31 lipca 2022, 11:00 - Stalowa Wola (stadion PCPN)
Stal Stalowa Wola 5-1 Siarka Tarnobrzeg
Przemysław Stelmach 37, Sławomir Duda 45, Michał Kitliński 49, Arkadiusz Ziarko 56, Kōsei Iwao 80 (k) - Paweł Mróz 14

Stal Stalowa Wola: Mikołaj Smyłek - Mateusz Hudzik, Paweł Kucharczyk, Bartłomiej Olszewski, Jakub Kowalski, Sławomir Duda, zawodnik testowany, Przemysław Stelmach, Mariusz Szuszkiewicz, zawodnik testowany, Patryk Marut. W II połowie grali także: Łukasz Konefał, Filip Szifer, Bartosz Grasza, zawodnik testowany, Arkadiusz Ziarko, Łukasz Soszyński, Szymon Grabarz, Wiktor Stępniowski, Jakub Lebioda, Michał Kitliński, zawodnik testowany.

widzów: 230.

W meczu sparingowym Siarka Tarnobrzeg przegrała 1-5 (1-2) z trzecioligową Stalą Stalowa Wola.

TBG - 31 lipca 2022, 13:40:13 - *.dynamic.mm.pl
Siarka mocnym składem min. z Adamkiem, Yatsenko, Kwaśniewskim, Bierzało Bałdygą Bieniarzem, Szymańskim Mrozem, Cichockim, Rogalą Hrnciarem, Zbyradowskim, Szymańskim. Stalówka również na galowo. Pierwsze 20 minut Siarka dotrzymywała kroku potem dominacja Stali . Bierzało został skasowany prosto w achillesy przez japończyka w barwach Stali chyba czeka go dłuższa przerwa. Stalówka grała bardzo ostro i twardo, Siarka trochę zachowawczo.

obiektywny - 31 lipca 2022, 13:42:35 - *.mtm-info.pl
Wyjściowy skład Stali : Smyłek - Olszewski,Kucharczyk,Hudzik,Kowalski- testowany, Duda,Stelmach,Marut,testowany- Szuszkiewicz.
W drugiej połowie wymieniona praktycznie cała "jedenastka".
Początek słaby przewaga Siarki ale z biegiem czasu do głosu zaczęła dochodzić Stal. Po przerwie moim zdaniem graliśmy dużo lepiej. Piękna bramka Kitlińskiego z rzutu wolnego z linii pola karnego. Widać walkę i zaangażowanie czego brakowało w poprzednim sezonie. Wszystko i tak zweryfikuje liga.

obiektywny - 31 lipca 2022, 14:01:10 - *.mtm-info.pl
do KibicS1957 ... widzisz tutaj gdzieś używanie ?

KS57 - 31 lipca 2022, 14:21:43 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Mając w nogach wczorajsze Puławy nie dziwię się chłopakom, że zagrali trochę z przymusu i na hamulcu, nikt nie chce ryzykować urazu bo sezon długi. Dla Stali ten mecz choć o pietruszkę, to jak święto więc nie dziwne, że się na nas rzucili. Powodzenia w lidze.

ZRZ - 31 lipca 2022, 14:44:06 - *.215.207.184-internet.zabrze.debacom.pl
Siar Tar dostała w gar

Bolo - 31 lipca 2022, 14:44:59 - *.play-internet.pl
Ja to widziałem tak: Siarka wyszła na ten mecz jak "za kare". Na początku coś tam jeszcze biegali, próbowali. Jak strzelili gola, to uznali, że samo się wygra. Potem padło wyrównanie i jeszcze bramka "do szatni". Po golu na 3-1 już marzyli, żeby ten mecz się skończył. Stali widocznie zależało na wyniku. Grali zdecydowanie "na świeżości" i dodatkowo na II połowę wyszło 10 nowych zawodników. Siarka dopiero w końcówce zaczęła wpuszczać młodzież. Moim zdaniem sparing przydatny dla Stali, a dla Siarki taka mocna jednostka treningowa. Czy potrzebna? To już pytanie do trenera Siarki. Wczoraj mecz o 17-tej i dzisiaj o 11-tej.

ttt - 31 lipca 2022, 15:10:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za wczorajszy mecz Siarki to ta sama jedenastka powinna grać ! Dostali w pałę od Puław i niech zap...... za karę !!!!!

Trabant01 - 31 lipca 2022, 19:56:46 - *.205.194.42
Trener z zemsty za Pulawy dokopal swoim kopaczom, i dobrze.
Moze beda z tego pozytywy w meczu ligowym.