30 czerwca 2018, 10:30 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 Raków Częstochowa
Dariusz Formella 36

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): Bartosz Szelong (46 Grzegorz Drazik) - Oskar Mazurkiewicz (46 Marcin Mączka), Piotr Pacholski (63 Kacper Kawula), Kamil Szymura, Dawid Gojny (70 Dawid Weis), Damian Zajączkowski (46 Dominik Szczęch), Maciej Spychała (70 Jacek Wuwer), Patryk Skórecki (46 Bartosz Jaroszek), Farid Ali (75 Marcin Ruda), Kamil Jadach (63 Tomasz Dzida), Adam Żak (46 Krzysztof Gancarczyk).

Raków Częstochowa: (I połowa) Jakub Szumski - Kamil Kościelny, Andrzej Niewulis, Adam Mesjasz, Mateusz Żebrowski, Daniel Bartl, Rafał Figiel, Miłosz Szczepański, Maciej Domański, Dariusz Formella, Adam Czerkas. (II połowa) Jakub Szumski - Łukasz Góra, Oskar Krzyżak, Arkadiusz Kasperkiewicz, Igor Sapała, Rafał Figiel (60 Dariusz Formella, 76 Miłosz Szczepański), Adam Radwański, Piotr Malinowski, Karol Mondek, Sebastian Musiolik, zawodnik testowany.

Raków Częstochowa wygrał w meczu sparingowym 1-0 (1-0) z GKS-em 1962 Jastrzębie.

W drużynie GKS-u 1962 wystąpili m.in. Marcin Mączka grający ostatnio w trzecioligowym BKS-ie Stal Bielsko-Biała i Jacek Wuwer z Pniówka Pawłowice Śląskie.

Mario - 30 czerwca 2018, 12:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie tacy napastnicy ze Adamek do kupy z Musiolikiem to pol sredniego napastnika. Papszun stac placic Formelli 30 tys to stac tez na porzadnego napasciora a nie szrot i dziadostwo jak Zachara Embollo i Pacejuk.

Mario - 30 czerwca 2018, 12:52:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Realia - 30 czerwca 2018, 12:57:03 - *.40.249.46.threembb.co.uk
Raków wygrywa po bramce a`la CIONEK 😂 rykoszed, i tyle w temacie! Jastrzębie było lepsze! Odnośnie Adamka, to nie chciał grać w J-biu (kasa?!) natomiast te 4 bramki cuż lis pola karnego, szkoda, że nie posłuchał Skrobacza bo ktoś taki by się GKS przydał

Tom - 30 czerwca 2018, 13:41:17 - *.31.140.163.rybnet.pl
Mecz wyrównany, może więcej przy piłce był Raków, ale bez żadnej przewagi. Niestety zarówno Raków jak i GKS nie ma napastników. Brakuje Szczepka. Gojny i Skórecki b. pewni- to są duże wzmocnienia. Spychała tez na plus. Niestety brakuje napastnikôw, sam Żak to za mało
Ale ogólnie sparing pozytywny dla Jastrzębia.

zaja - 30 czerwca 2018, 13:46:16 - *.237.224.134
Raków zawsze jest więcej przy piłce.

redaktor - 30 czerwca 2018, 14:01:15 - *.dynamic.chello.pl
do redakcji 90minut:
Poprawcie strzelca bramki. Gol w sparingu to raczej samobój Szymury niż bramka Formeli. Jedyne trafienie, a'la Cionek w meczu z Senegalem

Gks J-bie - 30 czerwca 2018, 14:03:09 - *.dynamic.chello.pl
2 napastników i jeszcze jeden obrońca....?

Rs - 30 czerwca 2018, 14:20:12 - *.146.230.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raków bez połowy podstawowych zawodników a i tak wygrał... Nieźle

leon - 30 czerwca 2018, 15:38:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
Adamek od wtorku w Jastrzębiu. Pozytywnie przeszedł badania.

zaja - 30 czerwca 2018, 15:46:16 - *.237.224.134
Nie rozumiem. To co z tym Adamkiem? Raków go testuje a będzie grał w Jastrzebiu? Moze ktos napisac?

leon - 30 czerwca 2018, 15:50:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
~zaja poczytaj na katowicki.sport

zaja - 30 czerwca 2018, 16:09:42 - *.237.224.134
Czyli Raków nie ma nic wspólnego z Adamkiem. Dzieki Bogu!!

Konczyce M - 30 czerwca 2018, 19:54:33 - *.silesnet.pl
Adamka brać ale młodszego z Pniówka spokojnie dałby rade piłkarko,gorzej z głową ale warto spróbować

eb1921 - 1 lipca 2018, 11:33:05 - *.dynamic.mm.pl
Raków lekką ręką pozbył się Wojtyry. Chłopak w A klasie strzelił 60 bramek. Ma dopiero 21 lat i 188 cm wzrostu. Do Mario, czego czepiasz się Formeli i Zachary. Są to dobrzy zawodnicy z których Raków będzie miał pociechę. Ty im nie płacisz więc zamknij buzię i idź na religię.

zaja - 1 lipca 2018, 13:54:11 - *.237.224.134
No i co z tego że Wojtyra strzelił? Jak Znicz zdobył 170- to żaden wskaźnik. Zresztą jakby był dobry to by go ktos wział od razu. Jak ktoś przelatuje z 2. ligi do A-klasy to ile ma strzelić? Nie siej propagandy. A co do Zachary to nic nie pokazał narazie a piłkarze zdaje się graja dla kibiców wiec możemy czegos od niego wymagac