5 września 2020, 11:30 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Raków Częstochowa 2-2 Widzew Łódź
Ben Lederman 35, Marko Poletanović 42 - Karol Czubak 9, 82

Raków Częstochowa: 1. Branislav Pindroch (46 zawodnik testowany) - 6. Andrzej Niewulis, 3. Maciej Wilusz, 89. Daniel Mikołajewski - 27. Daniel Bartl (30, 7. Fran Tudor; 61, 40. Marcel Żurek), 8. Ben Lederman (46, 15. Giánnis Papanikoláou), 17. Petr Schwarz (46, 43. David Tijanić), 20. Marko Poletanović (46, 19. Mateusz Kaczmarek), 77. Marcin Cebula (46, 9. Sebastian Musiolik), 13. Piotr Malinowski (30, 23. Patryk Kun; 61, 70. zawodnik testowany) - 11. Ivi López (46, 91. Felicio Brown Forbes).

Widzew Łódź: 24. Wojciech Pawłowski (46, 1. Miłosz Mleczko) - 23. Łukasz Kosakiewicz (46, 95. Patryk Stępiński), 27. Daniel Tanżyna (46, 15. Krystian Nowak), 4. Sebastian Rudol (46, 2. Michał Grudniewski), 33. Petar Mikulić (20, 3. Filip Becht) - 14. Konrad Gutowski (46, 18. Daniel Mąka), 16. Mateusz Możdżeń (65, 70. Merveille Fundambu), 30. Bartłomiej Poczobut (46, 19. Patryk Mucha), 29. Michael Ameyaw (46, 22. Dominik Kun) - 70. Merveille Fundambu (46, 77. Mateusz Michalski), 68. Karol Czubak (46, 17. Robert Prochownik; 82, 68. Karol Czubak).

żółta kartka: Mucha.

sędziował: Paweł Malec (Łódź).

Mecz bez udziału publiczności.

Raków Częstochowa zremisował 2-2 (2-1) w sparingu z Widzewem Łódź.

źródło: własne / Widzew to my

Dodano: 5 września 2020, 13:20:11

Mbutu - 5 września 2020, 13:24:00 - *.play-internet.pl
W sparingu remis a w derbach łomot minimum 0:3, hahahaha będzie dziś popijawa na Bedoniu i wioskach w okolicy!

kzet69 - 5 września 2020, 13:24:09 - *.22.140.150.ipv4.supernova.orange.pl
Czyli Czubak zszedł i... wrócił na boisko? Ciekawa innowacja regulaminowa, może by FIFA się tym zainteresowała?

devolaj - 5 września 2020, 13:25:53 - *.146.226.57.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 skład rakowa się ośmieszył... widzew 90 minut w swoim polu karnym i czwa mogła przegrać....

Bhxhxjx - 5 września 2020, 13:26:38 - *.play-internet.pl
Kzet to ty nie wiesz, ze w sparingach tak można?

Michu - 5 września 2020, 13:30:44 - *.toya.net.pl
Fundambu tak samo,ale przecież to nic dziwnego w sparingach ;)

roosevelt5 - 5 września 2020, 13:53:23 - *.3.152.160
Ty @kzet69
To był sparing.
Chciałeś fopiec a wyszło żeś i....a

dobrytowar - 5 września 2020, 14:29:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że z Radomiakiem nie grali Bo podobno swój sparing z Łks przełożyli tylko, żeby z "wieeeeeeeeeelkim" Widzewem zagrać. A tak swoją drogą, szkoda, że dziś tych derbów nie ma. Mogłoby być śmiesznie.

Oneplus8t - 5 września 2020, 14:40:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawe po co Papszun bierze sparing z drużyną z Łodzi jak on nigdy z nikim z Łodzi nie wygrał. Na jego miejscu to strach było by z taką Borutą Zgierz zagrać bo desperacko walczyłby że swoim super Rakowem o remis.

xxx - 5 września 2020, 14:45:57 - *.toya.net.pl
dziwne, że im się chce. Nie ma buków na mecze towarzyskie to grają. Są zakłady, nie grają.

Fulko - 5 września 2020, 14:47:13 - *.toya.net.pl
@oneplus8t
Boruta to ON - to imię lokalnego diabła więc nie ta Boruta a ten Boruta....
Podobny błąd prości robią odmieniając Zawisza jako "ta Zawisza"...

max - 5 września 2020, 15:16:57 - *.30.60.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do devolaj ... konfabulacja to twoje drugie imię ?z zawodników występujących w sparingu z Widzewem :
w meczu z Legią w pierwszym składzie było 6 zawodników + 3 weszło z ławki , w meczu pucharowym 7 w pierwszym składzie i 4 z ławki , w meczu z Lechią 6 w pierwszym składzie i 5 z ławki ( dane za portalem 90 minut ) , min. bramki dla Rakowa strzelali : Kun , Tijanić , Cebula ... to piłkarze drużyny rezerwowej !!!!!!!!

Devolaj - 5 września 2020, 15:36:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma głównego bramkarza, nie ma głównego obrońcy i kapita, nie ma pomocnika który zagrał w największej ilości meczów, nie ma napastnika. Mecz wokół Hiszpana i pr{by jego dodania do składu który za wiele nie pokazał a mimo to Widzew nie wychodzi z pola karnego. Fakt jednak taki remis to dla czw wstyd.

Gin - 5 września 2020, 16:14:41 - *.centertel.pl
Medaliki takie napompowane A tu wstydzew za wysokie progi...

vv - 5 września 2020, 16:15:53 - *.147.98.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Już łAPciaki z pola kartofli pompują się jak dziad na czereśnie na jakiś "łomot" w derbach, choć mecz się dopiero odbędzie.. rok też się pompowali - na "czarnego konia" ekstraklasy... Tacy z nich prorocy

olo - 5 września 2020, 16:53:51 - *.10-2.cable.virginm.net
A od kiedy to wasercugi takie mocne w derbach?przecież zawsze w derbach ich poniewieralismy.pewnie znowu opykamy ich lewym jajcem i będą płakać,to tylko niedawne pośmiewisko ekstraklasy

GiGi TSW - 5 września 2020, 19:57:35 - *.interkonekt.pl
Fundambu jeden z najlepszych na boisku, jak nie najlepszy, sieroto.
Wisła Kraków & Widzew Łódź

ściema ? - 5 września 2020, 20:49:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zagłębie Lubin remis w sparingu z ogórami z Chrobrego , Raków też tylko remis z cieniasami z Widzewa. Czyżby aż taki kamuflaż przed meczem w Ekstraklasie?

Krisel - 6 września 2020, 0:46:18 - *.dynamic.mm.pl
... czyli wszyscy myślą że jesteśmy słabi. Bardzo dobrze 😁

bonix - 6 września 2020, 1:05:38 - *.dynamic.mm.pl
nie wiem jak z Lubinem ale Raków strasznie kombinował z ustawieniami i ne grała połowa wyjściowych pewniaków. Ale i tak słabo.

ŁKS - 6 września 2020, 8:30:57 - *.icpnet.pl
Garbaci się podniecajo remisem z ekstraklasą, tylko że Rakuw grał trzecim składem, także beka z mośkuw

kerim - 6 września 2020, 9:27:51 - *.toya.net.pl
Czy profesor Miodek dorzucił "Rakuw" do wyjątków ?!!!! Podstawówka w trybie wieczorowym !!!?

tom11 - 6 września 2020, 10:32:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@kerim Pisanie do niego o profesorze Miodku nie ma sensu jaka podstawówka on przecież z limanki lub kozin tam patologia nie jest objęta edukacją ale koledzy mu mówili,że jest brodowity czy rodowity już sam nie wiem

Ronald - 6 września 2020, 11:21:06 - *.147.106.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ściema - nick masz idealnie pasujące do swojej osoby. Nie dość że przygłup to jeszcze i błazen.

Romam - 6 września 2020, 14:00:07 - *.play-internet.pl
kerim ano nie jesteś za mądry, ale żeby się tym obnosić?