30 czerwca 2018, 17:30 - Kielce (stadion MSOS)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Viitorul Constanța
Valērijs Šabala 27, Adrian Rakowski 57 (k) - Paul Iacob 3, Lyes Houri 28, bramka samobójcza 89

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Wojciech Fabisiak (46 Rafał Leszczyński) - Filip Modelski (46 Bartosz Jaroch), Mavroudís Bougaḯdis, Dominik Jończy (46 Aleksander Komor), Paweł Moskwik - Kacper Kostorz (66 Patryk Drabik), Adrian Rakowski (62 Guga Palawandiszwili, 69 Miłosz Kozak), Kamil Wiktorski (46 zawodnik testowany), Miłosz Kozak (46 Jakub Bąk), Łukasz Sierpina - Valērijs Šabala (46 zawodnik testowany).

Viitorul Constanța: Árpád Tordai (75 Alexandru Șerban) - Robert Băjan, Srdjan Luchin (46 Marius Leca), Virgil Ghiță, Robert Neciu (65 Radu Boboc) - Andrei Ciobanu, Paul Iacob, Eduard Florescu (65 Alexi Pitu), Lyes Houri - Mihai Voduț (46 Cristian Gavra), Cătălin Țîră (46 Alexandru Stoica, 75 Vlad Chera).

czerwona kartka: Guga Palawandiszwili (69. minuta, Podbeskidzie).

W 27. minucie Valērijs Šabala (Podbeskidzie) nie wykorzystał rzutu karnego (Árpád Tordai obronił).

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 2-3 (1-2) w meczu sparingowym z czwartą drużyną rumuńskiej ekstraklasy Viitorulem Constanța. Dla rumuńskiego zespołu był to drugi dzisiejszy sparing z polskim zespołem.

W Podbeskidziu wystąpił m.in. Patryk Drabik z drużyny juniorów.

jklp - 30 czerwca 2018, 23:10:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie 3 garnitur polowa druzyny to zawodnicy 1 składu.....

Kibic 2 - 1 lipca 2018, 8:00:51 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Janusz. Najszybszy Janusz. W 7 minut po info juz hejt. Trzeci garnitur czwartej druzyny.
Janusz - nie osmieszaj sie.

Janusz - 1 lipca 2018, 14:29:11 - *.play-internet.pl
Pierwszy skład grał rano z Jagiellonią. Proponuje się najpierw zapoznać ze składem Rumunów zanim zaczniecie się mądrzyć głęboką rezerwa grała, 3 bramkarz i juniorzy z rumuńskiej strony.

Kibic 2.0 - 1 lipca 2018, 19:43:46 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Janusz, no co Ty. Teraz z play-internet.pl .
No ale ten trzeci bramkarz to Todrai. Piszą, że jest nim zainteresowana Barcelona.

Mikmik - 2 lipca 2018, 12:24:45 - *.ftth.ie.magnet.ie
No Jagiellonia 1:2 wiec chyba tak zle nima. Jak cos wkoncu zaczniesie cos dziac u nas to moze nawet na mecz pojde :D