24 lipca 2023, 12:00 - Radom (boczne boisko Radomskiego Centrum Sportu)
Radomiak Radom 4-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Frank Castañeda 62 (k), Thabo Cele 70, Krystian Okoniewski 88, Edi Semedo 90

Radomiak Radom: Albert Posiadała (46 Krzysztof Bąkowski) - Jan Grzesik (75 Jakub Snopczyński), Aleksander Gajgier (77 Mikołaj Molendowski), Mike Cestor, Daniel Pik - Edi Semedo, Michał Kaput (65 Thabo Cele), Luizão (80 Adam Zbyszyński), Frank Castañeda (77 Krystian Okoniewski), Berto Cayarga - Leonardo Rocha (57 Jean Franco Sarmiento).

Orlęta Radzyń Podlaski: Igor Bartnik (46 Igor Belka) - Piotr Zmorzyński, Cássio, Adrian Duchnowski, Ihor Krasznewśkyj - Szymon Wrona, zawodnik testowany (46 Borys Piotrowski), Igor Szczygieł (46 Patryk Malec), zawodnik testowany, Przemysław Koszel - Artur Balicki.

W meczu sparingowym Radomiak Radom wygrał 4-0 (0-0) z trzecioligowymi Orlętami Radzyń Podlaski.

W zespole Radomiaka wystąpił m.in. Adam Zbyszyński z drużyny rezerw.

źródło: własne / Radomiak Radom / Regiowyniki

Dodano: 24 lipca 2023, 13:39:30

Raffaello - 24 lipca 2023, 13:48:23 - *.artnet.gda.pl
Typowy letni sparing, fajnie że wrócił Cele. Orlęta zaskakująco dobrze zorganizowani w defensywie, dopóki nie zrobili zmian to ciężko było oddać nawet strzał w kierunku ich bramki. No i trochę szczęścia przy sytuacji sam na sam zawodnika z nr 14 z Orląt. Wygraliśmy jednak zasłużenie. Brawo drużyna!

statystyk - 24 lipca 2023, 16:42:25 - *.centertel.pl
na Twitterze sporo wiarygodnych osób które oglądały mecz na stadionie pisze, ze było 3-0

Dick - 25 lipca 2023, 14:30:19 - *.centertel.pl
Czy z Orlętami przygotowuje się Sebastian Sowisz?

Obiektywny - 26 lipca 2023, 12:34:47 - *.net.autocom.pl