22 stycznia 2020, 14:00 - Lubin (boczne boisko nr 4 Zagłębia)
Górnik Polkowice 1-0 Piast Żmigród
Eryk Sobków 89

Górnik Polkowice: (I połowa) Jakub Kopaniecki - Jędrzej Król, zawodnik testowany, Maciej Kowalski-Haberek, Piotr Azikiewicz, Patryk Mucha, Kamil Wacławczyk, Filip Baranowski, Dawid Szymkowiak, Michał Bednarski, Mariusz Szuszkiewicz. (II połowa) Marcin Furtak - Dominik Radziemski, Kacper Kocik, Marek Opałacz, Martins Ekwueme, Wojciech Galas, Mateusz Surożyński, Kacper Osiadły, Eryk Sobków, zawodnik testowany. Grali także: Mateusz Malec, Patryk Morawski, Adam Mazurowski, Oliwer Janczak.

Górnik Polkowice wygrał w meczu sparingowym z trzecioligowym Piastem Żmigród 1-0 (0-0).

źródło: własne / Górnik Polkowice

Dodano: 22 stycznia 2020, 15:45:53

rafalski - 22 stycznia 2020, 18:29:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl