11 października 2019, 20:30 - Cagliari (Sardegna Arena)

Cagliari Calcio: 1. Rafael (63, 20. Simone Aresti) - 2. Simone Pinna, 23. Luca Ceppitelli (63, 24. Paolo Faragò), 27. Alessandro Deiola, 31. Aly Nader (46, 6. Marko Rog) - 29. Lucas Castro (72, 35. Riccardo Ladinetti), 17. Christian Oliva, 14. Valter Birsa (70, 99. Giovanni Simeone), 4. Radja Nainggolan - 9. Alberto Cerri, 26. Daniele Ragatzu.

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica (46, 26. Jakub Bursztyn) - 13. Kóstas Triantafyllópoulos (46, 2. Jakub Bartkowski), 23. Benedikt Zech (46, 54. Maciej Żurawski), 55. Igor Łasicki (85, 70. Błażej Starzycki) - 22. David Stec (46, 34. Iker Guarrotxena), 28. Tomás Podstawski (46, 8. Damian Dąbrowski), 27. Sebastian Kowalczyk (46, 9. Adam Frączczak), 16. Santeri Hostikka (46, 17. Zvonimir Kožulj), 15. Hubert Matynia (71, 61. Kacper Smoliński) - 7. Michális Maniás (46, 18. Adam Buksa), 10. Srđan Spiridonović (46, 11. Soufian Benyamina).

żółta kartka: Buksa.

sędziował: Antonio Giua (Olbia).

W meczu towarzyskim rozegranym we Włoszech Pogoń Szczecin przegrała 1-3 (1-0) z Cagliari Calcio - siódmą drużyną włoskiej Serie A.

źródło: własne

Dodano: 11 października 2019, 22:16:22

jaco - 11 października 2019, 22:18:16 - *.147.37.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny klub polski nie zasługujący na grę w europie druga połowa wstyd

Kuba - 11 października 2019, 22:20:55 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza połowa bardzo dobra, druga już o wiele gorzej po wprowadzeniu rezerwowych no i popis Nainggolana i Simeone

ita - 11 października 2019, 22:28:45 - *.dynamic.chello.pl
No sedziowie się nie popisali w drugiej, pierwsza polowa dominacja Pogoni i do przerwy 0-1. Potem rezerwowi sobie za bardzo nie poradzili grając na zawodników z 1 składu włochów. Ogólnie sparing na plus, 1 garnitur pokazał, że może powalczyć w Europie

ali hi - 11 października 2019, 22:58:49 - *.146.97.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@jaco pajaco zobacz czlowieczku jakim skladem Pogon grala w 2 polowie zanim ta paszcze otworzysz po raz kolejny czu bie

Gryfita - 11 października 2019, 23:09:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Napiszmy to samo, ale inaczej. Pierwsza połowa: Stipica - Stec, Triantafyllopulos, Zech, Łasicki, Matynia - Podstawski, Kowalczyk - Hostikka, Spiridonović - Manias. - Druga połowa: Bursztyn - Bartkowski, Żurawski, Starzycki - Guarrotxena, SMoliński - Dąbrowski, Frączczak, Kozulj - Buksa, Benyamina. Czyli w pierwszej połowie normalny skład w obronie i większości pomocy, a rezerwy w ataku, w drugiej rezerwy w obronie i na rozegraniu, a tylko atak bliżej pierwszego składu. I to wyjaśnia wynik.

hmm - 11 października 2019, 23:24:02 - *.dynamic.mm.pl
Gryfita wyjaśniałoby, gdyby Cagliari grało pierwszym składem, ale to w większości były rezerwy , więc lider ekstraklasy przegrał z rezerwami Caliari

obiektywny - 12 października 2019, 0:21:00 - *.play-internet.pl
@hmm..ten rezerwowy sklad Cagliari rozjechal by kazda druzne z ex wiec jesli w pierwszej polowie Pogon ich zamykala to odpowiedz sobie sam?Potem gleboke rezerwy weszly z Pogoni..Co za lamusy jeden z drugim ogladnij caly mecz potem piszcie swoje wypociny .Co za narod zawistny i nie obiektywny

fansport - 12 października 2019, 10:27:08 - *.10.208.230
cieniasy portowcy

sopel - 12 października 2019, 10:28:39 - *.centertel.pl
nie dość, że piłkarze pogoni zaprezentowali się kompromitujaco to do tego ich kibole zdemolowali miasto po meczu! takich to powinni co najwyzej wypuszczać na Białoruś

prawda - 12 października 2019, 11:57:55 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Bardzo dobre posunięcie Pogoni. Wykorzystrali przerwę na kadrę na grę z silniejszym rywalem. Na pewno to zaprocentuje w lidze. Nasze kluby powinny częściej tak robić, tylko w ten sposób europa nam "nie odjedzie"

do Gryfita - 12 października 2019, 12:41:13 - *.96.141.22.ipv4.supernova.orange.pl
@Gryfita, @obiektywny
Dla pełnej informacji trzeba dodać, że Włosi - odwrotnie niż Pogoń - zaczęli składem rezerwowym, a pierwszy wyszedł po przewwie. Czyli:
1. skład Pogoni strzelił 2. składowi Cagliari 1 gola
1. skład Cagliari strzelił 2. składowi POgoni 3 gole

Kol - 12 października 2019, 13:43:08 - *.dynamic.chello.pl
Jeśli Pogoń zagra w pucharach to kompromitacji ciąg dalszy będzie.

ZeteL - 12 października 2019, 16:40:01 - *.ssp.dialog.net.pl
@ obiektywny - w takim razie powiedz mi dlaczego Pogoń mając do przerwy dobry wynik z drużyną z ligi o wiele lepszej niż nasza wystawia w drugiej połowie " głębokie rezerwy" ? "Głębokie rezerwy" to się wystawia w sparingu z ... Falą Międzyzdroje.

Papagol - 12 października 2019, 16:50:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co wy gadacie o jakimś wstydzie, bardzo dobry mecz, brawa dla Pogoni.

marecco - 12 października 2019, 18:39:40 - *.dynamic.mm.pl
papagol-brawa dla kiboli za rozbicie kawiarnianych ogródków

Toto - 12 października 2019, 21:28:46 - *.10-1.cable.virginm.net
po co powtarzacie bzdety? to kibice Pogoni zostali zaatakowani jeszcze przed meczem.

LOLO - 13 października 2019, 12:09:17 - *.dynamic.mm.pl