15 lipca 2020, 12:00 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Piotr Ceglarz 2, Tomasz Swędrowski 4, zawodnik testowany 64 - Maciej Wojczuk 3

Motor Lublin: (I połowa) Sebastian Madejski - Michał Król, Rafał Grodzicki, Maksymilian Cichocki, Adam Nowak, Dominik Kunca, Kamil Kumoch, Sławomir Duda, Tomasz Swędrowski, Piotr Ceglarz, Krzysztof Ropski. (II połowa) zawodnik testowany - Maciej Baryła, Rafał Grodzicki (68 Maksymilian Cichocki), Dariusz Łukasik (85 Rafał Grodzicki), Marcin Michota, Filip Wójcik, zawodnik testowany, Tomasz Swędrowski (71 Arkadiusz Bednarczyk), zawodnik testowany, Leszek Jagodziński, zawodnik testowany.

Orlęta Radzyń Podlaski: (skład wyjściowy) Bartosz Klebaniuk - Patryk Szymala, Radosław Kursa, Kacper Wiatrak, Adrian Nowosadko - Jakub Syryjczyk, Michał Kobiałka, Arkadiusz Kot, Szymon Kamiński, Kamil Kalita - Maciej Wojczuk.

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Lublinie Motor wygrał 3-1 (2-1) z trzecioligowymi Orlętami Radzyń Podlaski.

kolo - 15 lipca 2020, 14:32:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jakiś atomowy początek , 2:1 w 4 minucie ...

arek94 - 15 lipca 2020, 14:48:34 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję, że ten testowany bramkarz to nie był Seweryn Kiełpin bo jeśli tak to porażka zatrudniać później takiego ręcznika, który popełnia babole...

Ale jaja - 15 lipca 2020, 16:15:49 - *.ennet.pl
Ale jaja się szykują. Angulo grał w Motorze !

eRKS - 15 lipca 2020, 16:18:33 - *.centertel.pl
Średni mecz w wykonaniu Motoru. Ewidentne brakowało świeżości. Orlęta bardzo wysoko zawiesiły poprzeczkę i mogły jeszcze strzelić 2-3 bramki podczas gdy Motor wykorzystał praktycznie to co miał i przy pierwszej bramce skorzystał z gapiostwa sędziego

ja - 15 lipca 2020, 16:25:15 - *.dynamic.chello.pl
Angulo się nie sprawdził, słaby jest.Kiełpin też, dokąd zmierzasz Motorze? Tylko nie bierz dziadków bo będzie ujowo.

xx - 15 lipca 2020, 16:29:17 - *.vtelecom.pl
Z tym Angulo to poważnie??? hahaha

Szczypior - 15 lipca 2020, 17:27:40 - *.ennet.pl
Kto stoi za transferem Kiełpina do Motoru? Jeżeli go zakontraktują, to Adrian Olszewski chyba będzie musiał zmienić klub, szkoda bo to jeden z lepszych bramkarzy, jacy w ostatnich latach grali dla Motoru.

Smuda - 15 lipca 2020, 17:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie martwcie sie Kielpinem. Madejski spokojnie go wygryzie, zdecydowanie powinien grac lige wyzej.

V - 15 lipca 2020, 18:06:20 - *.111.247.30
Motor doskonale przygotowany do nowego sezonu.

solskiego - 15 lipca 2020, 18:45:47 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe czy w Lublinie nowy zawodnik testowany będzie grał w zakładach przeciwko swojej drużynie... Takich powinno gonić się dożywotnio!

Vezk - 15 lipca 2020, 19:00:51 - *.play-internet.pl
Kiełpin straszny, reszta testowanych bez szału, Angulo coś tam kręcil ale też bez szału

XYZ - 15 lipca 2020, 19:49:40 - *.191.44.57.ipv4.supernova.orange.pl