żółte kartki: Nowak, Ubbink - Kuveljić, Klemenz.

W meczu sparingowym Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-1 z Wisłą Kraków.

Bolek - 8 sierpnia 2020, 15:42:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podbeskidzie zdecydowanie lepsze, Wisła miała dwie sytuację.

Wesley - 8 sierpnia 2020, 15:44:54 - *.adsl.inetia.pl
Biliński to jest dramat, potrzeba na gwałt skrzydłowego i napastnika jeśli chcemy myśleć o utrzymaniu i niezbłaźnieniu się w przyszłym sezonie

Harnaś - 8 sierpnia 2020, 15:47:54 - *.play-internet.pl
Pierwszy raz słyszę o tym arbitrze ale widzę, że już wisła kazała mu gwizdać pod siebie.

Kibic - 8 sierpnia 2020, 15:55:05 - *.221.89.38
Sędzia karierowicz z Żabnicy.Buntownik sędziów z Żywca.

czeski ban - 8 sierpnia 2020, 15:59:44 - *.centertel.pl
A w której lidze gra Wisła kraków?

MantiBB - 8 sierpnia 2020, 16:13:09 - *.master.pl
Wisła - wicemistrzowie świata. Jeden strzał w światło bramki przez 120 minut i wygrana. Mistrzem jest Podbeskidzie. 5 lat temu z Jagiellonią na wyjeździe nie oddali celnego strzału i prowadzili 2:0. Jeśliby Biliński był tak skuteczny pod bramką przeciwnika, jak pod swoją...... W TSP brakuje skrzydeł. Sam Danielak nie wystarczy. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić sytuację Nowaka? Jakim cudem to nie wpadło? Zawodnik reklamował karnego.

sss - 8 sierpnia 2020, 16:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niecodzienny mecz xD spokojnie mogloby sie skonczyc 4-0 dla bielska

Jaca77 - 8 sierpnia 2020, 16:20:42 - *.play-internet.pl
Dlaczego wy się kłócicie. Na polskiej piłce klubowej wszystko się kończy. Przyjedzie mistrz Macedonii albo Azerbejdżanu i już jest po pucharach. Nieraz wB, A, czy V lidze są ciekawsze mecze niż w EXTRAKLASIE czy l lidze.

Znafca - 8 sierpnia 2020, 16:29:10 - *.play-internet.pl
Z Bilinskim jako napastnikiem to TSP daleko nie zajedzie. Niby gra wyglądała OK ale ktoś to musi wykańczać.

zzz - 8 sierpnia 2020, 16:35:34 - *.136.137.29
Kamil to w Bielsku się załapał tylko dlatego że sie ograł po ościennycvh ligach na Bałtykiem i tyle...W Polsce nigdy nie błyszczał,nie ma takich umiejetności by akcje tylko kończyć nawet,to nie jest RL9 :p Inaczej byłby gdzie indziej...Chętnie zobaczyłbym Martina w dłuższym wymiarze czasowym.Bardziej pracowity gość,nie tylko czeka na piłkę.

Misiek - 8 sierpnia 2020, 16:41:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do kibiców Bielska,a co z Kozakiem z Chrobrego ,wraca z wypożyczenia ?! Odp

Boss - 8 sierpnia 2020, 17:01:18 - *.play-internet.pl
Ja to pisałem na samym początku Biliński to dno i wodorosty , zastanawiam się w jakim celu zatrudnili tak słabego grajka ? i nie wierze w to żeby Bielska nie było stać na dobrego napastnika , bo sam Roginić nam utrzymania nie da

mzks - 8 sierpnia 2020, 17:08:31 - *.135.163.136.static.kolnet.eu
i tak beda przegrywac w ex przyzwyczajcie sie

miedziak - 8 sierpnia 2020, 17:14:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jako beniaminek w EX! zawsze jest ciężko.

jarkacz - 8 sierpnia 2020, 19:02:22 - *.145.246.94.ip4.artcom.pl
@Harnaś. Leszczu. Wisła! Zapamiętaj raz na zawsze

JANO37 - 9 sierpnia 2020, 10:08:30 - *.200.133.225
Pierwsza połowa fajna w wykonaniu TSP, 3 sytuacje bramkowe, sam na sam Nowaka, wbrew wszystkim uważam, że to był jeden z lepszych meczów Bilińskiego,gorzej ze skutecznością, Martin nie dostaje szans na wiekszy dystans w lepszym składzie, gra ogony, więc trudno o osąd, słabo Marzec i Ubing, pamiętajcie , że ławka musi być silna, bo dopuszczonych jest 5 zmian, to pół drużyny, acha, dobry Rakowski, problem w ataku

Jarek - 9 sierpnia 2020, 12:41:22 - *.146.44.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibice Bielszczan technicznie taktycznie

lolo - 9 sierpnia 2020, 12:56:22 - *.fibreo.pl
Jaca77.masz racje!bylem wczoraj na takim meczu w 4lidze.piwko walka charakter pilkarzy .milo sie patrzy

Ark - 9 sierpnia 2020, 16:38:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie to był sparing. W zasadzie trening. Skąd te emocje? Po co? Kogo to obchodzi? A zarzucanie kupienia meczu lub intencjonalnego stronniczego sędziowania to już w ogóle hit. Dogrzało za bardzo niektórym chyba.

fan - 9 sierpnia 2020, 18:20:39 - *.m247.com
TPS Bielsko i Stal Mielec będa walczyć o te jedno miejsce żeby nie spaść z ligi. Te dwa kluby to dramat.Poziom EX z roku na rok coraz niższy.

KiBBic - 9 sierpnia 2020, 20:23:44 - *.centertel.pl