15 lutego 2020, 15:00 - Łęczna (boczne boisko Górnika)
Górnik Łęczna 3-0 Avia Świdnik
Tomasz Tymosiak 51, Jakub Cielebąk 56, Bartosz Śpiączka 73

Górnik Łęczna: Patryk Rojek (46 Adrian Kostrzewski) - Maciej Orłowski (46 Jakub Zagórski), Paweł Baranowski (67 Karol Turek), Tomasz Midzierski (67 Kamil Pajnowski), Paweł Sasin (46 Leândro), Adrian Cierpka (27 Tomasz Tymosiak), Krystian Wójcik (67 Cezary Zdunek), Marcin Stromecki, Aron Stasiak (67 Dawid Dzięgielewski), Dawid Dzięgielewski (46 Jakub Cielebąk), Przemysław Banaszak (67 Bartosz Śpiączka).

Avia Świdnik: Bartosz Szelong (46 Krzysztof Kurek), Roman Mykytyn, Arkadiusz Górka, Bartłomiej Kukułowicz, Dawid Kuliga, Paweł Uliczny, Krystian Mroczek, Mateusz Ozimek, Bartosz Mroczek, Piotr Prędota, Damian Szpak.

W 64. minucie Damian Szpak (Avia) nie wykorzystał rzutu karnego (Adrian Kostrzewski obronił).

W meczu sparingowym Górnik Łęczna wygrał 3-0 (0-0) z trzecioligową Avią Świdnik.

źródło: własne / Górnik Łęczna / Avia Świdnik

Dodano: 15 lutego 2020, 16:38:11

Guesto - 15 lutego 2020, 18:24:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gra Górnika mogla się podobać. W zasadzie ciągłe posiadanie piłki i dobra gra w obronie na duży ale niestety po Rojku widać ze brakuje mu do Kostrzewskiego. Dziegielewski fajnie walczy lecz nie słucha co do niego mówią koledzy za bardzo odstaje od przeciwnika i potem musi tracić nie potrzebnie sily na zbedne sprinty. Duzy plus dla Bartka Śpiączki nie bylo widac po nim braku przygotowania myślę ze trener Kiereś widzi go w podstawowej 11. Trzeba oddać piłkarzom avii ze pierwsze 15 no może 20 minut fobrze walczyli jezeli tak pograja 90 minut mogą zrobic zamieszanie w czubie tabeli trzeciej ligi gr. 4. A co do Górnika... wiecej kosekfentnej gry w ofensywie i bedzie OK na koniec sezonu...

Tajgi - 15 lutego 2020, 18:50:34 - *.146.65.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A pewno niech Górnik z Łęcznej awansuje

Krzyś - 15 lutego 2020, 18:51:34 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Karygodne błędy ortograficzne. Poza tym zgadzam się. Avia się postawiła, pomimo że to był ich drugi mecz dzisiaj. Górnik raczej nie awansuje. Inni mają silniejsze ekipy, no ale wiadomo. Liga zweryfikuje formę czołówki.

Wert - 15 lutego 2020, 21:57:05 - *.play-internet.pl