17 lipca 2019, 12:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Puszcza Niepołomice
Mateusz Klichowicz 35 - Michał Czarny 73, 79

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) Daniel Bielica - Tadeusz Socha, Grzegorz Baran, Marcin Flis - Dominik Kun, Thiago, Radosław Kanach, Miłosz Kałahur - Damian Chmiel, Mateusz Klichowicz, Maciej Małkowski. (II połowa) Szymon Tokarz - Adrian Basta, Michał Szeliga, Kacper Smoleń - Karol Matras, Szymon Kuźma, Michał Walski, Hubert Maślanka - Kamil Ogorzały, Mariusz Gabrych, Maciej Korzym.

Puszcza Niepołomice: (I połowa) Mateusz Górski - Łukasz Furtak, Maciej Wichtowski, Konrad Stępień, Michał Mikołajczyk - Hubert Tomalski, Longinus Uwakwe, Wiktor Żytek, Jakub Serafin, Konrad Nowak - José Embaló. (II połowa) Karol Niemczycki - Maciej Wichtowski, Michał Czarny, Marcin Stefanik, Michał Mikołajczyk - Jakub Bąk, Marcel Kotwica, Przemysław Sajdak, Maksymilian Sitek, Łukasz Szczepaniak - Mykyta Wowczenko.

sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz).

Puszcza Niepołomice wygrała w meczu sparingowym z Sandecją Nowy Sącz 2-1 (0-1).

W Puszczy testowany był Maciej Wichtowski (ostatnio Pogoń Siedlce).

to ja - 17 lipca 2019, 15:24:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
I w drugiek połowie znowu drugi skład nie daje rady,ale po to są sparingi żeby w lidze już nie eksperymentować.

Morris7 - 17 lipca 2019, 16:08:50 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Mam pytanie do kibiców Sandecji - jak tam w pierwszych meczach na wypożyczeniu wypadł Daniel Bielica? Sądzicie, że będzie w nowym sezonie pierwszym bramkarzem Sandecji? Bo w Zabrzu ma świetną opinię skromnego i bardzo utalentowanego bramkarza. I zarówno kibice, jak i trenerzy Górnika nadal wiążą z nim duże nadzieje na przyszłość...

do Morris7 - 17 lipca 2019, 16:11:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bdzie na 99,9% pierwszym bramkarzem,w ostatnich sparingach do kiedy grał pierwszy skład na zero z tyłu,oby tak dalej.

Do kaka - 17 lipca 2019, 16:11:34 - *.205.2.194
To pakuj już manatki.

tomcio_MKS - 17 lipca 2019, 16:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kaka to pakuj sie i krzyz ci na drogę.i wez te baraki które sie nazywaja stadionem Sandecji

Kksiak - 17 lipca 2019, 17:06:36 - *.28.184.137
Sędzia najgorszy jaki jest.. czy ktoś wie skąd takich biorą?

kibic - 17 lipca 2019, 17:33:39 - *.fiberway.pl
Brawo Czarny.Forma idzie w gorę

Miauczyk - 17 lipca 2019, 19:05:34 - *.play-internet.pl
A z testowanym w Sandecji Kurowskim co jest ?

sibokks191 - 18 lipca 2019, 7:26:08 - *.28.185.57
A co to za Thiago w Sandecji? Czyżby transfer z Bayernu się szykował :p

brt - 18 lipca 2019, 8:21:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A to niespodzianka. Normalnie jestem w szoku!
A na poważnie to kogo piast obchodzi? Przecież ta drużyna nie ma kibiców nawet w swoim mieście.

. - 18 lipca 2019, 14:05:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@brt: A co ma Piast do sparingu Sandecji z Puszczą?

. - 19 lipca 2019, 13:24:00 - *.play-internet.pl
1 połowa pierwszy skład Sandecji 1-0 druga połowa zmiennicy 0-2 dla Puszczy ,obawiam się ze rezerwowi słabo .