12 października 2018, 11:00 - Dankowice (stadion Pasjonata)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Górnik II Zabrze
Chopi 13, Mavroudís Bougaḯdis 20 - Aleksander Knabel 51

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) Wojciech Fabisiak - Filip Modelski, Mavroudís Bougaḯdis, Kamil Wiktorski, Paweł Oleksy - Jakub Bąk, Michał Rzuchowski, Guga Palawandiszwili, Chopi, Miłosz Kozak - Kacper Kostorz. (II połowa) Arkadiusz Leszczyński - Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Mavroudís Bougaḯdis, Kacper Gach - Przemysław Płacheta, Michał Rzuchowski, Jakub Bieroński, Miłosz Kozak, Paweł Moskwik - Jakub Bąk.

Górnik II Zabrze: Bartosz Sekuła - Nowakowski, Mateusz Kulanek, Aleksander Knabel, Dawid Szkudlarek - zawodnik testowany, Bartłomiej Olszewski, Jakub Belica, Konrad Zaradny - Patryk Baran, Bartosz Gałązkiewicz. Grali także: Szymon Buszka, Tymoteusz Wojdanowski, Mateusz Cybulski, Krzysztof Kiklaisz, Filip Żagiel.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało 2-1 (2-0) w meczu sparingowym z trzecioligowymi rezerwami Górnika Zabrze.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Górnik Zabrze

Dodano: 12 października 2018, 12:53:48

MaziSB - 12 października 2018, 15:56:49 - *.centertel.pl
Cieszy zwycięstwo, a jeszcze bardziej postawa Bougaidisa i Chopiego. Grek wraz z Wiktorskim rozumieją się coraz lepiej i mam nadzieję, że już nie przyjdzie nikomu do głowy, aby znów coś zmieniać na środku obrony. Co do Chopiego to czas gra na jego korzyść i myślę, że z każdym meczem będzie lepiej. Może w końcu doczekamy się w BB ofensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia.

LuksTSP - 12 października 2018, 17:08:23 - *.play-internet.pl
Ja tu nie widzę nic z czego miałbym się cieszyć. LEDWO wygraliśmy z 3 ligowymi rezerwami albo rezerwami rezerw.