13 lipca 2018, 17:00 - Olecko (stadion MOSiR)
Wigry Suwałki 0-0 Olimpia Zambrów

Wigry Suwałki: Damian Węglarz - Piotr Kwaśniewski, Adrian Piekarski, Adrian Karankiewicz, Jonatan Straus, Damian Pawłowski, Filip Karbowy, Robert Bartczak, Paweł Kaczmarczyk (62 Paweł Olszewski), Bartosz Olszewski (46 Bartosz Mroczek), Aron Stasiak (46 Kamil Sabiłło).

Olimpia Zambrów: (I połowa) Piotr Czapliński - Przemysław Jastrzębski, Tomasz Porębski, Emil Łupiński, Michał Hryszko, Patryk Malinowski, Mateusz Jastrzębski, Kamil Jackiewicz, Kamil Zalewski, dwóch graczy testowanych. (II połowa) Piotr Czapliński - Łukasz Gryko, Tomasz Porębski, Emil Łupiński, siedmiu graczy testowanych.

W 62. minucie Robert Bartczak (Wigry) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Czapliński obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Olecku Wigry Suwałki zremisowały 0-0 z trzecioligową Olimpią Zambrów.

źródło: własne / Wigry Suwałki / Olimpia Zambrów

Dodano: 13 lipca 2018, 18:46:12

stary - 13 lipca 2018, 18:52:41 - *.dynamic.chello.pl