13 lutego 2021, 16:30 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 5-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Paweł Moskwik 41, Leszek Jagodziński 48, Michał Bogacz 52, Piotr Ceglarz 82, Marcin Michota 90

Motor Lublin: Seweryn Kiełpin - Michał Bogacz, Maksymilian Cichocki, Bartosz Janiszek (85 Karol Futa), Marcin Michota, Piotr Kusiński, Kamil Kumoch, Piotr Ceglarz, Paweł Moskwik (85 Jakub Ściegienny), Leszek Jagodziński, Dominik Kunca.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 1. Paweł Lipiec (46 Karol Szymkowiak) - 4. Damian Mężyk, 5. Dariusz Partyka, 9. Marcin Kaczmarek, 11. Bartłomiej Smuczyński, 17. Konrad Zaklika, 18. Adam Nowak, 19. Michał Paluch, 21. Maciej Kraśniewski, 47. Przemysław Dwórzyński, 99. Szymon Stanisławski. Grali także: Kacper Ziółkowski, Paweł Kaczmarek, Dawid Szymański, Jakub Chrzanowski, Jakub Głaz, Bartosz Szydłowski.

czerwone kartki: Leszek Jagodziński (78. minuta, Motor) - Kacper Ziółkowski (78. minuta, KSZO 1929).

W 69. minucie Marcin Michota (Motor) nie wykorzystał rzutu karnego (Karol Szymkowiak obronił).

W swoim drugim dzisiejszym meczu sparingowym Motor Lublin wygrał 5-0 (1-0) z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

W Motorze zagrali m.in. Karol Futa i Jakub Ściegienny z drużyny rezerw.

źródło: własne / KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Motor Lublin / Gazeta Ostrowiecka

Dodano: 13 lutego 2021, 18:17:23

Jan - 13 lutego 2021, 18:24:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
RKS Motor II skład w tym sparingu...

Bolo - 13 lutego 2021, 18:39:47 - *.dynamic.chello.pl
W KSZO prawie połowa to byli piłkarze Motoru

Maniek - 13 lutego 2021, 18:53:37 - *.15-1.cable.virginm.net
Piłkarz w CV "Motor Lublin", zarząd KSZO bierzemy go ..., Adam Nowak ostatni pełne 90 minut - 17 Listopada 2018 roku !! Dramat...

el Chioco - 13 lutego 2021, 19:06:03 - *.43.244.47.ipv4.supernova.orange.pl
No fajnie ale teraz Żewłak to już ostatni dzwonek nabte transfery. Trener amator bez odpowiednich zawodników tego wózka nie pociągnie.

Ave Motor - 13 lutego 2021, 19:12:07 - *.centertel.pl
Byłem na meczu i widziałem, brawo Motorek, pełna dominacja. Cieszy dużo bramek, ale też zero z tyłu. Dobry występ Kiełpina, który kilka razy ratował zespół. Na plus na pewno Bogacz, piękna bramka. Jagodziński robił dużo zamieszania z przodu, tak samo Ceglarz i Moskwik. W środku dobrze radził sobie nowy nabytek Kusiński. Oby tak w lidze !!

as - 13 lutego 2021, 19:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co to jest kszo? Ktoś coś słyszał?

korona - 13 lutego 2021, 20:52:53 - *.static.chello.pl
hehehe bardzo dobrze kszo oby tak dalej.

? - 13 lutego 2021, 22:09:32 - *.146.36.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu w KSZO nie grał Jarek Mosiołek?

czechu - 13 lutego 2021, 23:02:28 - *.icpnet.pl
A dlaczego w KSZPO nie grał Kamil Kosowski?

Rufi - 14 lutego 2021, 0:42:51 - *.centertel.pl
Nie ma co zbierać.

Klik - 14 lutego 2021, 5:57:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Łoooo... Motor wygrał ale jadą... Ale mają pakę do grania rozjadą całą ligę... Odrazu awansują... Łoooo ale fajne chłopaki tam grają......

resor - 14 lutego 2021, 10:30:51 - *.centertel.pl