4 września 2021, 18:05 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 0-2 FC Baník Ostrawa
Denis Granečný 15, Jan Juroška 29

GKS Katowice: (I połowa) 12. Patryk Królczyk - 21. Zbigniew Wojciechowski, 25. Hubert Sadowski, 26. Michał Kołodziejski, 16. Grzegorz Rogala - 6. Paweł Gierach, 8. Rafał Figiel, 5. Oskar Repka, 11. Adrian Błąd, 24. Szymon Kiebzak - 29. Patryk Szwedzik. (II połowa) 1. Dawid Kudła - 7. Arkadiusz Woźniak, 5. Oskar Repka, 3. Grzegorz Janiszewski, 27. Danian Pawłas - 20. Piotr Samiec-Talar, 13. Bartosz Jaroszek, 14. Marcin Urynowicz, 10. Krystian Sanocki, 24. Szymon Kiebzak (61, 15. Filip Kozłowski) - 29. Patryk Szwedzik.

FC Baník Ostrawa: Viktor Budinský (46 Radovan Murin) - Jan Juroška, Jakub Pokorný, Jaroslav Harušťák, Adam Jánoš, Lukáš Budínský, Roman Potočný (78 Petr Jaroň), Jiří Klíma, Yira Sor, Dyjan, Denis Granečný. Grali także: Muhammed Sanneh, Roman Zálešák, Samuel Kulig, Daniel Smékal, Sebastian Boháč.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 4161.

W meczu towarzyskim GKS Katowice przegrał 0-2 (0-2) z piątą drużyną czeskiej ekstraklasy - FC Baník Ostrawa.

źródło: własne

Dodano: 4 września 2021, 19:50:45

Alojz - 4 września 2021, 19:58:03 - *.147.33.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
GieKSa & Banik ❤

60tka - 4 września 2021, 20:13:00 - *.141.229.243.vultr.com
Widzów więcej niż u chorzowskich 60-tek na lidze :D No ale większość makowca je na komendzie to co się dziwić..

60tka - 4 września 2021, 20:13:15 - *.141.229.243.vultr.com

nRs - 4 września 2021, 20:58:33 - *.centertel.pl
Ilu widzów?

marco - 4 września 2021, 21:21:20 - *.telpol.net.pl
Rocznicowy mecz - 25-lecia przyjaźni kibiców, a na stadionie nawet 5k nie było. Taką to GKS jest potęgą kibicowską. 4161 kibiców oficjalnie.

Giszowiani - 4 września 2021, 21:22:31 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 10 000 w tym 2000 Banika.

59 plus 1 - 4 września 2021, 22:05:40 - *.65.168.245
60 autokarów nie dojechało z Zabrza, wysiedli na Batorym.

THC - 4 września 2021, 22:35:57 - *.111.245.14
Zgoda ta sądząc po liczbie widzów, ma jedynie zapach kakao - w nawiązaniu do pewnego płótna Ruchu, które wisiało na płocie przy B1

Katowiczan - 5 września 2021, 6:47:54 - *.systel.pl
Na GieKSe po barażu z Bielskiem (okres po spadku za korupcje) chodziło więcej osób niż teraz. Walka o I ligę, pierwszy ligowy mecz z Rozwojem od dawna i przemarsz przez Katowice, zamieszki na meczu z Jastrzębiem wygrywamy 1:0, Gielza z Sadowskim w ataku. Cały ten okres, totalna dominacja nad drużynami poniżej połowy tabeli (TOR Dobrzeń, Gawin, Dolcan, Znicz z Lewandowskim).
Przypomniam ten okres ze względu na to, ze frekwencja rzadko kiedy spadała poniżej 5-6k. Na niektórych osiedlach zbierało się na mecz ekipą, obecnie kilka miejscówek przed meczem już dawno świeci pustkami. Ciekawe, czy awans do Ekstraklasy zwiększy zainteresowanie piłką w mieście. Niestety wątpię, Katowice robią się coraz bardziej progresywne i piłką nożna dalej jest kojarzona z dostaniem w mordę na meczu.

Pusio - 5 września 2021, 8:51:52 - *.147.33.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tylko Gieksa Katowice Trójkolorowe Katowice boli was Gieksa Katowice oj boli i ma boleć

ZS - 5 września 2021, 9:42:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gksa spadek pewne info Szykujcie Pampersy!!

se - 5 września 2021, 11:24:21 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie miło bracia z Czech na poziomie.Oficjalna liczba widzów chyba ze względu na COVID.

melon - 5 września 2021, 12:58:48 - *.silesnet.pl
super bylo ciesze sieze tam bylem pozdrowienia dla kibicow z ostawy banik jestescie super

Morris - 5 września 2021, 14:14:13 - *.ip.btc-net.bg
ZS - sosnowiak - o uniknięcie spadku to ty się lepiej martw, bo twoje Zagłębie leją wszyscy, łącznie z Gieksą :-). W Katowicach na meczu towarzyskim ponad 4 tysiące kibiców, w Sosnowcu na meczu ligowym ze Skrą - niespełna tysiac. To jest dopiero kompromitacja, więcej ludzi chodzi na mecze drugiej ligi niż na mecze Zagłębia... ;-)

... - 5 września 2021, 22:33:55 - *.146.37.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na tej GieKSie zawsze kiepska frekwencja była - nawet, gdy walczyła o mistrzostwo.
Klub z potencjałem kibicowskim na poziomie Piasta.

KnurówPG - 6 września 2021, 12:34:01 - *.creanova.org