22 lutego 2020, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 4-0 MKS Kluczbork
Zbigniew Wojciechowski 27, Maciej Stefanowicz 32, Arkadiusz Woźniak 37, Mateusz Broda 89

GKS Katowice: (I połowa) Bartosz Mrozek - Zbigniew Wojciechowski, Arkadiusz Jędrych, Maciej Dampc, Grzegorz Rogala - Szymon Kiebzak, Michał Gałecki, Maciej Stefanowicz, Adrian Błąd, Arkadiusz Woźniak - Marcin Urynowicz. (II połowa) Szymon Frankowski - Kacper Michalski, Grzegorz Janiszewski, Mateusz Broda, Maciej Dampc - Łukasz Wroński, Jakub Habusta, Patryk Grychtolik, Kamil Bętkowski, Patryk Szwedzik - Piotr Kurbiel.

MKS Kluczbork: Jakub Szymański (Bartosz Jeziorowski) - Miłosz Paradowski, Paweł Gierak, Aleksander Jelonek, Kamil Witkowski - Patryk Palat, Michał Mazur, Jakub Ryś, Norbert Jaszczak, Paweł Baraniak - Kamil Jurasik. Grali także: Łukasz Szukiełowicz, Patryk Marczyński, Bartosz Szepeta, Kamil Nykiel.

W 58. minucie Jakub Habusta (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Szymański obronił).

W meczu sparingowym GKS Katowice wygrał 4-0 (3-0) z trzecioligowym MKS-em Kluczbork.

Lolo - 22 lutego 2020, 19:43:05 - *.146.98.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawi mnie. Fajny wynik gieksy. Katowice to duże miasto. A tu zero koment. Czy wogóle ktoś jeszcze kibicuje im?

mav - 22 lutego 2020, 20:15:50 - *.master.pl
rzow-w-katowicach-ktore-dzielnice-kibicuja-gieksie
-a-ktore-niebieskim-kibicowska-mapa-katowic/ga/c2-
14802768/zd/42156346
22 z 24 dzelnic w Katowicach.

Kato - 23 lutego 2020, 7:53:04 - *.dynamic.chello.pl
Lolo, a co tu komentować.pewne zwycięstwo i tyle. To tylko sparing. Za tydzień zaczyna się walka o awans

kibol - 23 lutego 2020, 14:39:04 - *.252.8.209.internetia.net.pl