30 stycznia 2021, 12:05 - Rzeszów (boisko Junaka Słocina)
Stal Rzeszów 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Damian Kostkowski 52, Mariusz Sławek 86 - Rafał Dusiło 80

Stal Rzeszów: (I połowa) Wiktor Kaczorowski - Robert Trznadel, Radosław Sylwestrzak, Wojciech Reiman, Dominik Sadzawicki, Damian Michalik, Bartosz Wolski, Marcel Kotwica, Rafał Maciejewski, Grzegorz Goncerz, Krystian Pieczara. (II połowa) Przemysław Pęksa - Dominik Marczuk, Damian Kostkowski, Łukasz Góra, Piotr Głowacki, Ramil Mustafajew, Błażej Szczepanek, Jakub Szczypek, Dawid Olejarka, Wiktor Kłos, Mariusz Sławek.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Oskar Kubik - Dawid Wach, Krystian Wrona, Daniel Pawłowski, Piotr Łazarz - Kamil Bała, Mateusz Podstolak, Eryk Galara, zawodnik testowany - Krzysztof Pietluch, Kacper Durda. W II połowie grali także: Arkadiusz Baran, Rafał Dusiło, Mateusz Gul, Jan Peda, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

żółta kartka: Sylwestrzak.

sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów).

W meczu sparingowym Stal Rzeszów wygrała 2-1 (0-0) z trzecioligową Wólczanką Wólka Pełkińska.

źródło: własne / Stal Rzeszów / Wólczanka Wólka Pełkińska

Dodano: 30 stycznia 2021, 13:51:33

wyjadacz - 30 stycznia 2021, 14:45:47 - *.5.180.182.ipv4.supernova.orange.pl
stal w 2 polowie az 8 juniorow wystawila ktorzy nie bali sie grac. szybkie pilki odwaznie .pieczara brak slow , goncerz mial 2 okazje chyba najlepiej wypadl z napastnikow. na prawa obrone za sylwestrzaka kogos trzeba taki drugi glowacki by sie przydal.

Giris - 30 stycznia 2021, 15:11:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niedawno zgrupowanie w Sanoku, teraz wyjazd Słocina... i sparingpartner z najwyższej półki brawo

... - 30 stycznia 2021, 15:35:40 - *.pmcnet.pl
Co W stali widzą w Goncerzu i Pieczarze...

1944 - 30 stycznia 2021, 17:27:37 - *.centertel.pl
Niektórym kupić fotel bujany, a nie na plac wpuszczać.

scnm - 30 stycznia 2021, 18:23:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co chcesz od Sanoka? Jest tu bardzo dobra baza treningowa. Miasto stare, pięknie położone.

Kibic - 30 stycznia 2021, 20:35:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No Resovia to gra z przeciwnikami z bardzo wysokiej pułki, a baza treningową ho,ho dobrze że zima bo krówki by wyszły na pastwisko