16 września 2018, 14:00 - Kuropatnik (Boisko Sportowe im. Kazimierza Piotrowicza)
Gromnik Kuropatnik 1-13 Chrobry Głogów
Damian Sobski 32 (k) - Jacek Manuszewski 11, Damian Kowalczyk 17, 30, Damian Sędziak 25, 48, Michał Pawlik 33, Konrad Kaczmarek 38, 44, 49, Szymon Nowicki 54, Maciej Kona 60, Grzegorz Niciński 61, 70

Gromnik Kuropatnik: (skład wyjściowy + rezerwowi) Alessandro Buczak - Michał Bieniek, Łukasz Cal, Tomasz Malinowski, Damian Sobski, Kamil Garczarek, Piotr Kochanowski, Błażej Cuker, Łukasz Szymański, Filip Humelt, Krzysztof Ruciński, Mateusz Kwaśniewski, Andrzej Jasiński, Patryk Stachoń, Piotr Pukalski-Pukała, Piotrowicz, Bartosz Zakrent, Krzysztof Garczarek.

Chrobry Głogów: Adam Makuchowski - Daniel Wajsak, 3. Michał Michalec, 5. Oskar Repka, 6. Jarosław Ratajczak, 17. Damian Sędziak, 2. Jacek Manuszewski, 21. Michał Pawlik, 77. Serhij Napołow, 11. Seweryn Dybizbański, 99. Damian Kowalczyk. W II połowie grali także: 14. Michał Borecki, 7. Maciej Kona, 15. Szymon Nowicki, 26. Konrad Kaczmarek, 20. Grzegorz Niciński.

Grano 2x35 minut.

Chrobry Głogów wygrał w meczu towarzyskim 13-1 (7-1) z występującym w klasie A Gromnikiem Kuropatnik.

W drużynie Chrobrego wystąpili m.in. trener Chrobrego Grzegorz Niciński oraz pełniący funkcję drugiego trenera Jacek Manuszewski.

źródło: własne / Chrobry Głogów

Dodano: 16 września 2018, 15:30:04

Borubar - 16 września 2018, 15:45:31 - *.centertel.pl
A gdzie są strzelcy bramek i skład Gromnika?

Gwardzista - 16 września 2018, 16:15:02 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Miedzi

Kura - 16 września 2018, 16:35:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawa dla Gromnika za strzelanie tej jednej bramki pierwszoligowcowi. Kto wie ile by strzelili Legii? Na pewno nie byliby bez szans.
Cieszą takie mecze, zapewne było to duże wydarzenie dla podwrkcławskiego Kuropatnika.

Lin - 16 września 2018, 17:30:05 - *.centertel.pl
Mimo że wynik tego nie mówi to dwa podobne klubiki. ..i tu i tam po 500 osób na meczu☺

__________ - 16 września 2018, 17:47:15 - *.adsl.inetia.pl
niech zagrają z Zakonem Franciszkanów

Varadi - 16 września 2018, 17:51:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lin.BuCu Ty jak Chcesz wiedzieć to groli na cel charytatywny.Boli i ma Boleć! !!!

Led - 16 września 2018, 17:54:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@________ Capie Ty to był mecz Charetatywny OŚLE! !!

Kura - 16 września 2018, 18:09:17 - *.dynamic.chello.pl
@Lin - myślę że Chrobry i Gromnik z A - klasy to i tak lepsze kluby od twojego śmiesznego klubiku, bo jak widać mecz Chrobrego budzi twoje zainteresowanie, ale jednocześnie mecz twojego klubiku jest bez znaczenia dla kibiców ChG i Gromnika :-)

... - 16 września 2018, 19:00:42 - *.147.2.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miał ktoś wyobraźnię. I tak dobrze, że nie "Gromnica"...

.... - 16 września 2018, 19:56:38 - *.238.239-85.rdnet-isp.pl