27 stycznia 2023, 13:00 - Kumköy (tssFC Football Center)
Luis Fernández 31 (k) - Marin Ljubičić 46, Robert Žulj 76 (k), 88

Wisła Kraków: 1. Kamil Broda - 25. Bartosz Jaroch, 25. Igor Łasicki (83, 35. Tachi), 4. Boris Moltenis (83, 5. Joseph Colley), 28. David Juncà (86, 43. Dawid Szot) - 53. Wiktor Szywacz (83, 18. Bartosz Talar), 41. Kacper Duda, 66. Vullnet Basha (79. 27. Igor Sapała), 10. Luis Fernández, 11. Mateusz Młyński (73, 14. Michał Żyro) - 9. Ángel Rodado.

Linzer ASK: 1. Alexander Schlager - 22. Filip Stojković, 5. Philipp Ziereis, 33. Felix Luckeneder (62, 3. Ákos Kecskés), 7. René Renner - 17. Moses Usor (62, 27. Thomas Goiginger), 30. Sascha Horvath, 8. Peter Michorl, 10. Robert Žulj, 38. Keito Nakamura - 11. Marin Ljubičić (81, 28. Marco Kadlec).

żółte kartki: Renner, Žulj.

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Wisła Kraków przegrała z trzecią drużyną austriackiej ekstraklasy - Linzer ASK 1-3 (1-0).

W LASK zagrał m.in. Ákos Kecskés (w przeszłości Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Korona Kielce).

źródło: własne

Dodano: 27 stycznia 2023, 14:51:43

komato - 27 stycznia 2023, 14:53:29 - *.30.44.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sparing sam w sobie rozgrywany na imponującej intensywności z obydwu stron. Austriacy wyszli najmocniejszym składem i było to widać na boisku. Wisła również postawiła mocne warunki i walczyła z całych sił o dobry wynik. I gdy było pięknie...całość przysłania...niestety możliwe ustawienie mecz przez szemranych "arbitrów". Wedle doniesień Mateusza Migi kilka minut po rozpoczęciu meczu masowo zaczęły spływać bety na mecz Wisły z LASK, gdzie rezultat meczu miał być over 3,5 (i był...). Działo się to na skalę niewyobrażalną, jeśli mowa o meczach towarzyskich, kwota zakładów była wyrażona grubo w tysiącach euro. Niestety w końcówce meczu doniesienia się potwierdziły. Absolutnie wyjęty z kapelusza rzut karny dla LASK, po którym Michał Żyro niemal nie eksplodował, krzycząc w kierunku ustawionego arbitra "IT'S A JOKE". Niestety, nawet jeśli to był żart, to wyjątkowo niesmaczny. Tak ciekawy sparing tak bezczelnie ustawić to trzeba wyrzec się honoru na kilka pokoleń w przód. Co za żenada...

dlugopisy - 27 stycznia 2023, 15:01:35 - *.6.40.157.ipv4.supernova.orange.pl
Potwierdzam, powinno być 7-0 dla Wisły, ale ustawka i spiseq
Zakłady na mecz spływają przed meczem, Niesamowite, nigdy tak nie było, zakłady zawsze obstawia sie po meczu!!

Tabaluga - 27 stycznia 2023, 15:02:09 - *.range109-147.btcentralplus.com
@komato masz racje cos musialo byc na rzeczy sam fakt ze druzyna z czolowki Austiackiej ligi zgodzila sie na sparing z jakimis ogorkami z nienajmocniejszej 1 ligi Polskiej daje do myslenia.

kibic - 27 stycznia 2023, 15:11:59 - *.play-internet.pl
Szrot hiszpański utwierdza że to szrot.

VRNE - 27 stycznia 2023, 15:28:46 - *.116.115.122
Tabaluga, poprawił ci się humor? Czujesz się teraz ważniejszy, lepszy? Leczenie kompleksów możesz realizować u psychologa, a terapeuta opowie ci o ich genezie.

Yzo - 27 stycznia 2023, 15:50:25 - *.tvkstella.pl
długopisy i inni eksperci
Tak nie ma takich zakładów na konkretny typ jeśli chodzi o sparing. I to zakłady głównie w przerwie meczu na over 3.5 gola w meczu przy stanie 1-0 dla Wisły. Za kilkadziesiąt tysięcy dolarów.
Ponadto warto zobaczyć co sędzia wyprawiał w tym meczu ;)

DomiNick - 27 stycznia 2023, 15:53:58 - *.play-internet.pl
Na Wisłę w TOP6 na koniec ligi kurs 1.85 (betfan) - trzeba spróbować.

xyz - 27 stycznia 2023, 19:51:34 - *.centertel.pl
Kolejny raz napiszę, że Broda to może Biegańskiemu sprzęt nosić, a nie grać w 1 składzie.
Łasicki w tej formie to nawet na I ligę się nie nadaje.

XD - 27 stycznia 2023, 20:49:47 - *.dynamic.chello.pl
Brawo dla krakowskich 60tek. 1-3 to dobry wynik. Myślałem, że będzie 0-60.

Anty trol - 27 stycznia 2023, 21:01:50 - *.play-internet.pl