8 września 2018, 12:00 - Giżycko (Stadion Miejski)
Cillian Sheridan 7, 10, 55, Mateusz Machaj 30, 37, Guilherme 43, Mile Savković 50, Łukasz Burliga 52

Mamry Giżycko: Karol Murawski - Rafał Darda, Kamil Kamiński, Bartłomiej Szafran, Tomasz Bańkowski, Sebastian Żukowski, Rutkowski, Filip Rusiak, Mateusz Opar, Maciej Pawlukiewicz, Szymon Dowgiałło. Grali także: Rafał Sosnowski, Większa, Adrian Kucharski, Kucia, Mateusz Szczerba, Krystian Sadocha, Artur Kropiewnicki.

Jagiellonia Białystok: Grzegorz Sandomierski (48 Jakub Miszczuk) - Łukasz Burliga, Lukas Klemenz, Bartosz Kwiecień, Böðvar Böðvarsson - Jakub Wójcicki (31 Guilherme), Rafał Grzyb, Mateusz Machaj, Martin Pospíšil, Mile Savković - Cillian Sheridan.

sędziował: Krystian Chudzik (Giżycko).

Grano 2x30 minut.

Jagiellonia Białystok wygrała 8-0 (3-0) z Mamrami Giżycko w meczu towarzyskim z okazji 70-lecia czwartoligowca.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok

Dodano: 8 września 2018, 13:19:38

Borubar - 8 września 2018, 13:22:14 - *.koba.pl
Sheridan to jednak kocur

długopisy - 8 września 2018, 13:24:55 - *.76.86.119.ipv4.supernova.orange.pl
Mamry wczoraj grały mecz ligowy także pewnie nie wiedzieli co się dzieje. sytuacji bramkowych na 0-20.
Bez sensu takie sparingi.

Jaga71 - 8 września 2018, 13:26:37 - *.dyn.as47377.net
Jaki kocur? On powinien tym meczu sam 8 bramek strzelić a siekna tylko 3

Do Borubar - 8 września 2018, 14:13:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie podszywaj się nickiem pod niego bo doskonale wiadomo, po IP co i jak. Borubar jest jeden - original.

fansport - 8 września 2018, 14:20:31 - *.dynamic.chello.pl
niechby zagrali z łks łomża w łomży, z pewnością nie poszłoby im wtedy tak łatwo.

@fansport - 8 września 2018, 14:46:49 - *.play-internet.pl
A co, w Łomży zbliża się jakaś rocznica i ludzie też chcą zobaczyć wicemistrza Polski?

fansport - 8 września 2018, 15:14:45 - *.dynamic.chello.pl
nie, ale marzą, by utrzeć nosa pyszałkom zza miedzy.

xyz1991 - 8 września 2018, 16:15:11 - *.bialnet.pl
Na razie to Łomża w sparingu z juniorami Jagi musiała się cofnąć do obrony i grać z kontry, żeby wygrać 2:1. ;)

San - 8 września 2018, 16:42:55 - *.ten.net.pl
Mecz trwał 2x po 30 minut, w 90 minut mogłoby być 15:0

alejaja - 8 września 2018, 17:40:21 - *.bialnet.pl
pyszałki to raczej w uomży siedzą i do tego zazdrosne pyszałki

Jaga71 - 8 września 2018, 17:51:46 - *.dyn.as47377.net
@fanspory nosa to se możecie w chusteczkę wysmarkać na tyle na pewno was stać bo poziomem sportowym to dzieli przepaść
Pozdrawiam normalnych

Jaga - 8 września 2018, 21:41:57 - *.184.252.173.ipv4.supernova.orange.pl
Łomża hahaha ich największy sukces w historii w meczach z Jagą to remis 1-1 u siebie i prowadzenie do przerwy 2-0 (na koniec porażka 2-3) w meczu w Białymstoku w sezonie, jak grali w I lidze. Do końca życia będą pamiętać ten dwumecz, bo na nic więcej nie będzie ich już stać.

lomzanin - 9 września 2018, 0:17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaga dokladnie i ogranie Widzewa na wyjezdzie 2-1 i remis u sb 0-0. To amatorski klub, bez spiny ;) Z dwa sezony w I lidze to mozna mowic, ze to epizod i ograliscie wtedy klub polamatorski ;)

znawca - 9 września 2018, 6:03:34 - *.49.126.52
jaga baty w pucharach ,ganiali by dotknąc piłkę w meczu nie grac

dobra rada - 9 września 2018, 14:00:34 - *.armbrust.me
jagiellonia niech lepiej od pucharow trzyma sie jak najdalej i nie przynosi wstydu swoim fanom i nam wszystkim.

jaga - 10 września 2018, 9:22:10 - *.dynix.pl (*.20.18.12)
Wspaniałe zwycięstwo pokazujące gigantyczną moc drzmiącą w tym zespole. Oczekujemy podobnych pogromów w starciach z wymagającymi sparingpartnerami z klasy okręgowej, a może nawet A klasy. Myślmy pozytywnie!