1 lipca 2021, 18:00 - Maribor (Stadion Ljudski vrt)
NK Maribor 1-3 Cracovia
Martin Milec 40 - Sergiu Hanca 63 (k), Rivaldinho 70, Marcos Álvarez 90 (k)

NK Maribor: Ažbe Jug - Martin Milec, Aleks Pihler, Robert Voloder, Vid Koderman - Blaž Vrhovec, Gal Gorenak (70 Rok Kronaveter), Jan Repas, Nino Žugelj (70 Aljoša Matko), Rudi Požeg Vancaš (70 Andrej Kotnik) - Žan Vipotnik (70 Rok Sirk).

Cracovia: (I połowa) 30. Adam Wilk - 2. Cornel Râpă, 24. Jakub Jugas, 5. Iván Márquez, 18. Luís Rocha - 20. Karol Knap, 8. Mathias Hebo Rasmussen, 22. Florian Loshaj, 11. Michał Rakoczy, 17. Kamil Ogorzały - 45. Filip Balaj. (II połowa) 30. Adam Wilk - 25. Otar Kakabadze, 14. Krystian Bracik, 88. Matej Rodin, 3. Michal Sipľak - 4. Sergiu Hanca, 6. Sylwester Lusiusz, 19. Damir Sadiković, 21. Thiago, 7. Rivaldinho - 9. Marcos Álvarez.

żółta kartka: Sirk.

sędziował: Alen Borošak.

Mecz bez udziału publiczności.

Przebywająca na zgrupowaniu w Słowenii Cracovia wygrała 3-1 (0-1) z tamtejszym wicemistrzem - NK Maribor.

W zespole NK Maribor wystąpił Rok Sirk (w przeszłości Zagłębie Lubin i Radomiak Radom).

źródło: własne / Cracovia / NK Maribor

Dodano: 1 lipca 2021, 19:51:27

Anka - 1 lipca 2021, 19:54:21 - *.252.44.24
Brawo Pasy! Silny przeciwnik, wicemistrz Słowenii. Za tydzień mają pierwszy mecz w pucharach. Martwi brak Pelle.

1920 - 1 lipca 2021, 19:54:22 - *.191.97.32.ipv4.supernova.orange.pl
O proszę. Ciekawe co będzie w lidze.

mdnm - 1 lipca 2021, 19:55:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie jest Pelle ja się pytam, profesor mówił, że go nie sprzedajemy i zostaje na kolejny sezon... bez niego będzie lipa.

Tabaluga - 1 lipca 2021, 19:55:06 - *.range86-143.btcentralplus.com
Ale pocisneli z nimi

Znawca - 1 lipca 2021, 19:56:21 - *.centertel.pl
Wynik robi wrażenie. Maribor to jednak wyższa półka niż chociażby Legia. A Cracovia w sparingach idzie jak burza. 3 mecze 3 wygrane bramki 14-1. W tym sezonie walka o MP wydaje się realna.

Pasiak - 1 lipca 2021, 20:11:48 - *.static.chello.pl
He He A Wisełmka wygałma z Stalom 3:2 ale potęga xD

KMB - 1 lipca 2021, 20:17:33 - *.204.17.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oby tylko się nie okazało, że w sparingach się "wystrzelają".
O Mistrza będzie ciężko, lecz podium wydaje się być w zasięgu.

Kultura - 1 lipca 2021, 20:23:16 - *.191.79.99.ipv4.supernova.orange.pl
@Znawca. Wyjąłeś mi to z ust.

mdnm - 1 lipca 2021, 20:26:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak nie będzie Pelle plus jeszcze dwóch naprawdę konkretnych transferów, o których mówił Filipiak/Probierz - że mogą być, a może ich nie być zależy od okazji to walka o podium nie będzie realna. MP to raczej wkładam ze smutkiem między bajki, może PP.

brr - 1 lipca 2021, 20:27:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się gra z Cracovią 3 składem to nie ma co się dziwić o wynik... zwłaszcza, że Cracovia wolała najlepszy skład wystawić na 2 połowę na zmęczonego już przeciwnika... ale wynik jak najbardziej zostaję choć to tylko sparing!

As - 1 lipca 2021, 20:31:13 - *.icpnet.pl
I tak spadek i może wreszcie pogonią tego głupiego probierza

lajkonik - 1 lipca 2021, 20:34:37 - *.dynamic.chello.pl
do brr...Ty lepiej przestudiuj stronę Mariboru i zobacz kto tam na dziś gra w I składzie, a nie pisz bzdur.

Starszy - 1 lipca 2021, 20:52:27 - *.10.44.164.ipv4.supernova.orange.pl
Maribor w pierwszym składzie do 2:1 - do 70 minuty.Niektórzy chcą tu pomniejszyć dobry wynik Craxy.

Tomasz - 1 lipca 2021, 20:53:52 - *.147.35.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy Probierz podał się już do dymisji??? Czy dalej doi Filipiaka????

Spokojnie, Polska ograła
Ekwador przed mistrzostwami 3:0, a na MŚ przegrała 0:2...

Harry - 2 lipca 2021, 8:16:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo ładny wynik. Gratuluję. Aż szkoda, że Cracovia nie reprezentuje nas w pucharach:-)

Steven - 2 lipca 2021, 8:36:26 - *.225.207.32 (*.182.218.98)
Wygraj sparing z Mariborem, czy to w I, czy II garniturze grającym, a już polski kibic widzi Cię w pucharach, na pudle, w walce o mistrza Polski :D a potem przychodzą takie mecze jak Euro 2020 i balonik pęka :D

Bxbdhs - 2 lipca 2021, 9:13:03 - *.static.ip.netia.com.pl
Sparingi to nie liga czy puchary!!! W lidze przegrają z beniaminkiem

dobranasza - 2 lipca 2021, 9:18:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie trawię prorokow.

Jarek - 2 lipca 2021, 10:21:14 - *.136.139.46
Sparingi nie są miarodajne , nikt nie gra na 100 procent , Maribor to poziom średnia ka ligi Polskiej.

q - 2 lipca 2021, 14:46:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
U nas wszyscy są poziomem średniaka z ligi polskiej, a potem mierzą się z naszymi drużynami w pucharach i dostajemy eurobaty.

cud - 2 lipca 2021, 16:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wynik szokujący, Maribor musiał wyjść rezerwami, gdy grają na poważnie to regularnie występują w LM

Loża.S - 3 lipca 2021, 8:09:00 - *.rev.stofanet.dk
@cud@ tak ósmym składem a właściwie to trampkarzami młodszymi bo zawodnicy pierwszego składu teraz walczą na euro xD