8 kwietnia 2021, 17:00 - Urszulin (Legia Training Center)
Legia Warszawa 3-0 Legia II Warszawa
Filip Mladenović 27, Kacper Skibicki 39, 58

Legia Warszawa: (I połowa) Cezary Miszta - Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Artem Szabanow - Josip Juranović, André Martins, Bartosz Slisz, Walerian Gwilia, Ernest Muçi, Filip Mladenović - Kacper Kostorz. (II połowa) Kacper Tobiasz - Mateusz Hołownia, Igor Lewczuk, Mateusz Cholewiak - Paweł Wszołek, Jakub Kisiel, Joel Valencia, Kacper Skibicki - Rafael Lopes, Szymon Włodarczyk, Jasur Yaxshiboyev.

Legia II Warszawa: (I połowa) Kacper Tobiasz - Miłosz Pacek, Jehor Macenko, Damian Urban, Jakub Czajkowski - Dawid Niedźwiedzki, Ignacy Dawid, Patryk Pierzak, Radosław Cielemęcki, Kacper Skwierczyński - Wiktor Kamiński. (II połowa) Cezary Miszta - Kajetan Staniszewski, Szymon Bednarz, Jerzy Munik, Łukasz Rytelewski, Kacper Imiołek - Dawid Kiedrowicz, Michał Kochanowski, Igor Strzałek, Bartosz Wicenciak - Jordan Majchrzak.

Grano 30+40 minut.

W sparingowym meczu rozegranym w Urszulinie Legia Warszawa pokonała swój trzecioligowy zespół rezerw 3-0 (1-0).

W sumie to cztery składy zagrały
A Luquinas, Kapustka, Pekhart odpoczywali...

dżordż - 8 kwietnia 2021, 23:07:03 - *.dynamic.chello.pl
Czy po tym meczu Legia ma już 13 pkt przewagi nad Pogonią?

... - 9 kwietnia 2021, 5:48:26 - *.opera-mini.net (*.147.39.219)
Dudelanź już ma pełno w majtach.... ze śmiechu.

xxx - 9 kwietnia 2021, 8:22:34 - *.sanok.biz
Rusyn znowu powiedział ze nie zagra bo "złyj komandir Czesław" nie poznał sie na jego talencie większym niż Lewandowskiego??? czy co teraz

info - 9 kwietnia 2021, 8:48:10 - *.dynamic-4-waw-k-1-1-0.vectranet.pl
Nawet jak Legia przegra teraz 3 mecze pod rząd co jest niemal niemożliwe to Pogoń nie wygra 3 pod rząd... także będziecie się teraz co tydzień męczyć info.. MISTRZ MISTRZ (L)! najlepsze na <3 to te szczekanie wasze

FK - 9 kwietnia 2021, 10:31:20 - *.10.208.126