17 lipca 2019, 16:30 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 0-2 Olimpia Zambrów
zawodnik testowany 50, Mateusz Nikołajuk 60

Wigry Suwałki: Jan Balawejder - Arkadiusz Najemski (46 Adrian Piekarski), Adrian Karankiewicz (46 Łukasz Sosnowski), Christian Suski (70 Bartosz Gawlik), Paweł Gierach (46 Grzegorz Aftyka), Niko Kata (60 Stanisław Wawrzynowicz), Michał Kitliński (46 Jakub Świątek), Bartosz Gużewski (46 Joel Huertas), Oskar Furst (46 Cezary Sauczek), Szymon Łapiński, Kevin Levis (46 Robert Bartczak).

Olimpia Zambrów: Piotr Czapliński - zawodnik testowany, Adam Radecki, zawodnik testowany, Michał Dawidowicz, zawodnik testowany, Marcin Paczkowski, Patryk Koncewicz, Michał Steć, zawodnik testowany, Kamil Jackiewicz. W II połowie grali także: Mateusz Jastrzębski, Łukasz Grzybowski, Mateusz Nikołajuk, sześciu zawodników testowanych.

Wigry Suwałki przegrały 0-2 (0-0) w meczu sparingowym z trzecioligową Olimpią Zambrów.

W zespole Wigier testowani byli Stanisław Wawrzynowicz (Pogoń Szczecin), Michał Kitliński (Stal Stalowa Wola), Bartosz Gawlik (juniorzy Korony Kielce) i 26-letni pomocnik z Gwinei Równikowej Niko Kata (València CF B, trzecia liga hiszpańska).

źródło: własne / Wigry Suwałki / Gazeta Współczesna / suwalki24.pl / Olimpia Zambrów

Dodano: 17 lipca 2019, 18:07:54

ja - 17 lipca 2019, 18:13:25 - *.16.66.100
hehehe

Xxxx - 17 lipca 2019, 18:13:45 - *.dynamic.chello.pl
Niezła ustawka pozdro dla kumatych

kl - 17 lipca 2019, 18:18:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wigry powinny zmienic trenera bo idzie to w zlym kierunku,Fedoruk udowodnil w innych klubach ze sie nie nadaje, ostatnio nie utrzymal druzyny w 4 lidze

elczanin - 17 lipca 2019, 18:25:47 - *.146.69.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Transfer Football Group dał super zawodników

MacSks - 17 lipca 2019, 18:28:20 - *.play-internet.pl
Bylem na meczu i powiem ze tak slabej gry to dawno nie widzialem. Mozna mowic ze to tylko sparing. Do 1. meczu pozostal tydzien a pierwsza liga takich bledow nie wybaczy. Nie ma w ogole akcji z przodu. Jedyny Huertas cos pokazal. Przykre ale walka bedzie o utrzymanie.

achik - 17 lipca 2019, 18:31:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panowie spokojnie sparingi są właśnie po to by sprawdzać nowych zawodników wynik jest sprawą drugorzędną chyba że to są derby

Zygi - 17 lipca 2019, 18:32:27 - *.centertel.pl
Kto będzie grał w Wigrach to decydował młody Mazur

zamber - 17 lipca 2019, 18:35:57 - *.adsl.inetia.pl
Olimpia z Zambrowa to Polski Królowa!

MacSks - 17 lipca 2019, 18:45:39 - *.play-internet.pl
Sparingi sa tez po to zeby pokazac siebie kibicom ze jestes gotowy walczyc w tej lidze. Co mozna myslec o 3 przegranych sparingach i jednym zremisowanym do tej pory? Nie widac tu nic innego co bylo rok temu.

Zes - 17 lipca 2019, 18:45:40 - *.hsd1.il.comcast.net
Dobry wynik dla Stomilu...

zambers - 17 lipca 2019, 18:47:14 - *.tel.tkb.net.pl
olimpia jest druga sila na podlasiu

Krzych - 17 lipca 2019, 18:49:30 - *.play-internet.pl
Dużo nowych twarzy w Wigrach. Żeby było ciekawiej to właśnie ci nowi w pierwszej połowie zagrali o niebo lepiej od gwiazd ubiegłego sezonu który pojawiły się w drugiej odsłonie meczu. Jakoś Karan potrafił ustawić obronę że była i asekuracja i gra do przodu, Piekarski wrzeczal, ustawial a Olimpia wchodziła w nasze pole karne jak w masło. W ataku zero, dosłownie zero mocy. Argentyńczyk nie przekonuje. Jest wolny, nie potrafi utrzymać się przy piłce. A to przecież nie pierwszoligowi obrońcy go atakowali. W drugiej połowie w ogóle chyba nie mieliśmy napastnika. Za 10 dni zaczyna się liga a my nie mamy zespołu, trenera też chyba nie bo drużyna grała jak dziady a on spokojnie to obserwował. Trener OLimpi żył meczem. Może jeszcze jest czas na zmiany.

Do zambres - 17 lipca 2019, 18:50:14 - *.147.101.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chyba w szachy co najwyżej

wigrzak - 17 lipca 2019, 19:01:54 - *.suwalki.vectranet.pl
Pierwsza połowa, gdy wyszło tylko trzech zawodników z pierwszego składu plus spora grupa nowych graczy wyglądała dość dobrze. Olimpia pograła 15 minut i Wigry przejęły inicjatywę. Fajnie zagrał Gużewski, Karankiewicz w obronie bezbłędny, no i ładnie współdziałała lewa strona. Obrońca ze skrzydłowym, nie wiem kto tam grał, czy to już nasi zawodnicy czy testowani. Wydawało się że jak w drugiej połowie wejdą ograni ze sobą i bardziej zgrani piłkarze to dominacja będzie całkowita. Tymczasem zrobiło się mocno, ale to mocno nieciekawie. Obrona od razu straciła spójność, w pomocy brak rozegrania, współpracy, wsparcia. Jeden Joel meczu nie wygra. Reszta biernie. na prawym skrzydle nr29 cos tam probował, Bartkowski dwie akcje i biernie przez resztę meczu. W ataku chyba nikogo. Olimpia klepała nas jak przedszkolaków. Panie Fedoruk, gdzie jest taktyka, zgranie, zrozumienie? Dlaczego nie ma podwajania w obronie, dlaczego nie ma wsparcia w ataku. Jedne walczy a reszta biernie się przygląda. Nie ma w ogóle ruchu bez piłki.

Maly - 17 lipca 2019, 19:59:42 - *.play-internet.pl
Wydawało się że idzie to wszystko ku stabilizacji. Wrócił prezes mający pojęcie o prowadzeniu klubu, dość aktywnie zaczęliśmy działać na rynku transferowym. No to co zobaczyłem w dzisiejszym meczu obudzilo demony z wiosny. Gramy jak za Jakubowskiego. To znaczy bez taktyki, zrozumienia, planu. Odkladajac do tego fakt że nasz trener właśnie spuścił swój poprzedni klub z ligi trudno nie myśleć że taka fatalna gra to nie przypadek czy rozluźnienie bo to tylko trening. Zambrów w drugiej połowie o klasę lepszy i mogli spokojnie wygrać 0:4. Może zamienmy się z nimi na trenera?

ksieciu - 17 lipca 2019, 20:00:31 - *.stooldeer.us
Ludzie, mamy wakacje. dajmy się wyszaleć młodzieży.... na gole przyjdzie czas w październiku

Ogor - 17 lipca 2019, 21:01:25 - *.play-internet.pl
Testowany stoper Ogrodowski robił różnice, w defensywie bezbłędnie i super wprowadzenie piłki, będzie z gościa mega pożytek, powinien być conajmniej w Suwałkach, skandal ze o takiego młodego chłopaka nie walczą lepsze kluby.

ZKS - 17 lipca 2019, 21:57:08 - *.dynamic.chello.pl
Olimpia Pany! Pozdro z Krakowa dla wszystkich wariatów z Zambrowa!

kkk - 18 lipca 2019, 1:19:03 - *.3-1.cable.virginm.net
Czy można zdradzić nazwisko tego lewonożnego stopera co tak piły wprowadzał z Zambrowa? Rozumiem, że jest to zawodnik testowany?

edek - 18 lipca 2019, 8:16:38 - *.135.202.67
szkoda Wigier.... to bedzie kolejny dramatyczny sezon

Zamb - 18 lipca 2019, 8:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kkk Bodajże Mateusz Ogrodowski

Ab - 18 lipca 2019, 9:41:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wigry. Uczcie jak żyć. Zatrudnienie psychologa moze pomoże. Czyżby paniom pilkarzom trener juz sie nie spodobał...? Ide do booka pierwszy mecz w plecy. I kolejne 3 pewnie też :-( przy takiej grze

wigrzak - 18 lipca 2019, 10:49:46 - *.suwalki.vectranet.pl
Może spać spokojnie. Trener jest zadowolony z kilku udanych akcji a reszta przyjdzie z czasem....

norman - 18 lipca 2019, 11:36:26 - *.static.chello.pl
@zambers - Olimpia nie jest na Podlasiu kmiocie. Zambrów to północne Mazowsze, tak samo jak Sosnowiec nie jest na Śląsku mimo że to województwo śląskie.

Mądry dosy - 18 lipca 2019, 14:06:44 - *.114.169.238