25 marca 2023, 15:00 - Namysłów (Stadion Miejski)
Start Namysłów 0-7 Śląsk Wrocław
Erik Expósito 9, John Yeboah 33, 37, 45, Patryk Szwedzik 52, Petr Schwarz 61, Piotr Samiec-Talar 80 (k)

Start Namysłów: 1. Dominik Kokott (46 Maciej Poziomek) - 3. Jakub Czuczwara, 2. Rafał Czech, 9. Adrian Ptak, 30. Kacper Dumański, 20. Wiktor Tomaszewski, 8. Łukasz Szpak, 15. Kamil Smolarczyk, 18. Kacper Barański, 16. Piotr Raduchowski (60, 23. Patryk Pabiniak), 26. Filip Namyślak.

Śląsk Wrocław: 30. Józef Burta - 25. Patryk Caliński, 34. Konrad Poprawa, 32. Łukasz Gerstenstein, 19. Patryk Janasik, 8. Patrick Olsen, 36. Szymon Krocz, 16. Mateusz Młynarczyk, 3. Przemysław Bargiel, 7. John Yeboah, 9. Erik Expósito. Od 46. minuty grali także: Martin Konczkowski, Diogo Verdasca, Hubert Muszyński, Olivier Wypart, Dennis Jastrzembski, Petr Schwarz, Patryk Szwedzik, Adrian Łyszczarz, Piotr Samiec-Talar.

W 50. minucie Piotr Samiec-Talar (Śląsk) nie wykorzystał rzutu karnego (Maciej Poziomek obronił).

Śląsk Wrocław wygrał 7-0 (4-0) z występującym w opolskiej klasie okręgowej Startem Namysłów w meczu towarzyskim rozegranym z okazji zeszłorocznego jubileuszu 70-lecia Startu.

W zespole Śląska zagrali m.in. Patryk Caliński, Szymon Krocz, Mateusz Młynarczyk, Hubert Muszyński z rezerw.

źródło: własne

Dodano: 25 marca 2023, 16:51:44

Ole - 25 marca 2023, 17:01:37 - *.centertel.pl
Namysłów 100% Śląsk Wrocław
Start & Śląsk

yes - 25 marca 2023, 18:36:00 - *.43.248.208.ipv4.supernova.orange.pl
Po takim pogromie utrzymanie w lidze niemal pewne!

Dickson - 25 marca 2023, 18:54:39 - *.134.186.90
Namysłów nie grał kiedyś w starej drugiej lidze
koło lat 1994, 1995 (jako Varta Namysłów)
Browar też jest niezły z tego miasta

sfswfsf - 25 marca 2023, 19:28:38 - *.dynamic.chello.pl
Browar to był niezły aż przejął go Żywiec

Ziutek - 25 marca 2023, 20:40:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedyś klub z Namyslowa grał w starej 2 lidze pod nazwą Varta Start Namysłów, bardzo dobry zespół zajmujący prawie środkowe miejsce tabeli 😉,i mających w tamtych latach dobrych piłkarzy..A teraz nie wiem w jakiej lidze gra Namysłów?

Wemktor - 26 marca 2023, 1:41:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Start gra obecnie w klasie Okręgowej

Dresu - 26 marca 2023, 10:31:42 - *.um34.pools.vodafone-ip.de
sfswfsf dokladnie..przez tyle lat bylo piwo przepyszne dopoki grupa heineken nie przejela go...by pozbyc sie konkurencji

kakaes - 26 marca 2023, 13:41:37 - *.play-internet.pl
Namysłów w latach 90-tych miał drużynę na zapleczu ekstraklasy !!!

Dančo - 26 marca 2023, 14:41:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Varta grała w starej 2 lidze mając sponsora który chciał wprowadzić zespół do 1 ligi. Niestety stare wygi czyli piłkarzyki zaczęły handlować meczykami i sponsor wycofał się i Namysłów skończył w Aklasie. Wszystko dobrze opisane jest w książce Piłkarska Mafia. Najpamiętniejszy meczyk to kolejka u siebie gdzie Varta przegrała u siebie z ostatnim zespołem po kursie ponad 10 zł. Chłopcy zrzucili się i w ostatniej minucie stracili bramkę na 0:1.

anoda - 26 marca 2023, 15:24:22 - *.dynamic.chello.pl
Piotrek Jawny legenda Śląska Wrocław i Varty-Start Namysłów .

Ja - 26 marca 2023, 15:41:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bardzo dobre piwo. Niestety cena już odstrasza. Zielona butelka mistrz

Wlodss - 26 marca 2023, 19:40:34 - *.bb.sky.com
W latach 90-tch byłem w Namysłowie na wyjeździe Zawiszy,było 1-1,Varta-start tak się wtedy chyba nazywali,nas z Bydgoszczy 30-40 osób

pivovar - 26 marca 2023, 22:47:59 - *.centertel.pl
dobre piwo to bylo kiedys, teraz smakuje tak samo jak wszystkie szczyny od heinekena

F - 27 marca 2023, 9:22:19 - *.centertel.pl
Piwo.

mundi - 27 marca 2023, 9:31:51 - *.240.139.6
piwo Namysłów to już nie jest to co parę lat temu, ktoś to skutecznie zepsuł.

Zorro - 27 marca 2023, 12:34:14 - *.25.120.57.ipv4.supernova.orange.pl
Potwierdzam, Namysłów sciek chyba dla Zachodniej Europy, Polacy oczekują czegoś wiecej

mario - 30 marca 2023, 0:14:35 - *.22.239.81.ipv4.supernova.orange.pl
Cena piwa poszla ostro w gore u wszystkich wiec i tutaj nie ma sensacji, a smak choc fakt gorszy wcale jeszcze nie odstrasza tak bardzo konkurencji, mimo wszystko fajny meczyk i gratulacje za wysokie zwyciestwo, oby byl to dobry prognostyk do bramkowych wynikow Slaska w ekstraklasie!