19 sierpnia 2020, 12:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
KKS 1925 Kalisz 2-1 GKS Tychy
Paweł Łydkowski 31, Jakub Chojnowski 36 - Damian Nowak 86

KKS 1925 Kalisz: Kamil Kosut (46 Maciej Krakowiak) - Bartosz Waleńcik (46 zawodnik testowany), Mateusz Gawlik (69 Bartosz Waleńcik), Paweł Łydkowski (46 Mateusz Żytko), Nikodem Zawistowski (46 Mikołaj Zawistowski), Adrian Łuszkiewicz (46 Robert Tunkiewicz), Jakub Chojnowski (46 Daniel Kamiński), Mateusz Mączyński (69 Nikodem Zawistowski), Filip Szewczyk (46 Fabian Hiszpański), Sebastian Kaczyński (46 Damian Poliński), Bartłomiej Maćczak (46 Mateusz Majewski).

GKS Tychy: (I połowa) Konrad Jałocha - Bartosz Szeliga, Łukasz Sołowiej, Kamil Szymura, Marcel Stefaniak - Sebastian Steblecki, Oskar Paprzycki, Jan Biegański, Łukasz Grzeszczyk, Łukasz Moneta - Szymon Lewicki. (II połowa) Adrian Odyjewski - Dominik Połap, Nemanja Nedić, Anatolij Kozłenko (80 Szymon Bielusiak), Krzysztof Wołkowicz - Kacper Piątek (80 Michał Staniucha), Jakub Piątek, Marcel Misztal, Dawid Kasprzyk, Bartosz Biel - Damian Nowak.

Przebywający na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim GKS Tychy przegrał 1-2 (0-2) w meczu sparingowym z KKS-em 1925 Kalisz.

źródło: własne / GKS Tychy / KKS 1925 Kalisz

Dodano: 19 sierpnia 2020, 13:51:43

jo - 19 sierpnia 2020, 13:58:15 - *.comfortel.pl
Wszyscy nos lejom, jeszcze tylko Ogrodnik Cielmice i Czułowianka i będzie komplet.

Gks71 - 19 sierpnia 2020, 14:33:51 - *.dynamic.chello.pl
Kura jak to leciało ekstraklasa albo śmierć a sorry 1 liga albo śmierć Ha Ha Ha Ha

Bvb - 19 sierpnia 2020, 14:55:27 - *.play-internet.pl
Brawo Kalisz za rok 1liga

Kocur - 19 sierpnia 2020, 15:01:03 - *.icpnet.pl
Bramki dla KKSu Łykowski oraz 17 letni Chojnowski szczególnie ta druga bramka strzelona z dystansu będzie warta zapamiętania jak i sam strzelec, który dopiero zaczyna karierę w dorosłej piłce

ChG Fan 52 - 19 sierpnia 2020, 16:20:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo KKS za rok mecze z Chrobrym życzę wam Awansu do 1ligi 👍😊

kks Kalisz - 19 sierpnia 2020, 17:16:08 - *.dynamic.chello.pl
KKS gratulacje.

Tyski - 19 sierpnia 2020, 20:04:47 - *.centertel.pl
Ciekawe czy znowu z nas będą robić faworyta do awansu...

ryba - 19 sierpnia 2020, 21:00:09 - *.dynamic.chello.pl
Tak trzymać KKS,oby tak w lidze pozdro z Katowic

Neo - 21 sierpnia 2020, 7:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co by nie powiedzieć - II połowa wygrana zawodnikami, którym chyba się chce, np Nowak to nareszcie jakiś napastnik typu Świerczoka a nie poprzednie wynalazki. Nie rozumiem również Jalochy jako bramkarza nr 1 - facet wpuścił ponad 50 w zeszłym sezonie. Odyjewski - na zero w ostatnim meczu z Bełchatowem i na zero z KKS.