10 lipca 2018, 17:00 - Valašské Meziříčí (boczne boisko stadionu TJ)
MFK Frýdek-Místek 0-4 GKS Tychy
Łukasz Grzeszczyk 45, Maciej Mańka 61, Kamil Zapolnik 63, 88

MFK Frýdek-Místek: Jiří Koukal (46 Ladislav Svatoš) - Jan Hruška (57 Adam Mrkvička), Jan Farský, Daniel Bialek, Jan Ciesarík (57 Martin Kutáč) - Nicolas Šumský, Patrik Strnad, Dominik Smékal (57 Pop), Pavel Tobiáš - Tomasz Gomola (65 Dendis), Adam Varadi.

GKS Tychy: Konrad Jałocha (46 Marek Igaz) - Mateusz Grzybek (46 Maciej Mańka), Marcin Biernat (46 Marcin Kowalczyk), Daniel Tanżyna (46 Mateusz Pańkowski), Dawid Abramowicz (46 Konrad Pipia) - Edgar Bernhardt (46 Dominik Połap), Łukasz Bogusławski (46 Jan Biegański), Jakub Piątek (46 Sebastian Steblecki), Łukasz Grzeszczyk (46 Kacper Piątek), Kamil Zapolnik - Piotr Giel (46 Michał Staniucha).

żółta kartka: Varadi.

W meczu sparingowym podczas zgrupowania w Czechach GKS Tychy wygrał 4-0 (1-0) z MFK Frýdek-Místek - spadkowiczem z czeskiej drugiej ligi.

W czeskiej drużynie zagrał m.in. Adam Varadi (dawniej GKS Tychy i Polonia Bytom).

Tychy71 - 10 lipca 2018, 18:48:32 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Wynik pozytywny z czeskim sredniakiem , szczegolnie wazne jest to ze w drugiej polowie drugim skladem zdobywamy 3 bramki a ogolnie nie wystawilismy najmocniejszego skladu - nie gral Keon , Steblecki , Cwielong ( podobno po kontuzji nie ma sladu ??? ) a ma byc wzmocnienie w ataku

Tychy - 10 lipca 2018, 18:51:58 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Jakim średniakiem?? To spadkowicz z drugiej ligi więc raczej ogory 😊

starotyski - 10 lipca 2018, 18:57:44 - *.as13285.net
2 liga czyli nasz poziom, u 'pepików' normalnie się nazywa. to jak sparing z Łęczną.

Kolo - 10 lipca 2018, 18:58:19 - *.dynamic.chello.pl
Żeby każdy polski klub tak w sparingach łoił te ogóry, to bym się cieszył.
Niemniej czekam na poważniejszy sprawdzian.

starotyski - 10 lipca 2018, 19:00:18 - *.as13285.net
Varadi dalej nie strzela, że tak z innej mańki.

Tychy71 - 10 lipca 2018, 19:26:54 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Do " Kolo " - moze to bedzie dla ciebie ciekawszy przeciwnik , 12.07 Karpaty Lwów

. - 10 lipca 2018, 20:07:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@starotyski: Z tym, że liga czeska jest znacznie silniejsza od naszej.
Polska-Zagranica: 19(20)-17(16)-24
Ekstraklasa-Zagranica: 12(13)-8(7)-13
I liga-Zagranica: 6-8-7
II liga-Zagranica: 1-1-4

asas - 10 lipca 2018, 23:32:46 - *.154.broadband9.iol.cz
Wchodzę na profil. Patrzę strzelił 2 brami. Patrzę wynik 1-0 Raków - GKS, jaki uj dwie brami, patrzę dokładniej 1-8

gks tychy - 10 lipca 2018, 23:42:56 - *.63.188.62
Zapolnik 2 bramki oby tak w lidze strzelał to będzie ok..

wierny - 11 lipca 2018, 6:51:08 - *.252.14.134