22 lutego 2020, 12:15 - Toruń (boisko przy ul. Przy Skarpie)
Elana Toruń 2-2 KKS 1925 Kalisz
Filip Kozłowski 2, Bartosz Machaj 82 - Kamil Sabiłło 58, Sebastian Kaczyński 88

Elana Toruń: (I połowa) Patrik Lukáč - Sebastian Rak, Michał Bierzało, Wojciech Onsorge, Jan Andrzejewski - Krzysztof Kołodziej, Hubert Kisiel, Kordian Górka, Dominik Kościelniak - Filip Kozłowski, Matúš Marcin. (II połowa) Patrik Lukáč (63 Dawid Kuchnicki) - Błażej Klimek, Patryk Urbański, Wojciech Onsorge (68 Szymon Pawłowski), Jakub Świeciński, Mariusz Kryszak, Dominik Kościelniak, Damian Zagórski, Bartosz Boniecki, Dominik Pisarek, Matúš Marcin.

KKS 1925 Kalisz: Maciej Krakowiak (46 Kamil Kosut) - Damian Ślesicki (68 Fabian Hiszpański), Mateusz Gawlik (68 Mateusz Żytko), Kacper Górski (46 Paweł Łydkowski), Mateusz Mączyński (68 Filip Szewczyk), Michał Borecki (68 Daniel Kamiński), Filip Szewczyk (46 Mateusz Majewski), Daniel Kamiński (46 Kamil Sabiłło), Fabian Hiszpański (46 Sebastian Kaczyński), Robert Tunkiewicz (68 Andrzej Kaszuba), Mateusz Żebrowski (68 Damian Poliński).

W 36. minucie Filip Kozłowski (Elana) nie wykorzystał rzutu karnego (Maciej Krakowiak obronił).

Elana Toruń zremisowała w meczu sparingowym z trzecioligowym KKS-em 1925 Kalisz 2-2 (1-0).

źródło: własne / Elana Toruń / KKS 1925 Kalisz

Dodano: 22 lutego 2020, 14:11:03

dajal - 22 lutego 2020, 15:07:59 - *.elblag.vectranet.pl
Lukac w pierwszym swoim meczu przyjął 4 bramki w 45 minut, w drugim złamał nogę. Teraz wróci na Słowację a nasz nowy prezes będzie mu przesyłał wypłatę (z pewnością nie małą).

MJ23 - 22 lutego 2020, 15:31:30 - *.elblag.vectranet.pl
Elana musi być bardzo bogatym klubem, skoro ma 4 bramkarz do grania. Nowak i Knut nie wiadomo gdzie są bo na pewno nie na meczu, Lukac w szpitalu i Kuchnicki - a każdemu trzeba płacić. Brawo zarząd, brawo prezes!!!

Barça - 22 lutego 2020, 16:46:51 - *.dynamic.mm.pl