8 lutego 2020, 13:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu PCPN)
Stal Stalowa Wola 1-0 Górnik Łęczna
Michał Fidziukiewicz 41

Stal Stalowa Wola: Dawid Pietrzkiewicz (65 Maciej Siudak) - Szymon Jarosz (46 Bartosz Sobotka), Krzysztof Kiercz, Piotr Witasik - Filip Szifer (46 Adam Waszkiewicz), Szymon Jopek (60 Kacper Śpiewak), Michał Płonka (65 Wiktor Stępniowski), Dominik Chromiński (65 Patryk Marut), Piotr Zmorzyński (46 Piotr Mroziński) - Michał Fidziukiewicz (65 Bartosz Tłuczek), Tomasz Płonka (46 Adrian Szczutowski).

Górnik Łęczna: (I połowa) Patryk Rojek - Leândro, Kamil Pajnowski, Tomasz Midzierski, Jakub Zagórski, Adrian Cierpka, Marcin Stromecki, Bartłomiej Kalinkowski, Aron Stasiak, Dominik Lewandowski, Przemysław Banaszak. (II połowa) Adrian Kostrzewski - Paweł Sasin, Tomasz Midzierski, Karol Turek, Maciej Orłowski, Tomasz Tymosiak, Krystian Wójcik, Adrian Cierpka (85 Cezary Zdunek), Aron Stasiak (70 zawodnik testowany), Dominik Lewandowski (75 Jakub Cielebąk), Dawid Dzięgielewski.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Stalowej Woli Stal wygrała z Górnikiem Łęczna 1-0 (1-0).

źródło: własne / Górnik Łęczna / Stal Stalowa Wola

Dodano: 8 lutego 2020, 14:39:23

Kibic - 8 lutego 2020, 14:42:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Motor zrobił największy błąd w swojej historii że nie zatrudnili trenera Szydełko bo nie miał UEFA PRO a ten robi teraz cuda w Stalowej Woli

misiopysio - 8 lutego 2020, 14:55:43 - *.opera-mini.net (*.0.68.241)
Oby tak w lidze Kur.. mac Stalowka grac Brawo !! Wiadomo o ktorej z Bytowem mecz ?? Motor nie awansuje Licze na Hutnik..

Kibic - 8 lutego 2020, 14:57:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
29 luty 19:38 tak widnieje na klubowej stronie potem mecze zazwyczaj o 19

realista - 8 lutego 2020, 15:17:54 - *.30.35.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cuda zweryfikuje liga

Kibic - 8 lutego 2020, 15:21:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No zweryfikuje mimo to czujemy się mocni i gotowi walczyć o baraże Górnik zero gry i argumentów poza jednym strzałem co obronił Pietrzkiewicz.Szczutowski mógł strzelić dwie bramki a Stalówka wygrać 3 do 0

FFF - 8 lutego 2020, 16:16:18 - *.61.179.226
Do blazen ,,Kibic ,, juz wiekszosc wie ze to co piszesz to w imie partii tego co nie chcial zasponsorowac muralu Lucjana Treli . Ja mam na ciebie i to co wypisujesz - wy.....e . Na zawsze zielonoczarny

magik - 8 lutego 2020, 19:59:30 - *.dynamic.chello.pl
Łęczna zagrała dwoma zespołami, to jest sparing, wynik to drugoplanowa rzecz

vas - 8 lutego 2020, 21:29:23 - *.szybszyinternet.pl
"magik"
Haha a co Stalowa Wola nie !
Też dokonała prawie całej wymiany drużyny.
Drugoplanowa rzecz w której to Stalowa Wola jednak grała lepiej i wygrała, to jest własnie taka mała różnica kolego

Rafix - 8 lutego 2020, 23:27:22 - *.play-internet.pl
Hahahaha! Różnica to jest taka,że Stalówka wkrótce będzie grać w Czempinslik!!! Z Liwerpólem, Czelsi i Sołtchampton!

Cxzwsda - 9 lutego 2020, 16:30:08 - *.play-internet.pl
Co wy się tu podniecacie, pewnie ze miło jest wygrywać jak leci ale nie to w sparingach jest najważniejsze, to liga zawsze weryfikuje każdego.

Rafix - 9 lutego 2020, 18:00:01 - *.play-internet.pl
Czy to prawda, że następny sparing jest z Łest Cham ?

cdn - 9 lutego 2020, 19:47:07 - *.109.33.103
Mamy lidera stalowa mamy lidera.

Marco - 9 lutego 2020, 23:32:35 - *.play-internet.pl
Czy wie ktoś gdzie będzie transmisja meczu Stal-Bytovia?Czy gdzieś na jakimś kanale internetowym?Czy może ktoś podać link jeśli wiadomo coś?Pozdrawiam.

Stalówka - 10 lutego 2020, 10:50:01 - *.dynamic.chello.pl
Szczutowski super transfer,robi różnice na boisku ,oby strzelał w lidze.