12 lipca 2018, 17:00 - Hulín (Sportovní areál Hulín)
SK Spartak Hulín 1-6 GKS Tychy
Jiří Oulehla 65 - Piotr Ćwielong 9, Michał Staniucha 47, 50, 84, 89, zawodnik testowany 71

SK Spartak Hulín: Marek Machalický (Radim Unger) - Radim Michálek, Pavel Škubník, Jaroslav Zlámal, Michal Vyskočil - Jiří Oulehla, Miroslav Tureček, Viktor Rožek, Martin Vyskočil, Michal Šrom - Tomáš Pospíšil. Grali także: Michal Dvořáček, Stanislav Uličný, Karmazín.

GKS Tychy: Marek Igaz (64 Mateusz Maciejowski) - Maciej Mańka, Szymon Bielusiak, Mateusz Pańkowski, Dawid Abramowicz - Dominik Połap, Jan Biegański, Konrad Pipia (46 Michał Staniucha), Kacper Piątek, zawodnik testowany - Piotr Ćwielong.

W 32. minucie Martin Vyskočil (Spartak) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Igaz obronił).

Przebywający na zgrupowaniu w Czechach GKS Tychy w swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym wygrał 6-1 (1-0) z ósmą drużyną trzeciej ligi czeskiej (MSFL) SK Spartak Hulín.

źródło: własne / GKS Tychy / SK Spartak Hulín

Dodano: 12 lipca 2018, 18:40:20

Tychy71 - 12 lipca 2018, 18:48:56 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Zawodnik testowany ? , wie ktos cos ? - wynik dobry choc sklad rezerwowy

126p - 12 lipca 2018, 18:54:46 - *.centertel.pl
No to 17 latek zawstydził gwiazdorstwo z porannego meczu...
Brawa dla młodzieżowca.

Mako olre - 12 lipca 2018, 19:03:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tym testowanym był mosnikov

Tychy71 - 12 lipca 2018, 19:16:28 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Mako olre - tym testowanym byl hiszpanski skrzydlowy ( nazwiska nie znam )

lajkonik - 12 lipca 2018, 20:19:56 - *.dynamic.chello.pl
No proszę bardzo, 17 letni Stanucha wchodzi na 45 min i strzela 4 bramki. Niczym Lewandowski bardzo dawno temu

stary - 12 lipca 2018, 22:46:43 - *.dynamic.chello.pl
Tychy zaskakują .. 10.30 mecz w wodzisławiu 0 17 w oddalonym o 130 km czeskim Spartaku Hulim..Tychy mają autobus z odnową biologiczną Bo w wodzisłąwiu przegrywają 1:0 a 6 godzin pozniej wygrywaja 6:1

M-a - 12 lipca 2018, 23:19:36 - *.centertel.pl
Gratulacje Michał!!!!!

starotyski - 13 lipca 2018, 0:59:31 - *.dynamic.dsl.as9105.com
wciągnęlibyśmy trzecią ligę czeską lewą dziurką. tyle wiem po tym zgrupowaniu.

starotyski - 13 lipca 2018, 1:36:18 - *.dynamic.dsl.as9105.com
testowany wyglądał bardziej na Pakistańczyka z daleka.

126p - 13 lipca 2018, 6:29:16 - *.centertel.pl
Do stary. O 10:30 grali 11-stką bez zmian, kilku zawodników było na ławce. Reszta zawodników była przydzielona do drugiego meczu kontrolnego, w którym nie grał nikt z pierwszego meczu.

belz - 13 lipca 2018, 7:47:37 - *.media-com.com.pl
Mateusz Maciejowski po takiej szmacie chyba raczej nie załapie się do składu ...

o2 - 13 lipca 2018, 11:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
testowany leandro , przeciez widac

Duch - 13 lipca 2018, 14:56:44 - *.dg-net.pl
Belz Mateusz maciejowski ma 16 lat a co ma powiedzieć de gea czy karius? Wypadek przy pracy

xyz - 14 lipca 2018, 0:14:57 - *.tvk.torun.pl
Tak się zastanawiam w czym Tarasiewicz ustępuje Brzęczkowi. Doświadczenie, sukcesy i wiedza wszystko przemawia za nim, tylko jest nieco za daleko od wierchuszki...

starotyski - 14 lipca 2018, 1:33:45 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Tarasiewicz nie ma teraz czasu, bo zaczyna naszą drogę do ligi mistrzów i olimpiady galaktycznej.