingowym z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska.

źródło: własne / Chrobry Głogów / Polonia Środa Wielkopolska

Dodano: 7 lipca 2018, 12:41:29

Obiektywny - 7 lipca 2018, 12:44:59 - *.pl
chrobry to najgorszy reprezentant na dolnym śląsku, oglądałem te spotkanie, sędzia dał im karnego po znajomości chyba bo ja kontaktu z rywalem nie widziałem a mam sokoli wzrok

Max - 7 lipca 2018, 12:49:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Obiektywny.Rzeczwyjście Twoja Glupota to Dno!!

Dafi - 7 lipca 2018, 13:13:33 - *.dynamic.chello.pl
Chrobry Głogów będzie zdecydowanie słabszym zespołem, niż w zeszłym roku. Spodziewam się miejsca w dolnej części tabeli. Machaj, Gąsior i Danielak to jednak zawodnicy, którzy napędzali grę Chrobrego.

Led - 7 lipca 2018, 13:16:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Dafi.Koleś widzę ze bardzo się Przejmujesz Moim Ukochanym Klubem!

Średzianin - 7 lipca 2018, 13:18:50 - *.icpnet.pl
Bardzo dobra postawa Polonii w tym mecz. Jeszcze kilka dobrych transferów i włączamy się do walki o awans do 2 ligii.

Led - 7 lipca 2018, 13:26:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Chrobrym bez napastnika będzie Ciężko! !!

mks - 7 lipca 2018, 15:18:30 - *.opera-mini.net (*.254.240.62)
Chrobry ekipa remont smieja sie z innych a sami ledwo z 3 ligowcem remisuja i to po karnym w ostatnich minutach, hahaha

Hmm - 7 lipca 2018, 20:58:51 - *.unknown.vectranet.pl
niestety ale czeka nas walka o utrzymanie w tym sezonie, wzmocnien nie widac po odejsciu Machaja i Danielaka

???? - 8 lipca 2018, 13:05:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Matko ale ten Głogów słaby raczej będzie druga liga czyli tam gdzie ich miejsce .

figo - 8 lipca 2018, 18:23:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
jurga najlepszy na boisku niech sie chrobry uczy,wiecej takich zawodnikow potrzeba poloni

figo - 8 lipca 2018, 18:23:32 - *.internetdsl.tpnet.pl