19 lipca 2019, 17:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Odra Wodzisław Śląski
Michał Góral 23, 77 - Patryk Dudziński 10

Zagłębie Sosnowiec wygrało w meczu sparingowym z czwartoligową Odrą Wodzisław Śląski 2-1 (1-1).

źródło: własne / Nowiny Raciborskie / Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 19 lipca 2019, 18:43:39

utek - 19 lipca 2019, 18:49:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Zagłębie grało w składzie z I ligi czy rezerwami ?
Dobry mecz Odry. Jak na IV ligę super. Zganiacz, Sarki, Słodowy, Krzyżok, Szczepanek, Dudziński...dobry skład. Walczymy i III ligę.
#wracamydogry

OdrA - 19 lipca 2019, 19:10:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Zaglebie ? Jaki sklad ?

Esox37 - 19 lipca 2019, 19:16:53 - *.play-internet.pl
Oglądałem parę minut Zagłębie same mlode chłopaki skład bardziej trzeci niż drugi,chyba że się mylę?

angelo - 19 lipca 2019, 19:22:21 - *.147.38.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to sie mylisz kolego druga druzyna Zagłebia grała we wtorek w Wodzisławiu i przegrała 3-1

Banita1906 - 19 lipca 2019, 19:54:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cyt. "W piątkowym sparingu @zaglebie_eu z @OdraWodzislaw, w którym z naszej strony grali dublerzy i młodzi zawodnicy Akademii, Michał strzelił dwie bramki.
Końcowy wynik: 2:1 (1:1) dla sosnowiczan."