15 sierpnia 2020, 11:30 - Zabrze (boczne boisko Górnika)
Górnik Zabrze 3-3 Radomiak Radom
Piotr Krawczyk 52, 54, Adam Ryczkowski 81 - Karol Podliński 57, Dominik Sokół 60, Marcel Szymański 84

Górnik Zabrze: Dawid Kudła - Aleksander Paluszek, Krzysztof Kubica, Michał Koj, Kacper Michalski, Filip Bainović, Daniel Ściślak, Wojciech Hajda, Thomas Pranica, Adam Ryczkowski, Piotr Krawczyk. Grali także: Bartosz Neugebauer, Kamil Lukoszek, Bartosz Baranowicz.

Radomiak Radom: (I połowa) Mateusz Kryczka - Damian Jakubik, Mateusz Cichocki, Maciej Świdzikowski, zawodnik testowany - Milan Kvocera, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany (75 Dominik Stępień), zawodnik testowany - zawodnik testowany. (II połowa) Mateusz Kryczka - Damian Jakubik, zawodnik testowany, Maciej Świdzikowski, Adam Banasiak - Miłosz Kozak, Meik Karwot, Mateusz Lewandowski, zawodnik testowany, Leândro - Karol Podliński (60 Dominik Sokół, 70 Marcel Szymański).

czerwona kartka: Dominik Sokół (Radomiak).

W 69. minucie Leândro (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (Dawid Kudła obronił).

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym Górnik Zabrze zremisował 3-3 (0-0) z Radomiakiem Radom.

W Radomiaku zagrał m.in. Karol Podliński (Legionovia Legionowo), a w Górniku Bartosz Baranowicz z drużyny rezerw.

źródło: własne / Radomiak Radom / Radom Sport / Górnik Zabrze

Dodano: 15 sierpnia 2020, 13:25:39

Wakapl - 15 sierpnia 2020, 13:28:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik, ale póki co mało szczegółów.

ghj - 15 sierpnia 2020, 13:28:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo radomiak. zawsze gornik chodz sklad sredni

kibic - 15 sierpnia 2020, 13:30:00 - *.centertel.pl
Kryczka to jest ręcznik, nie bramkarz.

gRRen - 15 sierpnia 2020, 13:31:41 - *.centertel.pl
Leo musi przestać strzelać karne bo każdy już wie jak on je wykonuje. Czy grał Belek i Radecki? Ktoś coś wie?

on - 15 sierpnia 2020, 13:32:17 - *.centertel.pl
Kudła - Koj, Kubica, Paluszek, Michalski, Pranica, Hajda, Ściślak, Bainović, Ryczkowski, Krawczyk
Na rezerwie: Neugebauer, Grzesiak, Baranowicz, Lukoszek, Kowalski
Bramki:2 Krawczyk, Ryczkowski

RKS 74 - 15 sierpnia 2020, 13:38:03 - *.dynamic.chello.pl
bramkarz Nam potrzebny bo tragedia jest w klatce

gregor13 - 15 sierpnia 2020, 13:41:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do przerwy 0:0, potem Górnik prowadził 2:0, potem Radomiak 3:2, i na koniec Górnik wyrównał.

Max - 15 sierpnia 2020, 13:47:54 - *.dynamic.chello.pl
Marcin Brosz do boju przeciwko I-ligowcom posłał zawodników, którzy nie załapali się do kadry na pucharowy mecz z Jagiellonią, bądź grali wówczas krótko.

Walarpl - 15 sierpnia 2020, 13:48:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
2 bramki w 46 minucie??

kibic - 15 sierpnia 2020, 13:52:48 - *.centertel.pl
@Max, @Walarpl- to są błędne wyniki z Flashscore. Oni mecze sparingowe aktualizują z opóźnieniem, dlatego w tym przypadku nie ma co się nimi sugerować.

Wakarpl - 15 sierpnia 2020, 13:59:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na stronie Radomiaka jest napisane, ze Leandro w 75 minucie nie strzelił karnego, a tu ktoś pisał ze w 75 minucie Szymański strzelił bramkę, czy to oznacza, ze była dobitka?

3-3 Szymański (84')
Górnik Zabrze: Kudła - Paluszek, Kubica, Koj - Michalski, Hajda, Bainović, Ściślak, Pranica - Ryczkowski, Krawczyk.
Ponadto zagrali: Neugebauer, Lukoszek, Baranowicz.

Jgjm - 15 sierpnia 2020, 15:24:24 - *.opera-mini.net (*.0.41.244)
Z nowych nabytkow Kozak fajnie sie prezentowal. Nastepce Michalskiego juz mamy. Brakuje Bramkarza obroncy typowej dychy i dwoch napadziorow.

kibic - 15 sierpnia 2020, 15:55:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze by było, gdyby Radomiak zakontraktował tego Podlińskiego. 8 bramek i klika asyst to niezły wynik jak na beznadziejną Legionovię, która z hukiem spadła z drugiej ligi, no i do tego brameczka w dzisiejszym sparingu. Jak Radomiak rok temu wyciągnął Damiana Nowaka ze Skry, ten miał podobne statystyki w drużynie z Częstochowy.

Piast GKS - 15 sierpnia 2020, 16:18:47 - *.14.73.70
W listopadzie macie baty. Wielki Piast przyjedzie na rusfelta

GZ - 15 sierpnia 2020, 16:25:44 - *.215.207.238-internet.zabrze.debacom.pl
@piast GKS ,a po meczu z kurami w Mc Donaldzie--wio koniku ! ręka cie nie boli?

Piast GKS - 15 sierpnia 2020, 16:43:51 - *.consumer-pool.prcdn.net
@GZ,rodzicie wiedzą ze oglądasz takie zbereźne filmy? hehehe

19Kowol04 - 15 sierpnia 2020, 19:37:02 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Mie ciekawi, wto trefiŏł tyn trzeci tor dlŏ nŏs.
I czy ôstanie daliyj

Misieksg - 15 sierpnia 2020, 20:36:15 - *.dyn.telefonica.de
Do Piastgks nie wiem co musiało by się stać żeby Piast był wielki zawsze w naszym cieniu

60 - 15 sierpnia 2020, 21:54:13 - *.centertel.pl
@piasta geks W listopadzie to 4 ligowe rezerwy Górnika rozniosą bankRuta na hasiok arena imienia kotali haha

kibic - 15 sierpnia 2020, 23:07:14 - *.play-internet.pl
Może do Radomiaka wróci 26 letni Szymon Stanisławski dzis gola na 2;1 dla KSZO ostrowiec swietokrzyski w meczu pucharowym z wielka Wislą Kraków strzelił. Radomiak w przyszłym sezonie to miejsce 7-10 prawdopodobnie.

13sektor - 15 sierpnia 2020, 23:34:59 - *.centertel.pl
Mecz niestety był bez udziału publiczności, więc nie dane mi było go obejrzeć. Z tego powodu trudno cokolwiek o nim napisać.
W drużynie Górnika zagrali zawodnicy, którym nie dane było wystąpić w pojedynku przeciwko Jagiellonii.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Górnika Zabrze!

Warchoł - 16 sierpnia 2020, 1:29:57 - *.146.160.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trzecią bramkę dla Radomiaka strzelił 15-letni Marcel Szymański!

WR - 16 sierpnia 2020, 7:26:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibic w tej chwili Stanisławski moze starać się o angaż w Bełchatowie co najwyżej

j noge - 16 sierpnia 2020, 9:09:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ten aspirant noga byl obecny na zawodach

hej - 16 sierpnia 2020, 9:48:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy to prawda, że większość mieszkańców Gliwic kibicuje Górnikowi?

13sektor - 16 sierpnia 2020, 10:16:39 - *.centertel.pl
W Gliwicach mieszka bardzo dużo kibiców Górnika. Jest kilka dzielnic miasta zdominowanych przez sympatyków KSG - Sośnica, Łabędy,Kopernik, Ligota Zabrska,Brzezinka. Niemal w każdym zakątku miasta znajdziemy kogoś kto sympatyzuje z Górnikiem Zabrze.

13sektor - 16 sierpnia 2020, 10:21:35 - *.centertel.pl
W Gliwicach mieszka bardzo dużo kibiców Górnika. Jest kilka dzielnic miasta zdominowanych przez sympatyków KSG - Sośnica, Łabędy, Kopernik, Ligota Zabrska, Brzezinka. Niemal w każdym zakątku miasta znajdziemy kogoś kto sympatyzuje z Górnikiem Zabrze.

agregat - 16 sierpnia 2020, 11:26:44 - *.tktelekom.pl
Gornik juz bez Anhulo i Ramireza . Anhulo w Stężycy na starosc

Rampampam - 16 sierpnia 2020, 13:51:10 - *.play-internet.pl
Asparant to jest z ciebie i wszystkich kibiców Mc Donalda

ksg duma - 16 sierpnia 2020, 20:20:15 - *.dynamic.chello.pl
Do Piast GKS - niecierpliwie czekamy na przyjazd twego kurnika na Roosevelta 81 -tak się pisze analfabeto- aby zobaczyć jak ty wraz ze swoim kurnikiem ukradkiem i z podkulonym ogonem zmykacie z areny Roosevelta 81

cyklo - 16 sierpnia 2020, 20:31:16 - *.30.52.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Raduumm Lo Lo Lo aauu aauu. warchl

j noge - 16 sierpnia 2020, 20:32:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
kundle z ruzwelta

PG - 17 sierpnia 2020, 0:03:05 - *.cdn77.com
Ten kurnik niedokończony jest na ulicy RUSFLETA. To poprawna odpowiedz. Rus bo wiadomo korzenie sowieckie, a flet to wiadomo od kogo.
Co do samego meczu, Fornalik wie jak grac z ruskimi z rusfleta ;)

Rożno - 17 sierpnia 2020, 12:54:42 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Euro koko kura z Okrzei skoko ...

Koziom - 17 sierpnia 2020, 14:14:09 - *.dynamic.chello.pl
ehh kibice piasta jak zwykle po zakończeniu jakiegokolwiek meczu Górnika wchodzą tutaj żeby pisać "hehehe 9ówno z zabrza w cieniu wielkiego piasta :DDDDD". Przypominam wam, że o ile macie jednego mistrza Polski to w Europie nie pokazaliście nic. Górnik w 1970 roku walczył w finale pucharu zdobywców pucharów z Manchesterem City i mimo, że przegrał to i tak jest to najważniejsze osiągnięcie w historii polskiej piłki.