20 lipca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 6-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Piotr Polczak 22, Fabian Piasecki 36, 43, Wojciech Słomka 40, Szymon Pawłowski 52, Stanisław Biłeńkyj 53 - Kamil Szymczak 65

Zagłębie Sosnowiec: 23. Matko Perdijić - 16. Dawid Ryndak, 25. Piotr Polczak, 66. Płamen Kraczunow, 98. Wojciech Słomka, 10. Stanisław Biłeńkyj, 20. Jakub Sinior, 40. zawodnik testowany (46, 6. Bartłomiej Babiarz), 30. Patryk Małecki, 8. Szymon Pawłowski, 99. Fabian Piasecki.

Lechia Tomaszów Mazowiecki: 1. Adrian Czaplak (46, 33. Wiktor Bieniek) - 16. Patryk Jakubczyk (65, 21. Igor Kania), 4. Kamil Cyran (65, 5. Mateusz Bąkowicz), 26. Kamil Sosna (65, 6. Bartosz Cieślik), 20. Łukasz Buczkowski (65, 77. Marcel Sieroń), 5. Mateusz Bąkowicz (46, 7. Fellipe), 15. Jacek Wuwer (65, 2. Kacper Świątczak), 8. Eryk Kaproń (65, 23. Kacper Giełzak), 9. Kamil Kubiak (46, 13. Tomasz Żyliński), 10. Kamil Szymczak (65, 18. Jakub Pawlik), 17. Bartosz Snopczyński (46, 27. Adrian Marcioch).

W 43. minucie Fabian Piasecki (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Czaplak obronił).

W meczu sparingowym Zagłębie Sosnowiec wygrało 6-1 (4-0) z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki.

źródło: własne / Zagłębie Sosnowiec / 100% Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 20 lipca 2019, 12:47:55

vegass - 20 lipca 2019, 13:02:22 - *.ostrog.net.pl
Widze ze Lechia w kompletnej przebudowie...ciężko bedzie o awans

szybki1906 - 20 lipca 2019, 13:18:09 - *.play-internet.pl
Nie dziwię się, że pożegnali Czaplaka...

SO 1906 - 20 lipca 2019, 14:10:28 - *.centertel.pl
Ukrainiec robi różnicę, to będzie objawienie ligi!

Obst - 20 lipca 2019, 14:18:14 - *.cust.tele2.hr
Bardzo dobry chłopak z Tomaszowa, na skrzydle w drugiej połowie Żylinski. Brać go do Sosnowca

Wp@wp.pl - 20 lipca 2019, 18:04:53 - *.play-internet.pl
Może się Fabian odbuduje w Sosnowcu bo to w końcu młody zawodnik jeszcze. Oby!

widz30 - 22 lipca 2019, 3:58:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
NO POKAŹNE ZWYCIĘSTWO przed inaguracją na Ludowym Miejmy nadzieję że za dwa lata wybudują nam stadion będzię można wreszcie normalnie chodzić na mecze ciekawe jaki to bedzie sezon zespół kompletnie odmieniony odbudowany cel 7miejsce ja tak zakładam ambitnie