30 czerwca 2023, 17:00 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 2-0 FK Spišská Nová Ves
Patryk Makuch 22 (k), Mateusz Bochnak 24

Cracovia: (I połowa) 30. Adam Wilk - 55. Michał Stachera, 14. Sylwester Lusiusz, 5. Virgil Ghiță, 44. Damian Urban, 73. Patryk Zaucha - 20. Karol Knap, 36. Kacper Jodłowski, 18. Takuto Oshima - 7. Patryk Makuch, 17. Mateusz Bochnak. (II połowa) 13. Sebastian Madejski - 87. Oliwier Hyla, 2. Cornel Râpă, 36. Kacper Jodłowski (76, 73. Patryk Zaucha), 14. Sylwester Lusiusz, 44. Damian Urban - 63. Filip Rózga, 51. Jan Ziewiec, 72. Bartłomiej Kolec, 15. Maciej Mrozik - 45. Filip Balaj.

FK Spišská Nová Ves: 1. Marek Hamrák (46, 31. Filip Baláž) - 9. Matej Kunzo (86, 14. Šimon Petrík), 66. Marek Janečka, 17. Juraj Kamenický (23, 2. Jakub Mrkva), 8. Tomáš Baranyi - 19. Władysław Wakulinśkyj (65, 6. Ľuboš Ontko) 13. Andrij Hawryłenko (88, 21. Miloš Kozela), 16. Denis Martinko (86, 3. Sebastian Kučera), 4. Wilson (65, 11. Richard Chodnicek), 12. John Enoto Etim (79, 10. Šimon Ištvánik) - 7. Jakub Škovran (65, 18. Marek Kaščák).

żółte kartki: Hyla - Baranyi, Kučera.
czerwona kartka: Juraj Kamenický (22. minuta, Spišská Nová Ves, za faul taktyczny).

W 21. minucie Karol Knap (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Marek Hamrák obronił).

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Rącznej Cracovia wygrała 2-0 (2-0) z FK Spišská Nová Ves - beniaminkiem drugiej ligi słowackiej.

W zespole Cracovii zagrał m.in. Jan Ziewiec z rezerw.

źródło: własne

Dodano: 30 czerwca 2023, 18:46:42

mati Lech - 30 czerwca 2023, 18:49:34 - *.105.134.150
Brawo Cracovia , fajny sparing na rozbieganie ze Słowakami. Powodzenia w lidze. Lech&Cracovia.

MISIEK 60 - 30 czerwca 2023, 20:56:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl