26 czerwca 2021, 11:15 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 3-2 Stal Mielec
Konrad Gruszkowski 8, Michal Frydrych 47 (k), Yaw Yeboah 69 (k) - Grzegorz Tomasiewicz 25 (k), Aleksandyr Kolew 50

Wisła Kraków: 1. Mateusz Lis (46, 31. Mikołaj Biegański) - 20. Konrad Gruszkowski (84, 34. Patryk Warczak), 17. Serafin Szota (84, 56. Kamil Głogowski), 25. Michal Frydrych (64, 14. Daniel Hoyo-Kowalski), 2. Krystian Wachowiak (84, 55. Paweł Koncewicz-Żyłka) - 40. Yaw Yeboah (74, 44. Sławomir Chmiel), 10. Gieorgij Żukow (64, 21. Nikola Kuveljić), 8. Aschraf El Mahdioui (84, 41. Kacper Duda), 16. Jakub Błaszczykowski (46, 18. Chuca), 77. Stefan Savić (74, 59. Przemysław Zdybowicz) - 9. Jan Kliment (64, 19. Hubert Sobol).

Stal Mielec: (I połowa) 1. Michał Gliwa - 15. Krystian Kardyś (9, 8. Adam Kramarz), 3. Jonathan de Amo, 5. Bożidar Czorbadżijski, 4. Filip Bakowski, 14. Krystian Getinger - 13. Adrian Soboń, 17. Marcin Budziński, 20. Grzegorz Tomasiewicz - 6. Maciej Jankowski, 10. Łukasz Zjawiński. (II połowa) 33. Damian Primel - 9. Ołeksandr Jacenko, 19. Michael Wyparło, 7. Mateusz Żyro, 18. Marcin Flis, 24. Łukasz Seweryn - 23. Mateusz Mak, 21. Maciej Urbańczyk, 16. Eryk Galara - 11. Aleksandyr Kolew, 22. Kacper Sadłocha.

żółte kartki: Gruszkowski, Sobol - Czorbadżijski, Mak.

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków).

W 21. minucie Jakub Błaszczykowski (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

W meczu sparingowym rozegranym w Myślenicach Wisła Kraków wygrała ze Stalą Mielec 3-2 (1-1).

W zespole Wisły zagrał wracający z wypożyczenia do Resovii Przemysław Zdybowicz.

W drużynie Stali wystąpili m.in. Filip Bakowski i Krystian Kardyś z rezerw, Adrian Soboń (ostatnio Wólczanka Wólka Pełkińska) oraz Ołeksandr Jacenko (Lech II Poznań).

źródło: własne

Dodano: 26 czerwca 2021, 13:03:17

ciekawski - 26 czerwca 2021, 13:13:56 - *.10.31.51.ipv4.supernova.orange.pl
ile kosztują 3 karne dla jednej drużyny w jednym meczu?

Eryk - 26 czerwca 2021, 13:19:45 - *.adsl.inetia.pl
Fajny sparing. Stał Mielec musi mieć wzmocnienia. Wisła przyzwoicie. Widać potrzebę dłuższych treningów. Bardzo dobrze młodzież. Chuca trochę problemy w defensywie ale ofensywnie , a zwłaszcza przy stałych fragmentach, dobrze. Yeboah, Savić i starszyzna dobrze. To w ogóle może być sezon Yeboha!. Kliment musi więcej pracować na boisku bo Zdybowicz czy Sobol lepiej się zaprezentowali. Bardzo dobrze Mahdioui👍 widzi wiele na boisku, mocno wspiera obronę i rozgrywa piłki. Wiele akcji świetnie inicjuje. Zaskoczony jestem , oczywiście pozytywnie, Żyłką, Warczakiem i Kowalskim. Chłopaki świetnie wypadli. W mojej ocenie potrzebny jeszcze jest jeden doświadczony obrońca przy którym młodzież się rozwinie. Skład to mieszanka wybuchowa w pozytywnym sensie. Podsumowując to początek przygody z nowym trenerem, który pozytywnie wpływał na młodych, Ganił błędy doświadczonych np. Chuca w defensywie ale i chwalił za dobre zagranie: Chuca, młodzi, Yeboah itd. Teraz ciężka praca, opracowywanie schematów uzupełnienie o dobrego obrońcę, popracowania na świetnymi młodymi a później walka o najwyższe cele
P.s. Przydałby się spaqring z mocnym zespołem, np. Z Borussią Dortmund

... - 26 czerwca 2021, 13:26:08 - *.190.c70.petrotel.pl
Borussia Dortmund, to U-18 by wystawiła i wygrała bez problemu.

pablo - 26 czerwca 2021, 13:30:37 - *.dynamic.mm.pl
3 karne naciągane jeden pól metra przed polem karnym. To tylko sparing więc to raczej poziom tego gościa z gwizdkiem przebranego za sędziego.

bielik - 26 czerwca 2021, 13:31:29 - *.10.206.175
@Eryk
No przecież z doswadczonych obrońców, to Uryga przychodzi

dnsjdnja - 26 czerwca 2021, 13:42:55 - *.dynamic.chello.pl
gdzie doman?

Kibic - 26 czerwca 2021, 14:17:15 - *.87.0.28
Gdzie jest Matras Kościelny Domański Strączek.Co z przyjściem napastnika że Skry .

RMI - 26 czerwca 2021, 14:24:52 - *.dynamic.mm.pl
Domański odchodzi na Cypr

KORSARZ - 26 czerwca 2021, 14:25:08 - *.master.pl
Wisła jednak nie 4-3-3 i gdzie "nowy Meliskon"

Vrne - 26 czerwca 2021, 14:40:32 - *.172.85.128
Cracovsly - nie kuriozum, za ewenement, sprawdź w słowniku. Ma inne znaczenie i lepiej oddaje sytuację w Wiśle. Dla przykładu. Kuriozalne może być ukaranie klubu za korupcję minusem 5 pkt podczas gdy inne kluby były relegowane z rozgrywek. Czujesz różnicę?

Kris - 26 czerwca 2021, 14:51:29 - *.dynamic.mm.pl
A gdzie Matras, bo nie ma o nim wcale info?

dnsjdnja - 26 czerwca 2021, 15:03:28 - *.dynamic.chello.pl
ja pier dole jaki cypr bez niego nie ma 2 linii

Jaro - 26 czerwca 2021, 15:07:34 - *.147.102.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ktoś się wypowie na temat wachowiaka

yyuyu - 26 czerwca 2021, 15:16:46 - *.dynamic.chello.pl
wiec jak stali dyktują 3 karne i każdy z upy w meczu ligowym to ok? takie sytuacje to patologia polskiej piłki.

MArio - 26 czerwca 2021, 15:23:09 - *.25.7.146
Wszystkie karne były z dupy. Z Varem byłoby dziś 1-1. Mecz typowy sparing i przegląd wojsk obu drużyn. W Wiśle na plus Yeboah. W stali Kolew. A że to była zabawa niech świadczy fakt że sędzia był z Krakowa a po meczu Kmiecik strzelał mu karnego. Jakiś zakład był ?

H - 26 czerwca 2021, 15:36:31 - *.dynamic.mm.pl
Zdziwie sie jesli Klimek i Gasior wytrzymaja dluzej niz do 10 kolejki

Max - 26 czerwca 2021, 16:49:56 - *.adsl.inetia.pl
To będzie chyba najsmutniejszy sezon Błaszczykowskiego w polskiej lidze.

Boa - 26 czerwca 2021, 17:41:22 - *.centertel.pl
Na serio Stal przed sezonem wzmocniła się tylko Budzińskim, który od powrotu z Australii nie nadaje się nawet na I ligę?

Gipsu - 26 czerwca 2021, 18:31:41 - *.cable.dynamic.v4.ziggo.nl
Dobry zawodnik do Wisły Kraków 24 lata w wychowanek Jean franco Sarmiento w Kolumbii grał na obronie(wg Eurosport ) przyjechał do Polski zimą i gra w 3 lidze w ataku na 16 meczy strzelił 10 bramek więc ma chłopak talent

J - 26 czerwca 2021, 18:52:24 - *.dynamic.mm.pl
Stal nie wzmocnila sie jeszcze nikim bo prezes prostuje finanse.Zanim wyprostuje to bedzie a klasa.Ps.potezny sponsor Autopart 3 tys miesiecznie- to nie jest żart.

futfan - 26 czerwca 2021, 21:23:11 - *.40.171.110.threembb.co.uk
@J ,dziesięciu takich i masz 30 tys.miesiecznie ,lepsze to niż nic ,no chyba że ty wyłozysz kilka baniek i będzie ok

kocu - 26 czerwca 2021, 22:00:09 - *.centertel.pl
Wisła w miarę ok, natomiast stalówka bardzo słabo raczej się nie utrzymają

FeC - 26 czerwca 2021, 23:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kocu - Stalówka jest w Stalowej Woli.
@komentator meczu - proponuję korepetycje z geografii, Mielec, tak jak Kraków, leży w Małopolsce a w Polsce nie ma żadnego "podkarpacia".

żebrzęczek - 27 czerwca 2021, 10:41:20 - *.centertel.pl