9 września 2023, 12:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Władysław Koczerhin 12, Srđan Plavšić 65, Łukasz Zwoliński 90 - Arkadiusz Jędrych 30, Jakub Arak 64

Raków Częstochowa: 12. Antónis Tsiftsís - 7. Fran Tudor, 15. Adnan Kovačević, 3. Milan Rundić (46, 21. Patryk Malamis; 87 Tomasz Walczak) - 14. Srđan Plavšić, 30. Władysław Koczerhin (46, Bartosz Nowak), 5. Gustav Berggren (46, 8. Ben Lederman), 93. Sonny Kittel (46, 77. Marcin Cebula), 11. John Yeboah (66 Fabian Piasecki), 33. Kamil Pestka (81 Jerzy Napieraj) - 19. Ante Crnac (66 Łukasz Zwoliński).

GKS Katowice: 33. Patryk Szczuka (46 Przemysław Pęksa) - 20. Adrian Danek (70 Szymon Krawczyk), 5. Oskar Repka (46 Aleksander Komor), 4. Arkadiusz Jędrych (46 Grzegorz Rogala), 3. Grzegorz Janiszewski, 23. Marcin Wasielewski (46 Dawid Brzozowski) - 11. Adrian Błąd (46 Alan Bród), 31. Shun Shibata (75 Bartosz Baranowicz), 21. Bartosz Baranowicz (60 Rafał Figiel), 17. Mateusz Marzec (60 Jakub Arak) - 7. Sebastian Bergier (46 Kacper Pietrzyk).

sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).

Mecz bez udziału publiczności.

W 13. minucie Adrian Błąd (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Częstochowie Raków wygrał 3-2 (1-1) z GKS-em Katowice.

źródło: własne / Raków Częstochowa / GKS Katowice

Dodano: 9 września 2023, 13:50:10

P - 9 września 2023, 13:53:09 - *.152.246.94.ip4.artcom.pl
MOCNY GKS!! szkoda gola w 90 minucie

why - 9 września 2023, 14:00:11 - *.106.129.155
jeśli Arak strzela bramkę i mu nie utrudnia nikt z obrońców to pokazuje jaki dzisiaj poziom obrony był dramatyczny. gdyby GKS zagrał mniej bojaźliwie to by zgniótł truchtający Raków z człapającym Koczerginem. Nie wiem jakie były założenia trenera na ten mecz ale defensywne założenia nie zdane a ofensywne pressingi zakładane nieudane to GKS lepiej pressował Raków, decyzyjność w polu karnym nadał słaba, wrzutki w pole karne po za Plavsica dramatyczne no i Ben Lederman musi potrenować moc oddawania strzałów bo to wygląda jak by oddawał podania na bramkę przeciwnika. Dobrze że Zwoliński się przełamał bo wcześniej sete zmarnował.

dispa - 9 września 2023, 14:00:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tak szerokim składem jak Raków nie obroni MP to będzie duża niespodzianka.

mateusLech - 9 września 2023, 14:05:06 - *.gov
Szkoda Gieksy bo do końcowki na równi z Rakowem, życzę awansu do eklasy bo dawno nie byli tak mocni jak teraz.

Racovia - 9 września 2023, 14:07:03 - *.dynamic.chello.pl
Przetarcie dla rezerwowych dobre ze średniakiem 1 ligi Katowicami. Dobry sparing z olbrzymią przewagą Rakowa. Gra na pół gwizdka wystarczyła.

LW 1916 - 9 września 2023, 14:12:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@matti nie chodzi na lecha! Jak awansują to pewnie przestaniesz podawać się za fana lecha i przywdziejesz prawdziwe barwy!

Neutral60 - 9 września 2023, 14:25:25 - *.icpnet.pl
Gieksa osłabiona brakiem kadrowiczów ( np.Kozubal).Swój sędzia ,swój stadion więc Raków ...słabo.

Kostek - 9 września 2023, 14:28:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pestka dramat, chyba za wcześnie po kontuzji wszedl do gry..Nowy nabytek Crnac bez rewelacji a napewno nie za tą kase.

ligota - 9 września 2023, 14:32:43 - *.10.205.251
znowu karny nie trafiony

Rakowek - 9 września 2023, 14:39:46 - *.dynamic.chello.pl
Raków ma szeroką kadrę. Pozytywny sparing.

Mydlice FC - 9 września 2023, 14:53:32 - *.as13285.net
Niech Jojko strzela następnym razem.

jokar - 9 września 2023, 14:56:29 - *.10.106.132.ipv4.supernova.orange.pl
32 huhu, albo ten Raków jest taki słaby albo Katowice w tym sezonie silne.

Raffaello - 9 września 2023, 16:09:18 - *.204.108.136.mobile.internet.t-mobile.pl
Yeboah będzie coraz lepszy. Piasecki do zwolnienia.

Joop - 9 września 2023, 16:59:33 - *.interkonekt.pl
Karne to specjalność GieKSy na ich nie strzelanie

medalik - 9 września 2023, 18:57:30 - *.t.subnet.rcn.com
Adrian "Popełnił" Błąd

Kame - 9 września 2023, 19:22:38 - *.dynamic.chello.pl
Piłkarze GieKSy są niemożliwi, chcą pobić nowy rekord Guinnessa, tym razem w niestrzelaniu karnych. Podobno już 6 pod rząd niestrzelonych, a w ciągu całego roku to może i nawet wyjdzie 10. Takie karne jak ten z szansą na szybkie wyrównanie stanu meczu już w 13. minucie mogą sporo zmienić. Niech ta niemoc w końcu minie.

dsfsdfsd - 10 września 2023, 18:22:32 - *.156.44.6
xD juniorzy i głębokie rezerwy Rakowa lepsze od GKS ktory chce do E-klasy xD

Kopenhaga - 10 września 2023, 20:09:04 - *.204.72.239.mobile.internet.t-mobile.pl
Ja Ci kurcze kupię Tylko od ,,karnych ," gościu, bo są jaja z Torunia!!