10 lipca 2019, 18:15 - Morąg (Stadion Miejski)
Huragan Morąg 1-1 Stomil Olsztyn
Anton Kołosow 58 (k) - Mateusz Cetnarski 90 (k)

Huragan Morąg: Mateusz Lawrenc - zawodnik testowany, Adam Paliwoda, zawodnik testowany, zawodnik testowany - Dawid Bogdański, Michał Ressel, zawodnik testowany, Piotr Łysiak, Mateusz Szmydt - Anton Kołosow. W II połowie grali także: Szymon Zalewski - Wiktor Matracki, Cezary Januszkiewicz, Aleksander Tomasz, Daniel Michałowski, Konrad Kierstan, Michał Bartkowski, czterech zawodników testowanych.

Stomil Olsztyn: (I połowa) Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Ołeh Tarasenko, Jakub Mosakowski, Lukáš Kubáň - Bartłomiej Niedziela, Wojciech Hajda, Paweł Głowacki, Grzegorz Lech, Artur Siemaszko - Szymon Sobczak. (II połowa) Michał Leszczyński - Wojciech Dziemidowicz, Aleksander Kowalski, Jakub Tecław, Patryk Baran - Karol Landowski, Jakub Jurczak, Mateusz Cetnarski, Nikolas Wróblewski (58 Kōki Hinokio), Daniel Smuga - Maciej Gaszka.

sędziował: Łukasz Dobrzyński (Morąg).

Stomil Olsztyn zremisował w sparingu z trzecioligowym Huraganem Morąg 1-1 (0-0).

W Stomilu sprawdzani byli m.in. Maciej Gaszka (Kotwica Kołobrzeg) i junior Jakub Jurczak.

źródło: własne / Stomil Olsztyn / Huragan Morąg

Dodano: 10 lipca 2019, 19:59:48

Mirek - 10 lipca 2019, 20:12:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil bardzo słabo. Transfery na minus. Czyżby znowu walka ?

qwerr - 10 lipca 2019, 20:13:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obie drużyny spadek

JanB - 10 lipca 2019, 20:15:08 - *.hsd1.il.comcast.net
A ktorym skladem grail? 1,2 czy 3 ? Bo jak czytam komentarze to wszyscy ida do Stomilu...

Diego - 11 lipca 2019, 11:45:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie Stomil mocno atakował, brakowało skuteczności. Druga połowa bardziej wyrównana. Cetnarski słabo, wraz z Leszczyńskim zawalili bramkę dla Wiatru Morąg.
Na plus z nowych Hajda i Hinokio. Ten pierwszy dobry przegląd pola i decyzje, japończyk dryblował, ale często brakowało mu decyzji o oddaniu piłki, trochę słaby fizycznie.
Reszta testowanych bez wyróżnień.

Jebak - 11 lipca 2019, 11:51:18 - *.dip0.t-ipconnect.de
Pajacyki wyżej piszą że Stomil spadnie po meczach sparongowych hahahha czego się można spodziewać po amebach z elbunga I słoików z wsiowej warszawski

Dido - 11 lipca 2019, 17:46:01 - *.5.228.254.ipv4.supernova.orange.pl