29 czerwca 2023, 18:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Pogoń Szczecin 2-1 Farul Constanța
Marcel Wędrychowski 26, Benedikt Zech 41 - Rivaldinho 29

Pogoń Szczecin: (I połowa) 1. Dante Stipica - 28. Linus Wahlqvist, 23. Benedikt Zech, 33. Mariusz Malec, 32. Leonárdo Koútris - 15. Marcel Wędrychowski, 21. João Gamboa, 7. Rafał Kurzawa, 22. Wahan Biczachczjan, 11. Kamil Grosicki - 10. Luka Zahovič. (II połowa) 81. Bartosz Klebaniuk - 41. Paweł Stolarski, 25. Wojciech Lisowski (72, 79. Dawid Fornalik), 4. Léo Borges, 61. Kacper Smoliński - 73. Adrian Przyborek, 70. Stanisław Wawrzynowicz, 99. Mateusz Łęgowski, 72. Yadegar Rostami, 71. Olaf Korczakowski - 17. Mariusz Fornalczyk.

Farul Constanța: Mihai Aioani (46 Alexandru Buzbuchi) - Dan Sîrbu (46 Darius Grosu; 80 Ionuț Cercel), Andrei Artean (46 Diogo Queirós; 80 Daniel Bîrzu), Kévin Boli (46 Gustavo Marins; 80 Gabriel Dănuleasă), Zorhan Bassong (46 Fábio Vianna; 80 Damien Dussaut), Luca Banu (46 Nicolas Popescu; 80 Vlasti Martinovic), Dragoș Nedelcu (46 Kevin Doukouré), Gabriel Buta (46 Ionuț Vînă), Marco Borgnino (46 Valentin Dumitrache; 80 Alexandru Stoian), Rivaldinho (46 Nicolae Cârnat; 68 Iustin Doicaru), Enes Sali (46 Amine Benchaib; 80 Luca Andronache).

żółta kartka (Pogoń): Rostami.

Przebywająca na zgrupowaniu w Opalenicy Pogoń Szczecin wygrała 2-1 (2-1) w meczu sparingowym z mistrzem Rumunii Farulem Constanța.

W rumuńskim zespole zagrał m.in. były zawodnik Cracovii Rivaldinho.

ciekawski - 29 czerwca 2023, 19:57:08 - *.43.251.243.ipv4.supernova.orange.pl
Syn Ojca strzelił gola. Piekło zamarzło.

brr - 29 czerwca 2023, 20:00:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takich meczy nie powinno się nawet udostępniać dla kibiców. Oczy krwawiły. Druga połowa to totalny dramat. Boczni obrońcy grali jako środkowi, na lewej obronie grał pomocnik (lewy lub środkowy) a w ataku skrzydłowy. Rumunom też się nie chciało grać.

asdads - 29 czerwca 2023, 20:38:15 - *.dynamic.chello.pl
pogon nie ma ani jednego napastnika hhaha to jest dramat przez 10 sezonow nie moga sciagnac napastnika oszusci

zzz - 29 czerwca 2023, 20:49:37 - *.136.137.167
Rivaldinho zmienił klimat i od razu lepiej, w Krakowie smog i smród oO!

mati Lech - 29 czerwca 2023, 20:56:51 - *.instances.scw.cloud
brawo pogon silna ekipa z bulgarii pokonana

Raffaello - 29 czerwca 2023, 21:08:42 - *.204.104.83.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogoń tym składem na puchary???

andy - 29 czerwca 2023, 21:36:14 - *.icpnet.pl
Trenerem Rumunów jest słynny Georghe Hagi. Ostro się darł na swoich piłkarzy. I na bocznego sędziego też!

hmm - 30 czerwca 2023, 20:03:13 - *.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl
Czy ktos bedzie robil zestawienie (zwyciestwa - remisy - porazki) polskich klubow w sparingach z zagranicznymi rywalami??