3 lipca 2019, 17:00 - Rybnik-Kamień (Hotel Olimpia)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Puszcza Niepołomice
Kamil Adamek 52, Farid Ali 87

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): (I połowa) Mateusz Kurzanowski - Rafał Adamek (25 Oskar Mazurkiewicz), Adam Wolniewicz, Przemysław Pastuszak, Dawid Gojny, Kamil Jadach, Damian Tront, Łukasz Gajda, Patryk Skórecki, Jakub Wróbel, Adam Żak. (II połowa) Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Bartosz Jaroszek, Michał Bojdys, Daniel Liszka, Farid Ali, Marek Mróz, Dawid Chochulski, Łukasz Norkowski, Dominik Szczęch, Kamil Adamek.

Puszcza Niepołomice: (I połowa) Bartosz Przybysz - Mateusz Bartków, Michał Czarny, Piotr Stawarczyk, Michał Mikołajczyk, Hubert Tomalski (30 Bartosz Żurek), Longinus Uwakwe, Marcel Kotwica, Patryk Serafin, Maksymilian Sitek, Marcin Orłowski. (II połowa) Bartosz Przybysz, Jan Klimek, Łukasz Furtak (65 Michał Zając), Konrad Stępień, Bartosz Widejko, Wiktor Żytek, Marcin Stefanik, Przemysław Sajdak, Bartosz Żurek (60 Jakub Bąk), Konrad Nowak, Mykyta Wowczenko.

W rozegranym w Rybniku-Kamieniu meczu sparingowym GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Puszczą 2-0 (0-0).

W Puszczy zagrał m.in. Jan Klimek (Lech II Poznań).

źródło: własne / GKS 1962 Jastrzębie / Puszcza Niepołomice

Dodano: 3 lipca 2019, 18:35:01

Amr - 3 lipca 2019, 18:36:33 - *.internetia.net.pl
Sądząc po sparingach GKS będzie jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy nie wiem jak tam stadion w Jastrzębiu

Olo1962 - 3 lipca 2019, 18:39:41 - *.dynamic.chello.pl
Ktos nadal wątpi w Kamila Adamka? Jak mówiłem to bedzie jego sezon.... Co mecz to bramka w sparingach juz nie chce pomyśleć co będzie w lidze.... Brawo Kamil. Super mecz Farida

Olo1962 - 3 lipca 2019, 18:41:49 - *.dynamic.chello.pl
Stadion Gotowy na ex

Kibic9362 - 3 lipca 2019, 18:44:38 - *.146.43.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z tego co wiem to tylko podgrzewana murawa do modernizacji bo takowa istnieje i jakieś pudrowanie na pewno. Minimalnie mogą wtedy ten obiekt dopuścić do ligowych rozgrywek ekstraklasy pomijając inne rozgrywki oczywiście.

Kibic9362 - 3 lipca 2019, 18:47:49 - *.146.43.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powoli sytuacja z nowym stadionem zaczyna ruszać zobaczymy co z tego bd.

polgks - 3 lipca 2019, 18:53:44 - *.centertel.pl
Nowy stadion w Jastrzębiu przy tym magistracie to za jakieś 15 lat😣

B6 - 3 lipca 2019, 20:24:41 - *.dynamic.chello.pl
Nie jarajcie się tak z tym awansem...najpierw może jakaś infrastruktura sportowa a nie tułanie się po innych stadionach...pograć w tej lidze kilka lat i czekać na rozwój sytuacji

kibic - 3 lipca 2019, 21:06:55 - *.fiberway.pl
Mecz ligowy będzie w Niepołomicach i dopiero okaze się kto lepszy.Sparing to tylko sprawdzian.

Jastrząb - 3 lipca 2019, 21:10:43 - *.play-internet.pl
Racja kibic, tak jak piszesz.

Waldek - 3 lipca 2019, 21:18:19 - *.146.168.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sparingi o niczym nie świadczą, to tylko ćwiczenia.
Liga zweryfikuje wasze mocarstwowe zapędy.

stary - 3 lipca 2019, 21:30:17 - *.dynamic.chello.pl
czy ktoś może mi powiedzieć czy oni chcą wziąć Pawełka z Katowic??? czy nam sa potrzebni 40-letni dziadkowie?

1962 - 3 lipca 2019, 22:51:39 - *.internetia.net.pl
tez slyszalem ze chca pawelka wziasc z katowic tylko pytanie po co ...

xyz123 - 3 lipca 2019, 22:56:59 - *.centertel.pl
i co ? tak narzekaliście na Adamka a on strzela i znow bedzie najlepszym napastnikiem 1 ligi !!!

Yeti f - 3 lipca 2019, 22:57:54 - *.dynamic.chello.pl
Znowu fachowcy dyskutują nad przydatności zawodnika. Tak, być może jest w klubie pomysł na Pawełka.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich myślących życzliwych.

achim - 4 lipca 2019, 0:01:22 - *.internetia.net.pl
A Jadach nadal zero!!! nawet w sparingach nie potrafi strzelić bramki!!! a Adamek co mecz!!! więc widać który napastnik jest bardziej przydatny dla drużyny!!!

Malkontent - 4 lipca 2019, 5:05:45 - *.centertel.pl
Hmmm bez urazy,ale pora na przegraną.
Zbyt dobrze to wygląda.
Ps.
Malkontent

esmetr - 4 lipca 2019, 7:02:07 - *.bumar.gliwice.pl
a ten czeski snajper Jakub Petr nie porozumiał się z GKS-em czy trener go nie chciał?

Marcobranc - 4 lipca 2019, 7:47:56 - *.nat.access.uwa.edu.au
Ja już jakiś czas temu pisałem że GKSy Jastrzębie i Tychy awansują w tym sezonie.

Wujek - 4 lipca 2019, 8:45:25 - *.dynamic.chello.pl
Pawełek nie jest z Katowic.

1962 GKS - 4 lipca 2019, 8:46:22 - *.208.157.32
Liga zweryfikuje wwszytko,
odczepcie się w końcu od Carlosa.
Wartość dodana zawsze dla drużyny - dla niego najważniejsze dobro klubu i zwyciestwa w meczach a nie najwieksza ilość sttrzelonych bramek.
ps. co do pawełka to chyba jakiś dowcip ? gościu w meczu z KAtowicami leżał i symulował 15 mnut aby katowiczaki mogli dowiezc wygraną ...
Dla mnie to jakaś kaczka dziennikarska

Asia - 4 lipca 2019, 10:09:42 - *.147.112.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dzisiaj lub jutro podpisanie umowy z Pawelkiem.
Na tę chwilę jeszcze do rywalizacji z Drazikem, a od stycznia przejmuje obowiązki trenera bramkarzy, który odchodzi od nas.

achim - 4 lipca 2019, 15:14:12 - *.internetia.net.pl
1962 GKS...to w końcu za co Jadachowi płacą? za asystowanie na boisku i to przez 6o min. maximum bo na więcej niema siły!!! drużyna sobie radzi i to bardzo dobrze bez niego...w dodatku warunki fizyczne max. 4 liga!!!

Kokos - 4 lipca 2019, 15:57:48 - *.202.159.77.rev.sfr.net
Tak płaca mu za asystowanie , a nawet jak 60 minut nie gra dobrze wystarczy 5 minut i 2 asysty lub wypracowanie akcji bramkowej aby drużyna wygrała - wiec daleko od Jadacha ,
On nawet na bramkę ze swoim wzrostem może iść bo jest pewne ze da z siebie wszystko a na ta ligę i ten klub to i tak więcej niż wielu innych zostawia ( zostawiało ) na murawie przez ost 5 lat.
Jadach jak czytasz tego hejtera to go orlej.