4 września 2021, 12:30 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin
Jakub Karbownik 88, 90 - Erik Daniel 40

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Opalenicy Lech Poznań wygrał 2-1 (0-1) z Zagłębiem Lubin.

źródło: własne / Zagłębie Lubin

Dodano: 4 września 2021, 14:20:49

Jaguarek - 4 września 2021, 14:26:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak dla mnie Karbownik powinien dostać szansę w pierwszej drużynie w Ekstraklasie. Chłopak widać że ma duży talent i myślę że nie byłby wcale gorszy od Skórasia któremu raz mecz wyjdzie a w następnym zagra piach..

Goleadorr - 4 września 2021, 15:39:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech znów strzela w końcówce zamiast tracić - odwrotność tego co było za Żurawia (tak a propos dzisiejszego przeciwnika w sparingu).
Zgadzam się co do Karbownika, to w tym momencie jeden z bardziej wyróżniających się zawodników rezerw. Powinien prędzej czy później dostać szansę w pierwszej drużynie.

Klima - 4 września 2021, 15:48:43 - *.dynamic.chello.pl
niech protest trwa

Olaf - 4 września 2021, 16:25:49 - *.nat.novanet.is
Ciężko składy wrzucić?

@Olaf - 4 września 2021, 16:47:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Składy utajone, sparing bez udziału mediów. Kluby podały jedynie wynik i strzelców.

melon - 5 września 2021, 13:14:43 - *.play-internet.pl
@elo jaka kurka siostra? Przecież on nie ma siostry.

... - 5 września 2021, 22:38:46 - *.146.37.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Musi być teraz naprawdę słaby ten Lubin, jak z Amicą przegrywa.
A w Amice święto - wygrali z tymi, co jej zawsze leją.

GKS B - 5 września 2021, 23:26:57 - *.dolsat.pl
Brawo Kuba,pozdro z zielonego Bełchatowa i osiedla przytorze

GKS B - 5 września 2021, 23:28:05 - *.dolsat.pl
Tyle meczy rozegranych na przeciwko sobie na orliku sp13,rozwijaj się i tak trzymaj