17 lutego 2021, 18:05 - Kalisz (Majkowskie Centrum Rekreacyjno-Sportowe)
KKS 1925 Kalisz 3-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Mateusz Majewski 16, Filip Kendzia 18, bramka samobójcza 83

KKS 1925 Kalisz: Michał Molenda (46 zawodnik testowany) - Bartosz Waleńcik (61 Antoni Bednarek), Filip Kendzia (46 Mateusz Gawlik), Wiktor Smoliński (46 Marcin Radzewicz), Romāns Mickevičs (46 Kamil Sabiłło), Adrian Łuszkiewicz (46 Tomasz Hołota), Andrzej Kaszuba (46 Michał Borecki), Daniel Kamiński (46 Mateusz Mączyński), Bartłomiej Maćczak (46 Kamil Koczy), Nikodem Zawistowski (46 Néstor Gordillo), Mateusz Majewski (46 Robert Tunkiewicz).

Sokół Aleksandrów Łódzki: Bartosz Kaniecki - Mateusz Lis, Patryk Sławiński, Przemysław Woźniczak, Krystian Adamiak, Damian Nowacki, Jakub Witasiak, Maksym Dubenkow, Kacper Dziuba, Mikołaj Maschera, Dawid Przezak. Grali także: Krzysztof Jurek, Oskar Pióro, Jakub Bartosiński, Jan Rzeźniczak, Dominik Pecyna, Michał Wolinowski, Igor Kania, Szymon Sołtysiński.

W meczu sparingowym KKS 1925 Kalisz wygrał 3-0 (2-0) z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów Łódzki.

źródło: własne / KKS 1925 Kalisz / Sokół Aleksandrów Łódzki

Dodano: 17 lutego 2021, 19:47:02

MK - 17 lutego 2021, 20:10:43 - *.dynamic.mm.pl
Kolejny dobry mecz w wykonaniu Macczaka, formą strzelecka znakomita licznik wciąż bije

Kibic - 17 lutego 2021, 22:55:42 - *.play-internet.pl
Rezerwy Arki znowu górą! Brawo Arka || :D

Piotr Rzez - 18 lutego 2021, 0:35:08 - *.zapnet-isp.net
Piotr Rzeźnicki piszący dynamic.mm.pl podszywający się kibic z Kalisza

Barça - 18 lutego 2021, 5:10:28 - *.icpnet.pl
Brawo KKS obyście tak w lidze punktowali to by było super, powodzenia.

Borsuk - 18 lutego 2021, 11:14:55 - *.146.244.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejny mecz KKS i same superlatywy jeżeli chodzi o grę,szybka piłka,dobra skuteczność,super atak pozycyjny.Czekamy na ligę.Kalisz czarny koń rundy wiosennej.

Do borsuk - 18 lutego 2021, 11:29:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do borsuk - superlatywy ale w ataku też według Ciebie tak kolorowo?

KKS - 18 lutego 2021, 19:08:53 - *.dynamic.chello.pl
Jak tam mączi sie spisuje???

Do kks - 18 lutego 2021, 21:53:16 - *.play-internet.pl
Maczi dobrze w c.. j

Kolan. - 18 lutego 2021, 22:26:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panu Macczakowi załatwcie na litość boska do sparingu Prosne Kalisz,Kose Opatówek badz Dragon Dzierzbin to może wreszcie strzeli jakaś bramkę nasz super goleador matko Boska!

Sernikt - 19 lutego 2021, 6:56:43 - *.dynamic.mm.pl
Maćczak strzelił 17 bramek w 19 meczach 3 ligi w wieku 20 lat. W tym sezonie trafił 4 razy. Jak dobije do 10 może się okazać że walnie przyczynił się do awansu Kalisza do 1 ligi. Będzie miał wówczas 23 lata i sporo doświadczenia żyć nie umierać.

Piotr Rzez - 19 lutego 2021, 12:35:54 - *.zapnet-isp.net
Heheh 4 bramki, a pomocnik Tónkiewicz 5 bramek i 4 asysty, inni napastnicy w drógiej lidze po 6-8 bramek zdobyli.

S.Wieczore - 19 lutego 2021, 12:41:05 - *.dynamic.mm.pl
Do S. Wieczorka to rzeczywiście dużo więcej strzelili nie ma co błaznie z pomalowanymi oczami

S.Wieczore - 19 lutego 2021, 22:59:36 - *.play-internet.pl
Michał Kolański cały czas hejtujesz Maćczaka ale zza bezpiecznej zaslony klawiatury, jego ojciec chciał abyś z nim pogadał w szatni wymienił się na argumenty to żeś obsrał zbroje internetowy trolu tak samo jak Twój przydupas Wieczorek