17 lutego 2021, 17:15 - Koszalin (boczne boisko stadionu ZOS Bałtyk)
Bałtyk Koszalin 2-0 Błękitni Stargard
Bartłomiej Putno 4 (k), Sebastian Ginter 54

Bałtyk Koszalin: Oskar Pogorzelec (Dawid Szymański) - Szaflarski (Arkadiusz Jasitczak), Michał Czenko (Hubert Górka), Jędrzej Ponurko (Paweł Jachno), Jakub Forczmański, Bartłomiej Putno, Paweł Rak (Marcel Pietrykowski), Jakub Janasik (Maciej Gregorek), Szymon Waleński (Aleksander Szulc), Sebastian Ginter, Łukasz Duszkiewicz.

W 53. minucie Błękitni nie wykorzystali rzutu karnego (Oskar Pogorzelec obronił).

W meczu sparingowym Błękitni Stargard przegrali 0-2 (0-1) z trzecioligowym Bałtykiem Koszalin.

źródło: własne / Bałtyk Koszalin

Dodano: 17 lutego 2021, 18:51:36

Zico - 17 lutego 2021, 19:15:32 - *.net.pl
Panie Grzegorczyk, czy ma Pan jakikolwiek pomysł na zespół? Wyniki coraz gorsze, gra coraz gorsza, przegrane z niżej notowanymi drużynami. Strach się bać co będzie w lidze.

M. - 17 lutego 2021, 19:46:49 - *.dynamic.chello.pl
Ta przygoda Błękitnych z centralną piłką i tak trwa już bardzo długo, jak na klub z tak małego miasta i bez żadnych poważnych sponsorów (w sumie to drugi ważniejsze, bo taki Mielec jest jeszcze mniejszy, ale tam jest kasa, a w Stargardzie nie ma żadnej poważnej firmy, która mogłaby ten klub sponsorować).

7 - 17 lutego 2021, 20:23:09 - *.CNet.Gawex.PL
Niech Lidl zasponsoruje Stargard, niedawno otworzyli tam centrum dystrybucji dla swoich marketów. Właściciel Lidla to najbogatszy Niemiec.

bocian - 18 lutego 2021, 21:37:36 - *.147.35.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 liga jest mało opłacalna,ile trzeba włożyć?dużo. Ile można zarobić?mało.Czy warto tu grać?Błękitni są tu dość długo i wiedzą czy im to się opłaca.Może trzeba spadku by ,,coś,,odświeżyć,zbudować coś nowego.Zobaczymy.

obiektywny - 19 lutego 2021, 9:23:45 - *.8.101.91
Jaki z tego wniosek??? Trzeba postawić na szkolenie a te w Błękitnych jest tylko z nazwy. ma YouTubie można zobaczyć sobie mecze Błękitnych z Pogonią, nie wiem ile lat mają chłopcy ale grają po 7. Te mecze to jedna wielka żenada i nie chodzi mi tylko o wynik. Gra Błękitnych to laga do przodu i to wszystko. Zawodnicy 3 celnych podań nie potrafią wymienić. Dla odmiany- bo nie mieszkam teraz w Stargardzie, mój mały grał z klubem z miejscowości 20 tyś. Wygrali 11-0 ale ale równie dobrze mogło być np 15-10. Przeciwnik po prostu był nieskuteczny ale normalnie rozgrywał akcje. To jest właśnie poziom szkolenia.

obiektywny - 19 lutego 2021, 9:35:56 - *.8.101.91
Wniosek z tego jest jeden, trzeba postawić na szkolenie a te w Błękitnych to jest chyba sztuka dla sztuki. Można sobie na YouTube zobaczyć jak wyglądają mecze chłopców ze Stargard z Pogonią. Nie wiem ile ci chłopcy mają lat ale grają po 7. Nie chodzi mi już o wyniki bo te są dwucyfrowe ale o sposób gry, laga to przodu na uwolnienie i granie po autach. Chłopcy 2 celnych podań nie potrafią wymienić. Nie mieszkam w Stargardzie więc mój syn trenuje w innej ekstraklasowej szkółce, grali mecz z klubem z 20 tyś miasteczka, wygrali chyba 11-0 ale mecz wyglądał normalnie tzn rywale tworzyli składne akcje a 100% sytuacji zmarnowali chyba z 10. Równie dobrze wynik mógłby być np 15-10. Mimo wyniku wielkiej różnicy w grze nie było widać a akcje były wielopodaniowe. Można ? Można i to mimo wyniku który może być mylący