29 stycznia 2020, 16:00 - Wałbrzych (boczne boisko Stadionu 1000-lecia)
Ślęza Wrocław 2-0 GKS Katowice
Bartłomiej Szewczyk 72, bramka samobójcza 84

Ślęza Wrocław: (I połowa) Piotr Zabielski - Jakub Bohdanowicz, Maciej Tomaszewski, Hubert Muszyński, Piotr Kotyla, Robert Pisarczuk, zawodnik testowany, Semir Idris Ahmed, zawodnik testowany, Szymon Lewkot, Mateusz Stempin. (II połowa) Piotr Zabielski - Jakub Bohdanowicz (67 zawodnik testowany), Adrian Niewiadomski, Hubert Muszyński (67 Semir Idris Ahmed), Piotr Kotyla (67 Bartłomiej Szewczyk), Paweł Niemienionek, Olejniczak (67 Robert Pisarczuk), zawodnik testowany, zawodnik testowany, Szymon Lewkot (67 zawodnik testowany), Jakub Gil.

GKS Katowice: Łukasz Konefał (46 Szymon Frankowski) - Kacper Tabiś, Arkadiusz Jędrych, Mateusz Broda, Grzegorz Rogala - Łukasz Wroński, Patryk Grychtolik, Michał Gałecki, Adrian Błąd, Kamil Bętkowski - Piotr Kurbiel. Od 80. minuty grali także: Dacjan Strzelecki, Michał Szymała, Thomas Skiba. Grał także: Patryk Szwedzik.

GKS Katowice przegrał w swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym w Wałbrzychu z trzecioligową Ślęzą Wrocław 0-2 (0-0).

źródło: własne / GKS Katowice / Ślęza Wrocław

Dodano: 29 stycznia 2020, 17:36:38

RKS R - 29 stycznia 2020, 17:47:24 - *.146.55.69
Ruch zawsze pisze 44 co to znaczy?? wyjaśni ktoś??

Xxxxx. - 29 stycznia 2020, 17:57:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zapytaj 60-tki

Hans - 29 stycznia 2020, 17:59:41 - *.centertel.pl
Kto strzelił bramki dla Ślęzy? Mucha coś ukłuł?

Misiek - 29 stycznia 2020, 18:55:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GKSA bu ha ha😊😊

KIrYŁ - 30 stycznia 2020, 1:03:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Młodzież obiecująca ale jeszcze muszą się uczyć.
Ino GieKSa!!!

KONRAD - 30 stycznia 2020, 1:25:06 - *.centertel.pl
Ślęza zagrała bardzo dobry sparing grając częściowo młodymi lub testowanymi piłkarzami.
Już w 12 min. minimalnie przestrzelił S. Ahmed. Podobnie było w 18 min przy uderzeniu R. Pisarczuka. Chwilę później dobrej okazji nie wykorzystał H. Muszyński.Tuż przed przerwą Pisarczuk wbiegł w pole karne, lecz jego strzał obronił bramkarz GKS.
Mimo wielu zmian w obu zespołach dokonanych w przerwie, obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się.Dwukrotnie w środek bramki strzelali J. Bohdanowicz i jeden z testowanych zawodników ale ich strzały bronił bramkarz GKS . W 72 min. Ślęza otworzyła wynik po strzale juniora B. Szewczyka. . W 84 min. R.Pisarczuk dośrodkował z lewej strony, a jeden z obrońców GKS-u próbując przeciąć to dośrodkowanie strzelił samobója.GKS przez cały mecz oddał jeden niecelny strzał na bramkę Ślęzy.Ponadto ataki Katowic kończyły się często wpadnięciem na spalonego.

jak zwykle - 30 stycznia 2020, 12:59:16 - *.dynamic.chello.pl
...znowu ten kaowiec słodzimir akwizytor Ślęzy - fan Kowalskiego, wpatrzony weń jak w obrazek, niespełniony reporter amator, człowiek, który zawsze będzie słodził dzisiejszej Ślęzie dziesięć łyżek do herbaty, bo bez tego dzień stracony, normalnie zaczynam żałować, że byłem na trzystu meczach Ślęzy, ale to były inne czasy...

Jar - 30 stycznia 2020, 13:34:10 - *.dynamic.chello.pl
Tr Świerk, Kaczmarek, Murawski, Fudali, Tomzinski, sp Piotrowski,Basiuk, Wrona, Lizak, Musiał.. Byla Ślęza mocna!

KONRAD - 30 stycznia 2020, 21:29:21 - *.opera-mini.net (*.47.39.199)
Jak zwykle objawil sie frustrat,ze swoim czarnym PR i negatywnymi wizjami.Jak ktos ma jakies anse to sie bezposrednio zwraca do klubu lub konkretnych osob,a nie wali w klawisze.Jak widac nikt na tym portalu nie zwraca na to uwagi.Frustracja pewnie rosnie,a karawana jedzie dalej(-:

normalka - 31 stycznia 2020, 21:58:15 - *.dynamic.chello.pl
...to jest naturalna reakcja - kontra na twoje bezkrytyczne słodzenie, do Jehowych wstąp, masz predyspozycje do wciskania ludziom jedynej słusznej prawdy, może przy okazji z ich szeregów dla paki Kowalskiego zwerbujesz kolejnych tak oddanych i bezkrytycznych fanów jak ty...

KONRAD - 2 lutego 2020, 21:26:47 - *.centertel.pl
Tak,tak przy manii prześladowczej to naturalna reakcja-kontra.Trzeba zmienić leki albo lekarza bo stan może pogłębić(-: