1 lutego 2020, 12:00 - Chorzów (Kompleks boisk piłkarskich Kresy)
Ruch Chorzów 0-1 Garbarnia Kraków
Mateusz Wyjadłowski 89

Ruch Chorzów: (I połowa) 30. Kamil Lech - 2. Piotr Kwaśniewski, 21. Bartłomiej Kulejewski, 4. Kacper Kawula, 15. Marcin Kowalski - 7. Daniel Paszek, 17. Michał Mokrzycki, 16. Tomasz Foszmańczyk, 27. Giorgi Culeiskiri, 9. Mateusz Winciersz - 8. Wiktor Cioch. (II połowa) Dawid Smug (61 Tomasz Nowak) - Mateusz Lechowicz, Jakub Słota, Mateusz Iwan, Mateusz Bartolewski - Jakub Rudek, Dawid Gajda, Tomasz Podgórski, Jakub Siwek, Łukasz Janoszka - Mariusz Idzik.

Garbarnia Kraków: (I połowa) Dorian Frątczak - Jakub Kowalski, Krystian Kujawa, Mateusz Duda, Marek Masiuda, Bartłomiej Mruk - Krzysztof Szewczyk, Tomasz Kołbon, Donatas Nakrošius - Michał Feliks, Kamil Słoma. (II połowa) Aleksander Kozioł - Mateusz Duda (Piotr Dzierżak), Jan Klimek, Donatas Nakrošius (71 Mateusz Kardas), Jakub Kowalski (66 Błażej Radwanek), Karol Kostrubała, Kamil Kuczak, Patryk Serafin, Grzegorz Marszalik, Kamil Włodyka, Mateusz Wyjadłowski.

żółte kartki: Mokrzycki, Culeiskiri, Podgórski - Radwanek.

W meczu sparingowym Garbarnia Kraków wygrała 1-0 (0-0) z trzecioligowym Ruchem Chorzów.

źródło: własne / Ruch Chorzów / Garbarnia Kraków / Niebiescy.pl

Dodano: 1 lutego 2020, 13:42:51

mark - 1 lutego 2020, 13:46:49 - *.telpol.net.pl
Szkoda tej bramki w końcówce, bardzo wyrównany mecz. Ruch z kilkoma sytuacjami na gola, no ale dziś nie wpadało. Dobry sparing, wszyscy zagrali. Mecz na plus.

Igor - 1 lutego 2020, 13:50:16 - *.ewe-ip-backbone.de
Skład Ruchu raczej na 1 ligę albo co najmniej na 2 ligę.

Ruch1920 - 2 lutego 2020, 0:13:31 - *.189.112.106
Zagrali ze sobą dwaj przedwojenni mistrzowie Polski jak za dawnych lat...

.ycom - 2 lutego 2020, 17:58:26 - *.sub-174-202-34.myvzw.com
Jak zwykle Garbarnia wygrywa na wyjezdzie a w domu klops. I tak zyja od paru lat. Prawdopodobnie nie chcà wejsç do tej Extraklasy chociaz w tym roku dali by se radè.

Żabol - 2 lutego 2020, 19:47:18 - *.play-internet.pl