5 lutego 2021, 16:45 - Rzeszów (boisko Junaka Słocina)
Stal Rzeszów 2-2 Garbarnia Kraków
Krystian Pieczara 13, 35 - Michał Fidziukiewicz 63 (k), Jakub Górski 73

Stal Rzeszów: Przemysław Pęksa - Radosław Sylwestrzak, Sławomir Szeliga, Jarosław Fojut (70 Kacper Paśko), Dominik Sadzawicki, Ramil Mustafajew, Bartosz Wolski, Jakub Lorek (75 Michał Opalski), Michał Musik, Wiktor Kłos, Krystian Pieczara.

Garbarnia Kraków: (I połowa) Dorian Frątczak - Jakub Kowalski, Kacper Laskoś, Donatas Nakrošius, Szymon Pająk - Mateusz Duda, Jakub Janik, Kamil Kuczak, Bruno Wacławek, Błażej Radwanek - Michał Feliks. (II połowa) Aleksander Kozioł - Mateusz Surma, Marek Masiuda, Michał Rutkowski, Rafał Górecki - Tomasz Kołbon, Grzegorz Marszalik, Dawid Malik, Daniel Morys, Jakub Górski - Michał Fidziukiewicz.

żółte kartki (Stal): Mustafajew.
czerwona kartka: Ramil Mustafajew (78. minuta, Stal, za drugą żółtą).

W 85. minucie Krystian Pieczara (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W drugim dzisiejszym meczu sparingowym Stal Rzeszów zremisowała 2-2 (2-0) z Garbarnią Kraków.

W zespole Stali zagrali m.in. Michał Opalski i Kacper Paśko z drużyny rezerw.

źródło: własne / Stal Rzeszów / Garbarnia Kraków

Dodano: 5 lutego 2021, 18:25:09

wyjadacz - 5 lutego 2021, 19:29:11 - *.5.180.182.ipv4.supernova.orange.pl
karny 3 metry nad bramka a wolski to chyba w rugby gra jak wykonuje wolne. ramil ladnie odwaznie , peksa 2 trudne pily obronil

Mayo67 - 5 lutego 2021, 22:39:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Stal poskłada obie drużyny to awans pewny. Maciejewski i Pieczara są w gazie. W Lidze bedzie jeszcze lepiej.

Dżon - 5 lutego 2021, 23:22:52 - *.centertel.pl