15 stycznia 2020, 16:20 - Nowa Wieś (Sztuczne Boisko Gminy Trzebownisko)
Stal Rzeszów 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wojciech Reiman 51 - Adrian Cybula 27, Krzysztof Pietluch 69, 76

Stal Rzeszów: Gerard Bieszczad - Michael Uba Chukwudolou, Dominik Sadzawicki, Damian Kostkowski, Robert Trznadel - Wiktor Kłos, Dylan Collard, Wojciech Reiman, Mateusz Olejarka, Łukasz Mozler - Grzegorz Goncerz. Grali także: Jakub Kądziołka, Jakub Lorek.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Oskar Kubik - Maksymilian Szwak, Michał Zając, Peter Bašista, Piotr Łazarz - Kamil Bała, Mateusz Podstolak, Dawid Olejarka, Bartłomiej Słysz - Kamil Matofij, Adrian Cybula. Grali także: Daniel Błędowski, Wołodymyr Chorolśkyj, Mateusz Gul, Mateusz Motłoch, Krzysztof Pietluch, Jakub Szczypek, Krystian Wrona.

W 51. minucie Wojciech Reiman (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (Oskar Kubik obronił).

W pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym w Nowej Wsi Stal Rzeszów przegrała 1-3 (0-1) z trzecioligową Wólczanką Wólka Pełkińska.

W Stali testowany był m.in. 19-letni australijski pomocnik Dylan Collard (ostatnio grał w trzecioligowym portugalskim Lusitano FC (Vildemoinhos)).

Dżunio91 - 15 stycznia 2020, 20:13:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Założyciel klubu WWP był chyba fanem Serie A :P czy jeszcze komuś herb klubu nie przypomina połączenia starego logotypu Juve z barwami Rossonerich? Mówię to ja, sEr Dżunio...

Hlm - 16 stycznia 2020, 6:20:25 - *.146.233.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trochę wstyd z takim wiejskim klubem przegrać. Tym bardziej że w składzie tylko 2 testowanych. Gdzie te wielkie wzmocnienia? Podpisaliśmy młodzieżowca i gościa od lipca... Trzeba linie obrony wzmacniać!!!

Zibi - 17 stycznia 2020, 5:32:15 - *.kg.net.pl
To stare logo Juve tylko dodano nazwę i zmieniono kolor pasków z białych na czerwone.