15 maja 2019, 17:00 - Smykówko (Boisko Sportowe)
Iskra Smykówko 1-13 Stomil Olsztyn
Michał Czajkowski 42 - Michał Góral 7, 11, 16, Rafał Maćkowski 38, 44, 49, Kamil Mazek 47, Bartosz Kwiatkowski 48, Patryk Baran 56, 66, Michał Suchanek 69, 70, ?

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (41 Błażej Caban) - Janusz Bucholc (16 Wojciech Dziemidowicz), Płamen Kraczunow (16 Sebastian Murawski), Aleksander Kowalski (16 Mateusz Jarzynka), Lukáš Kubáň (16 Patryk Baran) - Waldemar Gancarczyk (16 Rafał Maćkowski), Maciej Pałaszewski (16 Łukasz Jegliński), Grzegorz Lech (16 Paweł Głowacki), Michał Góral (16 Kōki Hinokio, 41 Kensuke Enjō), Bartłomiej Niedziela (16 Bartosz Kwiatkowski, 52 Michał Suchanek) - Szymon Sobczak (16 Michał Suchanek, 41 Ołeksandr Masznin). Grał także: Kamil Mazek.

Grano 2x35 minut.

Stomil Olsztyn wygrał 13-1 (3-0) z B-klasową Iskrą Smykówko w meczu towarzyskim z okazji 50-lecia Iskry.

źródło: własne / Stomil Olsztyn / OKS Stomil on-line

Dodano: 15 maja 2019, 18:24:44

lol - 15 maja 2019, 18:28:48 - *.90.160.140
Jeśli 50-lecie to powinno być 0:50 a nie 1:13, nie postarali sie...

Bryan - 15 maja 2019, 19:22:35 - *.play-internet.pl
Brawo Iskra! Potem będzie tylko lepiej! #AleAleIskierkoMa!

Zes - 15 maja 2019, 20:13:28 - *.hsd1.il.comcast.net
Jak mecz towarzysko- pokazowy to najlepszy bylby remis np. 4:4

John z ham - 15 maja 2019, 23:06:23 - *.dynamic.chello.pl
Stomil po tym wyniku pewny awans!!!

Cucixjtzkz - 16 maja 2019, 12:27:26 - *.51.121.252
Uwielbiam te wiejskie klubiki co w swoje urodziny przegrywają z 1-ligowcami 1-14. 😂

Kamil - 16 maja 2019, 14:00:08 - *.147.41.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie wiem komu przeszkadza to, ze byl wynik 1-13. Brawa dla pilkarzy Stomilu, ze zagrali mecz bez lekcewazenia przeciwnika. Grajac w takim meczu, pewnie kazdy chcialby sie sprawdzic. Lepiej przegrac 1-13 w meczu na powaznie, niz zremisowac z uwagi na brak zaangazowania przeciwnika. Ten mecz to przede wszystkim swieto Iskry. Mam nadzieje, ze Stomil dal sporo radosci lokalnej spolecznosci, dla ktorej bylo to bardzo wyczekiwany dzien. Oby wiecej takic inicjatyw. Pilka nozna dla kibicow!

znawcaLP - 16 maja 2019, 14:07:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Licze ze takim samym wynikiem zakonczy sie mecz Piasta vs wklady_do_koszulek_Lecha oczywiscie z korzyscia dla gospodarzy. I warszawioki zobacza mistrza na obrazku dlugie lata, bo maja problemy finansowe a za rok Kolejooorz wygra majstra Aeaoo Kolejorz gol. Tylko niech wklady do koszulek nie splamia naszych barw kolejny raz bo nie beda mieli gdzie wracac. Skoro przegrywali caly sezon, to moze w kluczowym momencie nie zawioda.

matematyk - 16 maja 2019, 17:14:51 - *.options-it.com