8 marca 2023, 13:00 - Myślenice (Sport Myślenice)
Wisła Kraków 3-1 Polska U-19
Mateusz Młyński 6, Karol Tokarczyk 53, Luis Fernández 90 (k) - Igor Strzałek 1 (k)

Wisła Kraków: 33. Dorian Frątczak (62, 31. Mikołaj Biegański) - 43. Dawid Szot (62, 25. Bartosz Jaroch), 6. Alan Uryga (46, 26. Igor Łasicki), 38. Kacper Przybyłko (62, 4. Boris Moltenis), 17. Jakub Niewiadomski (62, 28. David Juncà) - 14. Michał Żyro (31, 36. Shane Kaemerle; 62, 3. Tachi), 41. Kacper Duda (31, 18. Bartosz Talar; 62, 19. Miki Villar), 66. Vullnet Basha (31, 35. Mariusz Kutwa; 62, 8. James Igbekeme), 53. Wiktor Szywacz (46, 80. Jehor Chromych; 62, 10. Luis Fernández), 11. Mateusz Młyński (31, 70. Momo Cissé; 62, 37. Álex Mula) - 24. Sergio Benito (31, 5. Karol Tokarczyk; 62, 9. Ángel Rodado).

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

Wisła Kraków wygrała 3-1 (1-1) w meczu sparingowym rozegranym w Myślenicach z reprezentacją Polski do lat 19.

W zespole Wisły zagrali m.in. Kacper Przybyłko, Shane Kaemerle, Mariusz Kutwa i Jehor Chromych z juniorów.

źródło: własne / Wisła Kraków / Legia.net

Dodano: 8 marca 2023, 14:54:05

MM. - 8 marca 2023, 14:55:56 - *.146.134.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Polska w ajkim składzie grała? Zagrał ktoś z Wisły Kraków z tych młodego zespołu

Floris1900 - 8 marca 2023, 15:05:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawy sparing 👍

mati - 8 marca 2023, 15:13:34 - *.nextdns.io
I dlatego Wisła nie gra młodymi Polakami tylko dobrymi Hiszpanami z ich niższych lig, dzięki temu wygrała wszystkie mecze w nowym roku tak to by pewnie z jednym zwycięstwem miałaby problem.

Posejdon - 8 marca 2023, 15:26:55 - *.146.196.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak zwykle pierwsza połowa na remis, w drugiej 2 bramki, w tym niezawodny Fernandez z karnego.

WK06 - 8 marca 2023, 16:02:59 - *.dynamic.chello.pl